320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vaata imet kes küll kõik siia ära on eksinud
    tervitused Algarvest, Anton!
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Legendaarse Skid Row endine solist Sebastian Bach tuleb Pirita Kloostrivaremetesse 6.juunil laulma. Oma uue plaadi Angel Down tuuril.

      ROCK ON, MINA OLEN KOHAL!
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        piletite seeria:
        Massive Attack...tehtud!
        Incubus...tehtud!
        Slayer...tehtud!

        kus on järgmine peatus?

        Kommentaar


          Käisin eile mutandil, kus esines Annie. Ootasin ikka jubedalt seda laivi ja pidin rämedalt pettuma. Eiei, neiu oli kena ja tubli, kuigi enamus jutu oli tasemel heihei, jeah, kuid mis krdi värk selle heliga oli? Lauludest sai umbes nii palju aru, et on laul, häält polnd eriti kuulda, aint trumm ja bass kostusid kõlaritest ja muu oli selline ebamäärane müra. Igatahes olen sitaks pettund

          Kommentaar


            Käisin eile mutandil, tahtsin Leslie da Bassi näha. Selgus, et jõudsin liiga hilja.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              jommajoo ma ütlen...kuskilt lugesin et augustis Tallinnas SEXPISTOLS !!!!!!!!!!!!
              RummaBastards!

              Kommentaar


                Giuseppe Perverdid Haapsalus!

                Sel laupäeval klubis Klubi@8 (Ehte 8) Mai Punk II

                Pilet: 25 eek
                Algus: 19:00

                Bändid:

                NMR
                Ohutsoon
                Seevald
                Pudi
                Varuväljapääs
                Giuseppe Perverdi Big Band


                Kõik kohale!

                Kommentaar


                  VIRU FOLK
                  8.-10.AUGUST
                  KÄSMU

                  Viru Folk on juba 16 aastat publikule pakkunud ilusaid emotsioone, mitmepalgelist põhjamaist muusikat, võrratut loodust ning sulandumist sellesse kaunis kaptenitekülas Käsmus. Teema-aastana on seitsmeteistkümnendal korral 09.-11.08.2024 ees ootamas Alpi aasta.


                  Tundub päris hea olevat..

                  Eesti artistidest kohal Mägi & Sibul, Saatpalu & Rebane, Chalice, Jääboiler, Oort, Zetod, Jaan Pehk jt.
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    Bob Dylan oli TÄIELIK pettumus. Mingi ülbe vanamees laulis oma laulud laval ära ning üllaülla "Knockin On Heaven's Door" ei tulnudki esitusele. Suuresti selle loo pärast läksin veel kontserdile..
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                      Bob Dylan oli TÄIELIK pettumus. Mingi ülbe vanamees laulis oma laulud laval ära ning üllaülla "Knockin On Heaven's Door" ei tulnudki esitusele. Suuresti selle loo pärast läksin veel kontserdile..
                      hahahaha sa oled paras till ja selle pärast sulle see kontsert ei meeldinud, et see polnudki sulle mõeldud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                        hahahaha sa oled paras till ja selle pärast sulle see kontsert ei meeldinud, et see polnudki sulle mõeldud.
                        Kui see mulle polnud mõeldud, miks siis kontserti reklaamiti looga "Knockin On Heaven's Door"?
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                          Kui see mulle polnud mõeldud, miks siis kontserti reklaamiti looga "Knockin On Heaven's Door"?
                          Ma pakun, et kuna esiteks ei olnud Dylan kuidagigi seotud reklaamindusega ja teiseks, et sinusugustelt tillidelt raha kätte saada.

                          Lohutuseks seda, et sa pole ainuke, kes nii arvab ja terves maailmas on alati ta kontsertidel käinutest see pool, kes tahab hitte kuulda, pettunud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                            Ma pakun, et kuna esiteks ei olnud Dylan kuidagigi seotud reklaamindusega ja teiseks, et sinusugustelt tillidelt raha kätte saada.
                            On see normaalne, et Dylan ei esitanud vaideldamatult oma kõige kuulsamat laulu? Sa tahad väita, et sinna peaksid minema ainult paadunud fännid? Kahtlemata oli see minule mõeldud, sinul on lihtsalt rumal mõtteviis. Ma ei käi väga tihti välismaa staaride kontserditel, kuid kas see on normaalne, et terve kontserdi jooksul mitte ühtegi sõna publikuga, ei "hello" ega midagi. Rahvast oli ka vähe igastahes, max. 4000 inimest.
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              Nii huvi pärast.. kas ta All Along The Watchtower laulis?
                              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                              RocknRolla (2008)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                                Nii huvi pärast.. kas ta All Along The Watchtower laulis?
                                Laulis. Kui seda prääksumist saab laulmiseks kutsuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X