320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Autod\'

    Originally posted by SleepWalking
    rohelineKonn, kus oled Sa nüüd? kommenteeri palun teemat \"kompatibiilsus: porsche ja keskerakondlikult juhitava tallinna tänavate seisukord anno domini 2004\".

    ps. rohelineKonn on minu jaoks vaimne isa vähemalt kahes aspektis - tallinna linnavalitsuse tegemised ja porsche.
    jee, porsche! porshce 924 on maailmaajaloo parim auto. unustage need mõttetud ameerika autod millel on kubatuuri kohta olematu võimsus, auto süldina võbelema panev vedrustus, 80:20 kaalujaotus, automaatkäigukast... vabandust, lubage ma oksendan vahepeal. loodetavasti teevad kõik auto sõiduomadusi hindavad inimesed sedasama.
    porsche 924 ühtki neist puudustest ei evi. kiirendab vähemalt sama hästi kui KITT\'i aluseks olev auto ja mis põhiline, maksab u ühe õppelaenu. vähemalt mõlemad minu omad maksid. säärast jäksab osta ka vaene riigiteenistuja.
    kui ma oleks miljonär ja tööl käima ei peaks, siis sõidaks ma ööpäev läbi ringi porsche 924\'ga. siis oleks mul ka turbomootoriga variant. vrooooommm...


    (noh, kas sobis?)
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Autod\'

      Originally posted by rohelineKonn
      (noh, kas sobis?)
      ei pidanud pettuma

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Autod\'

        Originally posted by rohelineKonn


        Originally posted by SleepWalking
        rohelineKonn, kus oled Sa nüüd? kommenteeri palun teemat \"kompatibiilsus: porsche ja keskerakondlikult juhitava tallinna tänavate seisukord anno domini 2004\".

        ps. rohelineKonn on minu jaoks vaimne isa vähemalt kahes aspektis - tallinna linnavalitsuse tegemised ja porsche.
        jee, porsche! porshce 924 on maailmaajaloo parim auto. unustage need mõttetud ameerika autod millel on kubatuuri kohta olematu võimsus, auto süldina võbelema panev vedrustus, 80:20 kaalujaotus, automaatkäigukast... vabandust, lubage ma oksendan vahepeal. loodetavasti teevad kõik auto sõiduomadusi hindavad inimesed sedasama.
        porsche 924 ühtki neist puudustest ei evi. kiirendab vähemalt sama hästi kui KITT\'i aluseks olev auto ja mis põhiline, maksab u ühe õppelaenu. vähemalt mõlemad minu omad maksid. säärast jäksab osta ka vaene riigiteenistuja.
        kui ma oleks miljonär ja tööl käima ei peaks, siis sõidaks ma ööpäev läbi ringi porsche 924\'ga. siis oleks mul ka turbomootoriga variant. vrooooommm...


        (noh, kas sobis?)

        püha jumal?????
        Peep, kas sa oled siin foorumis Rkonna nime all????
        täpselt sama juttu kuulen ma pisut varieeruvas sõnastuses päevast päeva. mainit peep kusjuures paneb oma 24-le parasjagu turbot vahele, tulevat üks hirmus auto sealt.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Autod\'

          valmistan pettumuse. olen kõigest peebu klubikaaslane. väga passiivne.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Autod\'

            kui oleks võimalik osta7valida ykskõik milline auto oleks selleks ilmselt hummer h1(soovitavalt tankitõrje kuulipildujaga katusel)..

            natuke kaiinemalt mõeldes oleks selleks lmselt saab 9-5 aero.. auto mis ei jäta sind hätta kuskil.

            veel meeldivad nagu griindeilegi 60-70ndate ameerika muskelautod... ja ka mõned tänavaristlejad, nagu lincoln towncar

            oo.. ja muidugi aston martinid..

            ja lamborghini countach lp 5000...

            autopede nagu ma olen siis võiks neid siin yles lugema jäädagi.. hiljem mõned pildid ka

            ps. vene autotööstuse alternatiiv-monstrumid on ka vaatamisväärsused omaette

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Autod\'

              ennist unus ära, et tervelt yks jaapanlane on minu arusaama järgi kena näoga, nissan skyline nimelt. kuigi ka uued on päris ok, on vanemad mudelid eriti mõnusalt robustsed.


