320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Üllatavad erinevused teil, kuid samas taitsa arusaadavad. Ma muidugi olen ühekorra Maidenit näinud ja see oli Gothenburgis, Ullevil ja mis oli ikka sigacool. Samas eesti näituste messikeskus ja Slayer oli epic shit mis ma ever nainud. Tehke see kuradima linnahall korda ja heli oleks nii fucking paigas kui uldse olla saab ja votku toolid ara ja saaks korralikult hevisõrme näidata.
    Jep nagu juba öeldud, siis polnud lõpuks nii suur erinevus, kui 10 palli skaalale teisendada siis 8 ja 8,5.
    Ise eeldasin, et äkki kaugemal (ja rohkem keskelpool) olnuks vokaali veidi paremini kuulda, aga kuna kahes kohas korraga olla ei saa, siis pead ei julge anda.
    Hinnangu juures oluline mainida, et minul oli tegu esimese Maideni kontserdiga. Ütleme, et lavashow ja dekoratsioonide mõttes kindlasti kõige kõvem elamus, enamus bändid ei viitsi selle poole pealt 10% ka Maideni pingutusest teha vist...

    P.S kas keegi moderaatoritest oleks nii tore ja viitsiks tõsta postitused alates #1258'st (miinus üks Pooli mehe postitus) teemasse "Üritused" ?

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Need on erinevate kokteilide nimed, mida eile jõid?
      Need on kõik filmid, enamjaolt vanad.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        https://www.facebook.com/events/608306469546406/ Tulge kõik, noored ja vanad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          U must log in to continue :P
          ROHE-VALGE SURMANI

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Algselt postitas Diftong Vaata postitust
            U must log in to continue :P
            Ära muretse, sisu pole kättesaadav isegi logijatele.
            sigpic

            Kommentaar


              Sweet Spotilt muljeid? Sellise linnafestari õnnestumist oleks nagu vaja.

              Kommentaar


                Väga äge on. Laias laastus nagu Postivus ainult liiva asemel on jala all sula-asfalt ja naised kannavad rinnahoidjaid, kuna nad on siiski linnas. Rahvast tundub ka päris okeilt olevalt.

                Kommentaar


                  +1 eikale. positiivne ka see, et esimesel päeval ei näinud ühtegi kännuämblikku ning üleüldine mõnus fiiling valitseb alas. muusika ka mõnus, kuigi see rohkem maitse küsimus.

                  negatiivne on see, et juttude järgi suure tõenäosusega järgi see üritus suurde miinusesse. loodame, et korraldajad alla ei anna ja toimub järgmine aasta ka.

                  Kommentaar


                    Miinusesse jäämise jutt on küll pisut veider. Ega sinna alale väga rohkem rahvast ei oleks mitte kuidagi ära mahtunud ka enam. Või siis seoses oodatust väiksema pimetimüügiga tõmmati ka ala suurust koomale? No vaevalt ju.

                    Aga üritus ise oli tuus. Artistid ka päris head, et viitsis algusest lõpuni lava(de) ees olla.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      ega ei tea jah. nii ma kuulsin, kuid võib ka mitte tõele vastata, ses kolmandate isikute poolt jutt. sõltub, mis hinnaga piletid müüdi. päev-kaks enne oli vist 89 eur ühe passi väärtus piletilevis. samal ajal tehti hoogsalt postimehe diile, kus 87 eur = kaks kahe päeva passi + 6kuu postimehe tellimus. ise ning paljud tuttavad kasutasid just seda võimalust näiteks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        ega ei tea jah. nii ma kuulsin, kuid võib ka mitte tõele vastata, ses kolmandate isikute poolt jutt. sõltub, mis hinnaga piletid müüdi. päev-kaks enne oli vist 89 eur ühe passi väärtus piletilevis. samal ajal tehti hoogsalt postimehe diile, kus 87 eur = kaks kahe päeva passi + 6kuu postimehe tellimus. ise ning paljud tuttavad kasutasid just seda võimalust näiteks.
                        jah, see on õige tähelepanek.
                        Mulle potsatas ka töömeili nädala lõpus (! ilmselt siis kui oli laias laastus selge, kui palju pileteid täishinnaga müüa õnnestus!) eripakkumine + mõni sõber kellega rääkisin, ütles et nende firmadel olid sarnased diilid.

