320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fitti, eston ja budu, teie kui Saabivennad, andke nõu. Viskan siis silma ühele Saab 9-3 1,9 TiD 110 kw masinale, autol Opeli mootor . Mis on selle masina head ja vead? Talvel pakasega läheb ilusasti käima? Mida ostmisel kindlasti vaadata?

    PS! Plaan lasta enne otsustamist masin Saabi Antil või kellegil ülevaadata.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
      Omal peres Grand Vitara 2007 ja autoga väga rahul (Topauto - sina võid see-eest perse käia!). Maastikuvõimekus on olemas ja arvestatav, kinni jääda on õnnestunud oma lollusest täpselt ühe korra 5 aasta jooksul (poolteise meetri sügavuselt kinnituisanud külateel ennast nii põhja peale rammida, et kõigi nelja ratta alla mahtus rusikas vahele, kui kaevama hakkasin... No comments). Pidada odav, küttekulu massi ja pideva neliveo kohta täiesti aktseptaabel (linn 10, maantee 8-9). Nõrkusteks selle aastakäigu mudelil sitapoolne sidur ja üldise fopaana suhteline õlijanusus. Praegu sõidab seklle autoga kodune abikaas ja saab sellega kenasti hakkama ka linnas, parkimisel jne - ehk siis gabariidid on ka naisterahvale hoomatavad (ise sõidan "tööautoga", roostesurmale kopikat kaks võlgu oleva Mazda 626-ga aastast 2000, mis võtab bena 5,5 liitrit sajale ja millel saab prakselt suvalise katkenud jupi või vile 75 euro eest tee ääres kruvikeeraja ja kasekaikaga ära parandada
      Mul on mõnevõrra erinev kogemus. Olen umbes sama aastakäigu tuttuue Grand Vitaraga sõitnud kolme päevaga 800 km Costa Ricas (vist 2008 aastal). Võimalik, et sealse (ühendriikide) turu mudelid on midagi teistsugust kui euroopas, aga see küll ei olnud kogemus, mida julgeksin soovitada. Masinal oli kolmekäiguline automaat ning jõuetu ja ülijanune bensumootor. Järsematel tõusudel oli kütusekulu kohati alla kahe km liitri kohta (meie keeles üle 50/100km), kuigi selline kontekstist välja rebitud number ei näita küll midagi. Põhiline oli aga sitt dünaamika ja sellest tulenevalt olematu sõidurõõm. Lisaks ma justkui mäletan, et käigukasti ja mootori vaheline koostöö ei olnud kuigi hea, kippusid tekkima jõuetud hetked. Möödasõidud olid sealsetel kurvilistel teedel täielik õudus. Igal juhul ei olnud auto ja selle rendihind kooskõlas ning ma mäletan, et olin võrdlemisi pettunud.

      Tunnustuseks võib öelda, et maastikuvõimekus oli tõesti igati okei. Meie sirgetel ja siledatel teedel oleks ka kogemus ilmselt parem olnud.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Mis Saab sul on? Diisel, automaat? Kuidas üldse Saabiga rahul oled?
        99 aasta 9-5 3,0 Griffin bens aut.

        Hinnapiir ehk jääks ikka kuhugi 20 tuhhi kanti.Loomulikult liisinguga
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          Hinnapiir ehk jääks ikka kuhugi 20 tuhhi kanti.Loomulikult liisinguga
          See on enamvähem täpselt Grand Vitara auku, muide...

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Fitti, eston ja budu, teie kui Saabivennad, andke nõu. Viskan siis silma ühele Saab 9-3 1,9 TiD 110 kw masinale, autol Opeli mootor . Mis on selle masina head ja vead? Talvel pakasega läheb ilusasti käima? Mida ostmisel kindlasti vaadata?

            PS! Plaan lasta enne otsustamist masin Saabi Antil või kellegil ülevaadata.
            Diislitest ei tea ma midagi, aga 9-3SS puhul on mõistlik osta alates 2007. a autot, siis tehti sisu viisakamaks ja enamik lastehaigusi (veermikuhädad nt) olid mudelil juba läbi põetud.

            Aga muide viimati Audaceris (saabiremondifirma) käies räägiti, et 9-3 SS varuosadega olla kohati väga tuuga, kuna eesti edasimüüja on maksujõuetu ja neile ei tarnita enam midagi. Nii et tasub ka sellega arvestada.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Diislitest ei tea ma midagi, aga 9-3SS puhul on mõistlik osta alates 2007. a autot, siis tehti sisu viisakamaks ja enamik lastehaigusi (veermikuhädad nt) olid mudelil juba läbi põetud.

              Aga muide viimati Audaceris (saabiremondifirma) käies räägiti, et 9-3 SS varuosadega olla kohati väga tuuga, kuna eesti edasimüüja on maksujõuetu ja neile ei tarnita enam midagi. Nii et tasub ka sellega arvestada.
              Vaatangi 2007 aasta autot.
              Vabandan rumala küsimuse pärast, aga mida see SS seal tähendab?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Vaatangi 2007 aasta autot.
                Vabandan rumala küsimuse pärast, aga mida see SS seal tähendab?
                Sport Sedan.



                Rein, Saabi küsimustega võid ka minu poole pöörduda. Kirjuta mulle PM.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Rein, Saabi küsimustega võid ka minu poole pöörduda.
                  Veel Saabimehi? Vahva. Mis mudel sul siis ka on?
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Proovi Jeep'i

                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Sport Sedan.



                      Rein, Saabi küsimustega võid ka minu poole pöörduda. Kirjuta mulle PM.

                      Vaatan universiaali.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Vaatan universiaali.
                        Lõpetasid tühja paugutamise ära?
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Jeepist.
                          Üks tuttav ostis saksamaal endale sellise.


                          Tehase poolt juba bensiin+gaas. Paar aastat oli vana. 14500 eur. Umbe lisavarustusega. Bensiini kasutab ainult käivitamisel (+ligikaudu 30 sek) siis lülitub gaasile üle.
                          Tanklas: tema-30 eur ja 50L gaasi
                          Mina: 50 eur ja 30L diislit.
                          Ajas nutma.
                          Iseasi, kuidas meil siin gaasi tankimisvõimalustega on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Veel Saabimehi? Vahva. Mis mudel sul siis ka on?
                            Olen Saabi fänn, aga ise ühtegi tänasel päeval ei ostaks. Nii kahju, kui mul seda tunnistada ka pole, on Saab ajalugu ja iga inimene peaks vältima selle masina ostmist kui tuld. Enda viimaseks sõidukogemuseks jäi/jääb Saab 9-5 2.0t BioPower 5 dr Wagon.

                            Unistuste Saabi alla aga läheks see mudel:
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar




                              Saabi fänne on foorumis kindlasti veel

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Olen Saabi fänn, aga ise ühtegi tänasel päeval ei ostaks.
                                Millist reaalset nõu sa oskaksid siis Reinule Saabi alal anda? Peale selle, et ära osta?
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X