320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Üritused\'

    Originally posted by treze


    http://www.sundancemusicfestival.com/
    MC Skibadee. pühapäeval. huraahuraa
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Üritused\'

      Peale festivalimöllu toimub seal samas ka rannacup, reedel ehk siis täna peaksid vutilahingusse astuma Eesti rannajalgpallikoondis ja mingised vastased välismaalt, homme on tavaturniir ning pühapäeval finaalmängud.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Üritused\'

        Kes oskab 6elda kuna SlipKnoTi j2rgmine kontsert euroopas on?!?!?!
        742617000027
        (sic)
        (515)
        MAGGOT

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Üritused\'

          Originally posted by Davids


          Kes oskab 6elda kuna SlipKnoTi j2rgmine kontsert euroopas on?!?!?!
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Üritused\'

            Pärnus Lennuväljal 24. juuli RockRace, kus 1. sekiga 100 sees ja nii läbida 400m. Kohal ka euroopa või soome kiireimad perekond põtrasid
            "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

            http://runplus.wordpress.com

            "Fitness is a battle, welcome to the front line"

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Üritused\'

              Originally posted by Wuppi


              Pärnus Lennuväljal 24. juuli RockRace, kus 1. sekiga 100 sees ja nii läbida 400m. Kohal ka euroopa või soome kiireimad perekond põtrasid
              mustgo yritus, üle 1000 hobusega autosid iga päev ei näe, seal aga säändseid mitu võistlemas..:P
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Üritused\'

                kel huvi siis 31.07 toimub järvamaal väinjärve veepidu.ümber järve jooks,rammumees jne.esinevad smilers ja pasadena.oleks ainult ilm hea
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Üritused\'

                  üks aasta sai seal väinjärve veepeol ka käidud ja võin kinnitada et tegu on päris hea üritusega.aga kas keegi oskab öelda kas seal see aasta ka rannajalgpalli turniir toimub.muidu peaks ju seal koeru kandis ju jalgpallureid ju olema,neil ju kaks meeskonda eesti liigas pelamas ja päris hästi veel.nii et võiks ju teha rannaka turniiiri
                  kui eesti olümpia mängudelt ühtegi medalit ei saa,ei tulegi ma enam eestisse tagasi vaid lähen hakkan mongoolias ränd jalgpalli treeneriks ja esimene keda oma meeskonda soovin on puujalg ott reinumäe ja marko kristal ning kohalik talent shingis khan ja tema tädi poeg oliver khan.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Üritused\'

                    Kuidagi vaikselt on ka selline uudis minu tähelepanu kõitnud, et The Rasmus annab Tallinnas kontserdi ja seda Club Hollywoodis, kuigi väga imelik et ma sellest alles kuu aega hiljem kuulen
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Üritused\'

                      Originally posted by zaz


                      Kuidagi vaikselt on ka selline uudis minu tähelepanu kõitnud, et The Rasmus annab Tallinnas kontserdi ja seda Club Hollywoodis, kuigi väga imelik et ma sellest alles kuu aega hiljem kuulen
                      Rasmus on kindlasti väärt vaadata. Kuulasin neid paari loo jagu ühel üritusel ja nad on tõesti livena korralikud. Ja nende lugudega on ka nii, et oma 7-8 korralikku hitti on, mis annavad hea pühja kontserdile.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Üritused\'

                        Nonii! HRC-l taas käidud ning kuna pikalt ei viitsi kirjutada siis...kirjutan lühidalt.

                        * eelmine aasta oli bändivalik minu jaoks meelepärasem, tänavu oli deathi muuga võrreldes veits palju...
                        * enim meeldisid Herald, Swallow the Sun, Metsatöll...kuid Zahiri asemel võinuks midagi tunduvalt huvitavamat olla
                        * seega leidis mina ja mu seltskond mõne live\'i ajal rohkem tegevust telgiplatsil, kus vahepeal leidus \"kergelt\" ebameeldivaid tegelasi, ent oli siiski päris tore ja
                        * ilm oli veidi leebem kui eelmine aasta ehk siis täitsa sobivalt soe ning päris päikserohke ja jõevesi ka karastav tänavu
                        * soovitan teistelegi võtta taolistele üritustele kaasaskantav külmik, kus ja muu jahedaks jääb, selle puudumisel on ka telgialune sobiv koht.

                        Midagi asjalikku praegu enam öelda polegi. Huvilised võivad heita pilgu minu fotogaleriile ja kes veel ei tea, millise üritusega täpsemalt tegemist oli, siis andke endale abi.

                        Kohtumiseni Vana-Vigalas aastal 2005!
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Üritused\'

                          Üldiselt The Rasmus oli SUPER ! !
                          wtf

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Üritused\'

                            Minu jaoks ning ehk ka mõne teise jaoks saab nädal, mille 3. päeval kogunevad 1000 eestlast teatud põhjusel Skonto staadionile, ka väga põneva lõpu.

                            Läheb küll omajagu maksma, kuid tõotab head, väga head!
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Üritused\'

                              Ainult võltsid jäävad ellu
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Üritused\'

                                CU-Basel keegi veel käis? DJ Isaac tõmbas ikka korralikult käima. Cool D tegi üllatavalt nõrga seti minu silmis. Aav oli enam-vähem. Kahjuks Max B. Granti Qlimaxi crap mulle ka peale ei läinud. Aga Isaac oli küll mega!!! Tuleks Pavo ja Technoboy ka Eestisse...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X