320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unenäod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pagan küll, jalkaunenägu. Pole aastakümneid ühtegi näinud. Aga võib-olla see kevad on teistsugune. Et siis 'pool vs ManC, City esimese poolajaga 3:0 ette ja kõik juba hooajale järelehüüdeid kirjutamas, aga hakkas korduma Istanbuli stsenaarium. Et siis teise poolaja edenedes oli seis juba 3:3. Ja siis viimasel minutil virutas City's mängiv Wes Sneijder igavikulise pommi teele...aga see tabas posti ja veel nii puhtalt, et lendas pea poole väljaku peale tagasi. Küllap see mäng viiki jäi.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Unenäos ma varem vist pole kasiinos käinud, eriti veel internetikasiinos - ärkvel olekus pole noid asju üksjagu aega külastanud. Igatahes, igatahes otsustasin kasiino arvele natukene rahhi lükata...25 miljonit...krt, ma ei teadnudki, et mul nõnda palju plönni on. Noh, kahetsus juba hinges hakkasin siis mingit keerlevat asja mängima ja nagu ikka vajutsin ähmase olekuga nupule a la "max bet" - panuseks 5 miljonit. Ei võitnud. Täna peab end kodust välja ajama, sest teadupärast on kodu inimtervise vaenulik keskkond.

      e: ahjaa, olge mureta - 3,6 miljonit jäi alles. eks täna öösel mängin edasi...peaks proovima tglt välja kanda.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Rock mängis tuvastamata vastase vastu. Timo Eichfuss oli palliga nulli otsas ja andis Janar Taltsile põrandapõrkest söödu korvi kohale, mille viimane korvi surus. Polnud paha alley oop.
        Eks peab kohaliku meistrika play offile suuremat tähelepanu pöörama see aasta, äkki olen omandanud oraaklivõimed.

        Kommentaar


          Nägin unes, et esitasin ilusaima sõna konkursile kandidaadiks sõna "tissid". Märt Hennoste võttis aga selle maha. Ma sõimasin seepeale Hennostet Nilbo Nagginsiks.
          Mida see tähendada võiks?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Nägin unes, et esitasin ilusaima sõna konkursile kandidaadiks sõna "tissid". Märt Hennoste võttis aga selle maha. Ma sõimasin seepeale Hennostet Nilbo Nagginsiks.
            Mida see tähendada võiks?
            Et sõna tissid on sõna tiss mitmus ning ei sobi konkursile?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Et sõna tissid on sõna tiss mitmus ning ei sobi konkursile?
              Sõna "tiss" kõlab koledalt küll. Nagu poolik muna või ühe jalaga naine.

              Kommentaar


                Kas siin ka see vanasõna kehtib - no et parem pool muna pihus, kui kaks katusel?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                  Kas siin ka see vanasõna kehtib - no et parem pool muna pihus, kui kaks katusel?
                  Varro Vooglaiu hinnangul mitte.

                  Kommentaar


                    Selline söökla stiilis restoran nagu nõuka ajal ikka. Robustsed roosakas-beez kardinad ja suvaline plekiline valge lina üle laua. Kõige krooniks vaas nelkidega. Jõin tundmatu seltskonnaga viina sellises kohas. Kõikidel smokingud seljas ja puha. Keegi pold purjus, aga viisakalt tipsutanud. Saali siseneb mr. Putin. Otsejoones meie lauda, istub maha. Osad ehmatasid ja tõusid püsti neile vaatas ta lihtsalt otsa ja need haihtusid. Peale minu jäi veel 2 istuma (pole aimugi palju meid alguses oli 8 või 10 või 12). Ütles, et valage viina, kui te nii lahked olete. Mis keeles ei mäleta. Valasime viina, pudel sai otsa. Tellis juurde. Marki ei mäleta, aga pudel oli kullast kaunistustega. Nüüd valas tema. Rääkisime juudi ja natsinalju. Ta ei paistnud nagu eriti lõbusas tujus olevad, aga mitte ka kuri vaid pigem selline rõhutud ja kurb. Aga fassaad oli ees. Mingi moment tundsin, et viina on piisavalt joodud on aeg lahkuda. Oli mingi linn ja tänav läks kerge kallakuga alla mere poole. Putin tuli mulle järele ja ütles, et läheks jooks kuskil teed. Astusime sisse esimesse kohvikusse ja tellisime teed. Ja siis ma ärkasin.

                    Kõlab nagu SaviTsaare märg unenägu, aga ma olen ise ka üllatunud.

                    Kommentaar


                      kuulsin unes **** *******-i orgasmi.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Nägin täna öösel unes, et sain kiiruse ületamise eest trahvi 20 euri. Politsei mõõtis 70ne alas kiiruseks 71,35 km/h. Politseiriik ma ütlen!

                        Kommentaar


                          Balotelli kohtamine sellises nõuka-aegses ujulas. Pärast kohtasin teda Roma dressides.
                          Läheb õudusunenägude alla?

                          Kommentaar


                            Katkendlik uni viimastel öödel ja üliselged, hästi detailirohked unenäod. Kas see tüdruk, kellega täna unes ringi kõndisin, oli tõesti Piret, mu esimese klassi pinginaaber? Ma ei mäleta enam päris täpselt, milline ta välja nägi, aga tunne oli selline. Viimati kui Piretist midagi kuulsin, olid tal arstiõpingud veel pooleli. See oli hiiglama ammu. Kes teab, kas kusagil välismaal nüüd hoopis.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Talvisesse Eestisse saabus suur hulk (tuhandeid) Ukraina põgenikke siiras usus, et neil on siin koht elamiseks. Mingi Ukraina(ga seotud?) organisatsioon olevat lubanud osta kokku palju kirikuid, kus põgenikud oleksid peavarju leidnud. Aga ei ostnud. Nii nad õues külmetasid.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Ma nägin unes, et Ozzy Osbourne välimusega (ainult natukene lühemad juuksed ja juustes oli ka lillat värvi salke, ilma tätoveeringuteta) mcm kutsus mind ja mu sõpra enda juurde külla. Ta naist me ei näinudki, ta vist tegi süüa, aga kuna me jäime hiljaks, siis ei jõudnud külakosti kaasa võtta. Jube piinlik tunne oli, ikkagi foorumi legend ja värki. Kohapeal selgus, et alkoholipood on kohe kõrvalmajas ja siis otsustasin, et viin talle ühe kalli veini, sest minu teada mcm eelistab ju veini. Mcm oli tore.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X