320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võiks üle aastate jälle teha "eika ürituste-ülevaate 2017"

    Hard Rock laager (neljas külastuskord)
    * Muusika: Meh, ühtegi välismaist bändi ei näinud. Vanemaid Eesti bände (Loits, NBS) võis veel vana rasva pealt vaadata, aga uuema aja bändid on päris kohutavad. Positiivseim live oli vist DND, mis ka loogiline, sest ega ma eriline metalmees pole.
    * Ilm: Esimesel päeval konstantne vihmasadu, teisel päeval hootine vihmasadu, mis tähendas, et olid terve ajani põlvedeni mudane, koguaeg oli külm ja pidi pidevalt joobes end hoidma, et vähegi okei oleks olla. Pani mõtlema, et olen vist liiga vana selle pasa jaoks. Eriti siis, kui pühapäeval ärkasid peale 11 tunnist und ja puhud alkomeetrisse 1.5 promilli.
    * Alkohol ja Toit festivalialal: Saku õlled 3.5 eurot, toit täiesti mõttetu.
    * Inimesed: kummalised, aga positiivsed
    * Kas nägi ilusaid paljalt ujuvaid tsikke: Ei. Aga ilma arvestades loogiline ka.

    Õllesummer (teine külastuskord)
    * Muusika: Kasabian, mida vaatama sai mindud, oli päris okei. Kuigi Positivusel eelmisel aastal meeldis rohkem. Enne neid laval olnud I Wear Experiment on muidu päris okei Eesti bänd, aga sellel korral oli heli kuidagi eriti paigast ära. Muud Eesti sitta a la Terminaator või Tanja Mihhailova ei vaataks siis ka, kui peale makstaks.
    * Ilm: Külmavõitu
    * Alkohol ja Toit festivalialal: Pulsi õlu 2.5 eurot, mis väga positiivne üllatus. Samas ägedamad siidrid nagu Cheeky Rascals või Westons olid viiekas, mis kallim kui pubides. Not cool. Toit koosnes 95% ulatuses (silma järgi) kuivanud šašlikist ehk täiesti mõttetu.
    * Inimesed: Tropid. Sesmõttes, okei, sa oled 40 aastane mees ja su 13 aastastele tütardele meeldib Kasabian. Tore. Aga see ei tähenda, et see on hea idee, et vead naise ja tütred lava ette ja siis tuleb dialoog.
    Düüd "Kas sa võiksid vähem hüpata ja suitsu mitte teha"
    Mina "Kamoon, see on sisuliselt esirida, siin on see okei, et inimesed liiguvad"
    Düüd "Mind häirib"
    Mina (reaalselt väga viisakalt) "Aga palun minge paar rida tahapool, te olete reaalselt paar rida liiga ees, kui selline asi häirib"
    Düüdi naine "Käi perse tropp. Sina oled liiga ees. Sa häirid meid. Käi perse"
    Suht mõistlik. Aga see on muidugi klassikaline Eesti ürituste mure, et sellised "tahan kontserdi kindlasti viiendas reas tuima näoga käed ristis seista ja keegi ei tohi mulle liiga lähedale tulla" inimesed eesridades on. Muidu oli ka inimesi hõredalt (mis ka loogiline, sest Kasabian skyplus playlistides pole vist kunagi olnud) ja erakordselt tuimad (mis ka loogiline, sest kaasahüppamine pole ju okei ning teisalt oli kolmapäev ka)
    * Kas nägi ilusaid paljalt ujuvaid tsikke: Ei. Aga kuna üritus pole mere ääres, siis loogiline ka.

