320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jou, keegi Ronn Mossile ka tuli?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Jou, keegi Ronn Mossile ka tuli?
      Mitmenda laulu ajal sul tuli ja kuhu lõpetasid?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Mitmenda laulu ajal sul tuli ja kuhu lõpetasid?
        Lasin ridade vahele.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Ja nad võtavad kaasa Killswitch Engage'i, kes pole ka papist poisid.

          Okei, see ilmselt võtab varasema küsimuse päevakorrast maha, IM for 49 > GnR for 69.
          Mõtlesin mis ma mõtlesin. Lähen mõlemale.
          Ja täna läksin piletilevi reklaami õnge. Kuna oli kirjas et, 150 viimast piletit. Võtsin igaks juhuks ära 6. Ja vaatan , et endiselt on 150 piletit müügis.
          Teen tapeeti.

          Kommentaar


            Ojee, Nick Cave & The Bad Seeds tuleb positivusele. Võimas, ma olen kerge fänn.

            Kommentaar


              Algselt postitas Fc. Vaata postitust
              Mõtlesin mis ma mõtlesin. Lähen mõlemale.
              Ja täna läksin piletilevi reklaami õnge. Kuna oli kirjas et, 150 viimast piletit. Võtsin igaks juhuks ära 6. Ja vaatan , et endiselt on 150 piletit müügis.
              Kummal see 150 alles on ?

              Sest ilmselt lõpuks vist kaen ka mõlemad ära, kuna olen töökohta vahetamas siis tegin kolleegidele sellise kaudse vihje, et olin noorena GnRi hvänn kui mingit kingitust otsivad

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Kummal see 150 alles on ?

                Iron Maidenil.
                Aga pärast avati müügiks ka ülemine korrus.
                Teen tapeeti.

                Kommentaar


                  Seisukad olid juba eile otsas,mu aeglane joomakaaslane kes päevi hiljem kassase jõudis sai kuskile üles,aga lava vastu!
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                    Seisukad olid juba eile otsas,mu aeglane joomakaaslane kes päevi hiljem kassase jõudis sai kuskile üles,aga lava vastu!
                    No bljadi, sellega küll halvasi.
                    Ma ausaltöeldes ei eeldanud, et natukene avaliku silmis sauruse-maiguga bänd nii kiirelt läbi müüb.
                    Siis peab vast järelturult vaatama ja otsima hakkama :/

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Kummal see 150 alles on ?

                      Sest ilmselt lõpuks vist kaen ka mõlemad ära, kuna olen töökohta vahetamas siis tegin kolleegidele sellise kaudse vihje, et olin noorena GnRi hvänn kui mingit kingitust otsivad
                      Kusjuures ma olen samas pundis sinuga hetkel, tegin ka oma naisele vihje iron maideni osas, loodan, et sai aru. Kui ei siis läheb otsimiseks kuskile radarist jne.

                      Kommentaar


                        No ja lapsepõlvest siiani suur lemmik Deep Purple kah platsis. Samas Ritchie Blackmore oma pundiga 11.04 Piiteris ja vist ka Helsingis,aga õnneks selle nn. Rainbow solist on vähemalt minu kuulamisnurgast ikka vilets ja igale poole kah ei jõua. Ja Steve Morse-iga on kuidagi ära harjunud ja ta on ju täitsa ok! Ons siis mõtet halada,et milline on õige Purple, eriti kui päris asutamisest on rivis vaid Ian Paice.
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                          No ja lapsepõlvest siiani suur lemmik Deep Purple kah platsis. Samas Ritchie Blackmore oma pundiga 11.04 Piiteris ja vist ka Helsingis,aga õnneks selle nn. Rainbow solist on vähemalt minu kuulamisnurgast ikka vilets ja igale poole kah ei jõua. Ja Steve Morse-iga on kuidagi ära harjunud ja ta on ju täitsa ok! Ons siis mõtet halada,et milline on õige Purple, eriti kui päris asutamisest on rivis vaid Ian Paice.
                          Kuna ma vist noorem kui sina. Siis minu tutvus selle bändiga hakkaski Steve Morse ajastust. Vanemad asjad tulid hiljem. Ja olles mõned aastad tagasi neid lives näinud. Võin kinnitada, et Steve on tasemel.
                          Ühesõnaga tuleb minna.
                          Teen tapeeti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Kusjuures ma olen samas pundis sinuga hetkel, tegin ka oma naisele vihje iron maideni osas, loodan, et sai aru. Kui ei siis läheb otsimiseks kuskile radarist jne.
                            Otsid uue naise radarist?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Otsid uue naise radarist?
                              Hahaha hea tähelepanek.

                              No igastahes, kui naine Radarist leitud siis ootaks kommentaare ja tagasisidet Sambaz'ilt

                              Kommentaar


                                Ma magasin need seisukad ka maha. Hakkasin juba üleelmine nädalavahetus ostma, kuid mõtlesin ümber viimasel hetkel. Arvasin et aega on selle kiire asjaga. Kui tõenäoline on saada seisukaid veel järelturult?
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X