                        Ise üritusele ei sattunud, aga esinejate nimekiri oli iseenesest põnev ja ilmselt kui järgmine aasta ka toimuks midagi võrreldavat, siis oleks huvi ära kaeda küll.

                        Kommentaar


                          https://www.youtube.com/watch?v=-9mj...ature=youtu.be Nii hea video, et ma isegi ei embedi seda.

                          Kommentaar


                            Jäi lihtsalt silma ja ei osanud mujale panna

                            Sularahata festival Eesti moodi. Iga liigutus maksab

                            Weekendi ja Sweet Spoti festivali korraldaja tutvustab Eestis käepaelapõhist makselahendust, kus iga raha laadimine maksab ja kontojääki vaadata ei saa.
                            * Enne festivali sai raha tasuta peale panna ja 50 euro lisamisel anti kenast 5 eurot boonusraha.
                            * Kontojääki sai igal ajal ja iga teenindaja käest vaadata.
                            * Iga raha laadimine maksab euro, okei. Teisalt oli õlu (ok, originaal, aga siiski) kenasti 4 eurot ja toit täiesti okei hinnaga. See euro kaotust selle kõrval on täiesti pohui.
                            * Laupäeva öösel sai kusjuures kenasti raha peale laadida nii, et eurot ei küsitud ja sai saldo kenasti nulli.
                            * Kõik, kes on tahtnud raha tagasi saada on ka saanud (ok, va need alla 5 euro inimesed)

                            Et ma saan aru küll, et Sweetspot oli teise meediagrupi meediapartner, aga full-retardi ei tasuks ka minna.

                            -e- Okei, lugesin ka kommentaare. wow

                            Kommentaar


                              See alla viie euro tagasi mittekandmine on mu meelest küll munnis lüke. Kui Selveris järgminekord makstes keevitataks mu arvele 4.90 otsa, siis ma hakkaks küll lärmama.

                              -e- 50 eur peale kandes saad 5 eur boonust, mis ära tasandab muidugi. Et siis yolo.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Jäi lihtsalt silma ja ei osanud mujale panna

                                Sularahata festival Eesti moodi. Iga liigutus maksab


                                * Enne festivali sai raha tasuta peale panna ja 50 euro lisamisel anti kenast 5 eurot boonusraha.
                                * Kontojääki sai igal ajal ja iga teenindaja käest vaadata.
                                * Iga raha laadimine maksab euro, okei. Teisalt oli õlu (ok, originaal, aga siiski) kenasti 4 eurot ja toit täiesti okei hinnaga. See euro kaotust selle kõrval on täiesti pohui.
                                * Laupäeva öösel sai kusjuures kenasti raha peale laadida nii, et eurot ei küsitud ja sai saldo kenasti nulli.
                                * Kõik, kes on tahtnud raha tagasi saada on ka saanud (ok, va need alla 5 euro inimesed)

                                Et ma saan aru küll, et Sweetspot oli teise meediagrupi meediapartner, aga full-retardi ei tasuks ka minna.

                                -e- Okei, lugesin ka kommentaare. wow
                                Hahah, lugesin seda artiklit.
                                Kuradi sürr ikka. Saan aru, et lihtsalt viipekaardiga ei saanudki seal maksta näiteks?

                                Aga muidu kirjeldust lugedes siis oleks vast kõige mõistlikum lahendus sõltuvalt enda kulutamisharjumustest korralikult raha peale laadida - ntx 100€ enne netis. Sain aru, et neti kaudu kandmine ei maksa ja kui rohkem kannad siis jääb üle 5€ kontole järgi ka pärast?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X