    Positivus (kuues külastuskord)
    * Muusika:
    Pixies. Vist kuue Positivusaasta üks suuremaid elamusi. Ootamatult raju järjepidev küte (kuskil lava ees oli isegi moshpit), heli suht paigas ja polegi vist ennast seal varem täiesti läbimärjaks hüpanud.
    Cigarettes After Sex. Eelmine aasta telgis oli hea, sel aastal suuremal laval õues oli hea. Hakka või mõtlema, et peaks selle Intsikurmugi tänavu nende pärast ära tegema.
    Mew. Kuigi oli hõredalt rahvast, siis pingilt istudes üsna meeldis.
    Ülejäänud asjad erilist muljet ei jätnud. Rae Sremmund oli päris omamoodi sobimatu sinna oma "slapi oma bitchi" räuskamisega, Alt-J totaalsitt, Lumineers ja Ellie Goulding kaugelt vaadates olid enamvähem, Grandmaster Flash räppimise asemel tegi dj-seti, NOEP oli lives päris äge. Kui tavaliselt satud mõne tundmatuma bändi live vaatama ja üllatud positiivselt, siis tänavu ühtegi sellist positiivset üllatust polnud. Muidugi sai mitu asja, mida tahtnuks näha ka mahamagatud.
    * Ilm: Kolm päeva totaalselt päikesepaistet, lisaks sai ka ujuda ja värki. Sellise ilmaga on Positivus (või ükskõik mis festival) alati superäge.
    * Alkohol ja Toit: Veitsa on arusaamatu, et riigis kus poes maksab õlu pool eurot, küsitakse festivalialal 3,5-4 eurot. Üleüldse tundub Positivus veitsa oma hindadega ülepingutavat. Parkla 15 eurot? Toit oli ka pigem kallis ja ühe-kahe erandiga maitsetu. Mõni ime, et inimesi (silma järgi vaadates) vähem oli kui tavaliselt
    * Inimesed: Ilusad.
    * Kas nägi ilusaid paljalt ujuvaid tsikke: Ei. Aga kuna öösiti ujumine keelatud ja kurjad turvad ees, siis loogiline ka.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      * Kas nägi ilusaid paljalt ujuvaid tsikke: Ei. Aga ilma arvestades loogiline ka.

      * Kas nägi ilusaid paljalt ujuvaid tsikke: Ei. Aga kuna üritus pole mere ääres, siis loogiline ka.

      * Kas nägi ilusaid paljalt ujuvaid tsikke: Ei. Aga kuna öösiti ujumine keelatud ja kurjad turvad ees, siis loogiline ka.
      Täiesti hukka läinud suvi.

      Kommentaar


        No Õllesummer on ikkagi suht mere ääres. Nii et sitt vabandus.

        edit: 158 meetrit. Vabandus jätkuvalt sitt.

        Kommentaar


          Positivus oli taaskord äge, endal oli ka päris huvitav seiklus.

          Neljapäeva hommikul vaatasin, et raha väga pole, et jääb vist kahjuks vahele ja joon siin tallinnas kuskil metsas ja nutan üksi. Aga räägiti ära ja õhtul otsustasin, et võiks ikka minna. Oma seltskondade autod olid siis loomulikult juba täis ja kuna läks kiireks, otsustasin minna reede hommikul 6 eurise bussiga iklasse ja siis äkki hääletan või midagi sellist.

          Iklasse jõudes vaatasin, et paar venda veel nii tulnud ja kolmekesi väga peale ei saanud, pohh elu on seiklus ja otsustasime jala minna salacgrivasse, mis on iklast mingi 12-15 kilta?

          Selle aja peale oli juba korralik joove sees ja ilmselgelt esimene päikesepiste käes. Kuigi see rännak kestis ainult kaks tundi. Õnneks telk ja alkokast toodi autoga hiljem järgi. Kohapeal oli pilet muidugi juba 93, ehk eelarve oli juba kohale jõudes suht nullilähedane.

          Pixies oli vahva, ainuke kontsert kuhu ma jõudsin, aga ma käin telkla melu pärast ja kontserdid on küll cuulid, aga rahvas ja palju alkoholi on esmatähtis. Muidugi oma lemmiku jaoks veel hoidsin ennast ja alles laupäev hakkas suur pidu pihta.

          Nagu ka eelmine aasta, oli puurijalka kohustulik, see ei ole muidugi väga mõistlik sellise kuumuse ja joobega. Ei suutnud peale seda 15 minta õlle juua ega suitsu teha.

          Turva viskas aint ühe korra alalt välja, suht karmid vennad olid, aga peksa ei saanud. Oma viga muidugi, et festari ala sissepääsu ees viimased koksid alla kulistas ja kohe sisse saades aia äärde kusele ronisin, jõudsin püksid alla lasta ja juba mingi paks turva haaras kõrvast ja tõmbas alalt välja. Aga kõik oli chill, 5 minta hiljem sain uuesti sisse.

          Aga kuna ma veetsin enamus aega telkla alal ja päikesekreemi ei kasutanud, siis esmaspäeval tagasi jõudes oli mu nägu päris ära kõrbenud ja olen endiselt ikka ebameeldivalt tumepruun, suht pagulase tunne. Nina pealt tuli see koorik maha ja see nüüd roosa, mõnus kontrast ülejäänud näoga.

