320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Teil kõigil on suht sitt muusikamaitse.
    Word



    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    https://www.ultimate-guitar.com/arti...usicians-40474


    Üldiselt üks kõrgema taseme retard taidlemisi üle pika aja siin foorumis. Kes mida kuulab ja kes suudab teise muusikalise eelistuse peale kõrgema kaarega kuseda.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Kas peaks 2 Quick Stardile 25-nda juubeli puhul tegema 36 eurose kingituse?Piletid on hinnavahemikus 36-60 euri...et nagu mida???

      Kommentaar


        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        Teil kõigil on suht sitt muusikamaitse.
        Mulle meeldib Iron Maiden,mulle meeldib WASP.
        Mulle meeldib Manowar,kõik ülejäänd on pask!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Keegi Jimmy Carr'il käis? Kuidas oli ja kas uut materjali oli palju?

          Ise lähen esmakordselt detsembri alguses ja ootan põnevusega. Mees on geniaalne.

          Kommentaar


            Käisin, viimasel hetkel otsustasin, et ma ei saa seda maha magada. Eks seal oli kõike, nii vana kui ka uut. Viimane kord oli paar aastat tagasi ja kui kordaski siis kõike igaljuhul ei mäletanud. Kokkuvõttes omas täies headuses oli ja mulle väga meeldis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              oled Coldplayil käinud, et tead rääkida? Muusikast vaidlemine on ilmselt üks idiootsemaid asju maailmas, jep. aga et teha julge avaldus, et Coldplay ei peaks kitarri tinistamisega tegelema on ikka üks pulli kaka. 2 korda nähtud bänd ja üks väheseid bände mis suutnud mul kananaha ihule ajada ja nad teevad seda endiselt kvaliteetselt. muidugi keskmine eesti mees ei julge tunnistada, et ta on ka vahest romantik ja värki ja tegelt ed sheeran on täiesti okei kraam.
              ma saan aru, et mind päästis My Heart Will Go Oni ostsmisest* ainult see, et nimi ei tulnud meelde**, aga sellist juttu ajades võid sa Maroon 5 kontserdil lõpetada. arvatavasti lõpetadki, aga, igatahes, sind on nüüd hoiatatud,

              * - thanks, @Titanicgoals
              ** - lõin otsingusse Titanic song
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                ma saan aru, et mind päästis My Heart Will Go Oni ostsmisest* ainult see, et nimi ei tulnud meelde**, aga sellist juttu ajades võid sa Maroon 5 kontserdil lõpetada. arvatavasti lõpetadki, aga, igatahes, sind on nüüd hoiatatud,

                * - thanks, @Titanicgoals
                ** - lõin otsingusse Titanic song
                eile oli laukas täna on viru valge?

                Kommentaar


                  Granny fucking wata

                  Bill Burr 50

                  E 7.1.2019 20:00
                  Alexela Kontserdimaja, Tallinn
                  36.40 - 59.90
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Jõuluvana kingikotti sattusid 2 Metallica kontserdi piletit. Kuna ise elukaaslasega ei saa antud ajal minna,siis tõstan nad müüki. Tegemist on the" Shortest Straw" experience tüüpi piletitega( Piletilevi originaal hinnaks 159,50/tk)
                    Varajase sissepääsuga VIP-pakett, mis sisaldab:
                    - seisupiletit fännitsoonis (Golden Circle)
                    - varajast sissepääsu kontserdi üldalale
                    - eraldi sissepääsu kontserdi alale
                    - kontserdi plakatit
                    - eksklusiivset kingitust
                    Kuna pileteid on 2 siis ühe hinnaks 159. Kui lähevad kaubaks mõlemad siis tulen ka hinnas veidi vastu ehk 299 €.
                    ROHE-VALGE SURMANI

                    Kommentaar


                      Mul on pakkuda üks pilet PAUL KALKBRENNERILE kultuurikatlas. 18 jaanuaril. Tegemist on äärmiselt chilli positiivse muusikaga, mille peale ärkab isegi kõige külmem eesti mees ülesse. Hetkel on hind piletilevis 39 rutsi. Ma annan 20 rutsiga ära, sest oma proua arvab, et töö on tähtsam kui muusika. Kes ei tea, kellega tegu on, siis panen ühe oma parima siia

                      Kommentaar


                        Tulemas siis lisakontsert Tallinnas! Naistepäevakontsert "Meestelt naistele"

                        Tegin Paintiga oma nägemuse ka plakatist.

                        Kommentaar


                          Kumb on kõvem panomees kas Koit Toome või Tanel Padar?

                          Kommentaar


                            Toomel on naine alles ju, järelikult panotab piisavalt hästi. Aga Padari naine läks Metsamaa poja manu, järelikult ei piisanud. Ergo, Koit on kõvem panomies.

                            Kommentaar


                              Hahahaaa. Koit Toome ongi see aivan helvetin mukava jätkä.

                              Kommentaar


                                Padar ikka. Toome on romantik. Padar on siuke mees kes keset päeva pakub ruumitäiele inimestele grupikat teha. No joke.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X