320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ennegi Suurhallis üle piirde hüpatud seisusektorisse. Et kui päris naisega minek pole, siis suht tehtav.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Ennegi Suurhallis üle piirde hüpatud seisusektorisse. Et kui päris naisega minek pole, siis suht tehtav.
      Tuttav teema, ma olen alati pannud kaheldava väärtuse hulka need inimesed, kes tulevad ala maideni, ozzy, whitesnake, megadethi jne edasi sauruste konsale, ja lihtsalt istuvad nagu nagu tuppes kanad. fuck, rokenroll!

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Tuttav teema, ma olen alati pannud kaheldava väärtuse hulka need inimesed, kes tulevad ala maideni, ozzy, whitesnake, megadethi jne edasi sauruste konsale, ja lihtsalt istuvad nagu nagu tuppes kanad. fuck, rokenroll!
        Eksole?!
        Ise ei kujuta ka ette sellisel kontserdil reas istumist või veel parem - mingi vip loozis juustu närimas ja veini libistamas.
        Krt siis võiks sama hästi YTst mingit salvestust vaadata.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          veel parem - mingi vip loozis juustu närimas ja veini libistamas.
          Ma küll kujutan. Nahh ma nende higiste meestega tihedalt koos vehkima pean?

          Kommentaar


            Ma küll vippi ei roni, aga hoian ka ennast alati kontserditel tahapoole. Et muusikat ja esinejat kuulata - vaadata. Mitte olelusvõitlust pidada.
            Pärast mõni Eikasugune ajab veel õlut ka peale ja teeb tobi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ma küll kujutan. Nahh ma nende higiste meestega tihedalt koos vehkima pean?
              Dannar sai järjekordselt hakkama oma klassikalise sarkasmi noodiga, kiidan! Istu ja hinne viis

              Kommentaar


                Eestis nagunii mingit olelusvõitlus pidama ei pea ning mosh pit'i ei pea kartma, need suht olematud meil siin

                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Sain oma varajase iron maideni jõulukingi kätte naise käest, aga võta näpust, istekoht! Kui kellegil on siit minek ja mõtleb, et tahaks ära vahetada ja ise istuda, mitte seista, siis võta ühendust.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Näita pilti.
                    Teen kui olen kodus, circa 2-3 tunnipärast. Mõtled vahetamisele?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Teen kui olen kodus, circa 2-3 tunnipärast. Mõtled vahetamisele?
                      Kas sa teed koduriietega või lööb üles ka enne pilti?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Kas sa teed koduriietega või lööb üles ka enne pilti?
                        Ole nüüd, selfie tuleb teha ikka lipsuga ja puha, et saaks instas 30 like. Pilet kodus, Sektor 206.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Kas sa teed koduriietega või lööb üles ka enne pilti?
                          Kui üles lööb läheb paremini peale.

                          Kommentaar


                            Täpsustage sambazele ka, mis pilti te näha soovite
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar




                              Sihuke asi varju jäänud, mõnule hea eksperiment, et kas korraks naerda ka saab.

                              Kommentaar


                                "Tänavu suvel üllatab kontsertsari „Eesti Pidu Omas Mullis“ läbi aegade noorima õhtujuhiga, kelle rolli täidab veel vaid kuueaastane Oliver Kõvask. Oliveri tuntusele tugeva pani aluse populaarne telesaade „Väikesed hiiglased“.

                                Oliver on noorusele vaatamata täitnud juba mitmete ürituste ja kontserdite õhtujuhi rolli, kuid mitmeid esinemispaiku hõlmaval tuuril osaleb ta esmakordselt. Noor superstaar uue kogemuse eel: "Olen juba nii elevil! Usun, et tuleb super lahe pidu ja kui te kõik kohale tulete-siis tantsime ja mullitame koos! Piletid on juba saadaval. Kiirustage!"

                                Muusikutest astuvad kontsertsarjas üles sellised tuntud nimed nagu Erich Krieger, Boris Lehtlaan, Are Jaama, samuti „Rahvabändi“ saatest tuntud Eesti Mees, uus tõusev tantsumuusikabänd Sunlight ning ansambel Respekt.

                                Sellest, milline on üks Eesti pidu ja milline tema mull, saate aimu juba 3.juulil Võru Kandle Aias, kui leiab aset kontsertsarja avalöök."


                                Tundub mõistlik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X