          Õnneks Intsikurmu tuleb kohe peale ja chill saab jätkuda.

          Kommentaar


            Nonii, jätkame. Läheb ka vist festarina arvesse.

            Kultuuritolm, seekordse nimega Tolm `17 (äkki mingi teine-kolmas külastuskord)
            * Muusika: Meh. Hannaliisa Uusmaa uus bänd on erakordselt mõttetu, Malcolm Lincoln sooloprojektina suht mõttetu, Zebra Island antud intiimsemas kontekstis oli üllatavalt hea ja Austraalia punt Joel Sarakula vms rokkis päris korralikult.
            * Ilm: Okei, aga kuna peamiselt siseüritus siis samas pohui.
            * Alkohol ja Toit festivalialal: Süüa vist ei saanud, Saku Hele oli 3.50
            * Inimesed: kunstihinged igalpool, aga üsna hõredavõitu oli asi. Öösel tahtsin üle aia Ennu Rattale hüpata, aga turvamehed oli kahjuks ees.
            * Kas nägi ilusaid paljalt ujuvaid tsikke: Ei. Aga nägi dragshow`d, kus mingi düüd tantsis trikoos ja kontsadel. Asi seegi raskel ajal.

            Kommentaar


              Eikale lohutuseks....

              Ennu Ratas nojah.

              15EUR piletka. Ühes neist kuutidest pidi siis Bläck Rokit olema ja ilmselt oli ka. Praktikas siis mingi hetk oli saal PILGENI täis ja enamus rahvast ukse taga. Ise kuulsin eemalt umbes 5sec Oja räuskamist kui peldiku juurde jalutasin. Pilku hinda ei mäleta ja pole kindel kas Pets rinnad paljaks tõmbas.

              Kommentaar


                Ridge Forester isiklikult tuleb Tallinnasse
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Peab olema eriline munnipea, et neid pilte teha ja netti üles lükata. Postimees võiks ka stiili omada. Anoh, klikk nshit.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                    Ridge Forester isiklikult tuleb Tallinnasse
                    mul kiilus kinni praegu
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fc.
                      Tuleb loom välja lasta. Täna tapper.
                      https://www.youtube.com/watch?v=Ghvg0wftEnc
                      Eile oli wintersun, täna enam looma pole

                      Kommentaar


                        Juustuhevi lipulaev! Siuke harju keskmine!
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          no kui üleeile Sc.Yardis oli tõesti Mariann Lantsi viimane esinemineEestis TriTonesiga, siis need, kel see nägemata jäi, võivad küll vaid ennast süüdistada
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Tuleb leida enda kõrvale head pillimehed, teha seda mida oled juba viimased 40 aastat teinud, tee seda mida rahvas sinult ootab(mitte ära hakka raketti leiutama) ja tee seda sedasi kuidas sa teinud oled. Herr Udo Dirkschneider.
                            Mis siis ,et olen seda meest tänaseks hetkeks 4 korda näinud. Mis siis ,et olen neid lugusi kuulnud mitmel mitmel livel. Mis siis ,et ta jääb igakorraga vanemaks. Mina jään ka. Ja mis siis ,et olen mitmed plaadi omal ajal ribadeks kuulanud.
                            Mis siis. Krt äge raisk.

                            Üllatavalt palju oli ilusaid naisi kontserdil.
                            Teen tapeeti.

                            Kommentaar


                              O-hoo, Relvad ja Roosid koos Roosi ja Kaldkriipsuga esinevad 16.07 Lauluväljakul.

                              A kõige odavam piletihind on 70€. Mida siinne kaader arvab sellest?
                              Mulle tundub nagu vähe krõbedavõitu, arvestades mis Rammstaini pilet maksis...
                              Ja noh, täpselt ei kujuta ette mis vormis vanahärrad on ka? Eriti arvestades Axli vahepealset McDonaldsi uksele koputamist.

                              Kommentaar


                                Ilmselgelt elu parimas vormis!


                                Ei, tegelt see piletihind. Alates 70 eurot? Sama raha eest saab välismaal käia rock/metalfestivalil, kus GnR kohalolles poleks isegi peamiste headlinerit seas. Kust need eestlased need piletihinnad võtavad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X