              või kui oma maitse järgi facelift teha, siis selline:

              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Autod\'

                nüüd ma enam autusid ei vaata, aga kui väike olin siis tahtsin sellist autut:


                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Autod\'

                  ikka autopeded siin foorumis.

                  mul ausalt öelda jummala suva millega sõidan. ma vaevalt tean marke. peaasi, et sõidab ja auto hind ei oleks mu sissetulekutega võrreldes väga kallis.
                  Kui vähegi võimalik käina jala, sõidan ratta või rongiga.
                  prioriteedid nagu öeldakse on mu raha paigutamise suhtes mujal kui nendes metallkärudes.
                  memer of Gaskoff fan club

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Autod\'

                    Originally posted by indrek

                    prioriteedid nagu öeldakse on mu raha paigutamise suhtes mujal kui nendes metallkärudes.
                    eiei, ju aar missing ze point hjeer.
                    autopede võib olla ka, omamata käru ja sõites ratta või trammiga >fitti<

                    suurt ma midagi ei tea kuuptollidest ja sentimeetritest, kilowattidest või njuutonmeetritest. minu jaoks on esmatähtis väljanägemine - autodisain, see on ju puhas kunst mees! oluliselt komplitseeritum ja sadu kordi enam oskusi nõudev, kui suur osa sellest, mis nt galeriidesse jõuab.

                    fitti@lõpetanud kunstieriala
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Autod\'

                      krt,posti muutmise asemel kustutasin teise ära.enivei: esimene auto peab olema punane VW Golf GTI ja siis teeks viimse raha eest mingi raju tuuningu ka,mitte nagu maarjamaa kohalikud autopeded,et vaatavad kõige odavamad spoilerid ja küljekarbid välja ja siis vuravad kõik koos ühesuguse disainiga mööda linna ringi.see ei lähe mitte.igatahes: Golf it has to be!
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Autod\'

                        juba teine lehekülg käsil, kuid keegi ei räägi sõiduautode audiosüsteemidest. oleks juba aeg. tuuningugolf ilma 60 Hz peal peksva subbakata on nagu Playboy ilma paljaste naisteta
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Autod\'

                          Originally posted by fittibaldi

                          eiei, ju aar missing ze point hjeer.
                          autopede võib olla ka, omamata käru ja sõites ratta või trammiga >fitti<

                          suurt ma midagi ei tea kuuptollidest ja sentimeetritest, kilowattidest või njuutonmeetritest. minu jaoks on esmatähtis väljanägemine - autodisain, see on ju puhas kunst mees! oluliselt komplitseeritum ja sadu kordi enam oskusi nõudev, kui suur osa sellest, mis nt galeriidesse jõuab.

                          fitti@lõpetanud kunstieriala
                          big up yourself

                          täpselt mina.. olen kyll käpad õliseks teinud mõnel korral aga ega see ei tähenda et midagi sellest tean... pigem huvitab mindki disain, kunagi ol suur soov saada autodisaineriks, iga vaba paberinurk oli okupeeritud mõne uue disainiga.. keskkooli kunsti lõputöögi oli sellest vallast. ja oma esmese auto - saab 96 - jaoks olid ka plaanid tehtud kuidas see asi oleks pidadnud välja nägema aga takstuseks oli rahapuudus ja nii ma siis selle saabi asja olen praegusekss körvale pannud, autogi maha myydud... ja tegelkult läks kah natuke teisiti ja olen hoopis majade disainer..

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Autod\'

                            Originally posted by eston#21
                            ja tegelkult läks kah natuke teisiti ja olen hoopis majade disainer..
                            See seletab Tallinna majade koleduse

                            Aga kõige parem on ikkagi 1988. aasta Volksvaagen Kolf, mis on suisa automaatkäigukaga ja neelab kümneid liitreid sajale. Minu nunnu
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Autod\'

                              mnjah, minu lootus porsche-omanikuks saada esialgu kustus, sest kollane isend, mida kolmapäeval vaatama pidin minema, läks laupäeva öösel natuke katki.
                              või isegi mitte väga natuke. kurblich.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Autod\'

                                auto välimusel pole mingit tähtsust.
                                peaasi, et sõidaks
                                näiteks mosse on väga hea auto
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X