320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja laupäeval siis tantsusammul Rock Cafe poole? Sael siis Singer Vinger 25 aastat plaanis.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Ja laupäeval siis tantsusammul Rock Cafe poole? Sael siis Singer Vinger 25 aastat plaanis.
      Mai tea. Paksud vanad mehed, kes enam mängida ei suuda. Not my cup of tea.

      Kommentaar


        Kahjuks pean loobuma jah. Võiksin ennast kohale vedada, aga tervis tähtsam.


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Arvatavasti läheb "Kappi", see avatakse ka vist täna.
        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma ka just tahtsin lisada copypaste: Heterosõbralik geibaar KAPP avab sel reedel uksed.
        Te olete mingis "kuumas" listis, et teieni selline info esimesena jõuab? M-agent sai kindlasti mingi VIP-i kui ta Angelis magama jäi...
        Aga reaalselt, Austraalia on halb

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Te olete mingis "kuumas" listis, et teieni selline info esimesena jõuab? M-agent sai kindlasti mingi VIP-i kui ta Angelis magama jäi...
          Aga reaalselt, Austraalia on halb
          Jäime vahele...

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Te olete mingis "kuumas" listis, et teieni selline info esimesena jõuab? M-agent sai kindlasti mingi VIP-i kui ta Angelis magama jäi...
            Aga reaalselt, Austraalia on halb
            Kui Postimehe lugeja on kuumas listis, siis ma tõesti olen seal.
            Austraalia pole üldse halb, homodesse suhtutakse seal suurema tolerantsiga kui Eestis. Samuti ei häbeneta oma seksuaalset orientatsiooni.
            Tule kapist välja, cannu!
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              15.-16. juulil 2011 toimub Salacgrivas, Lätis järjekorras viies Positivus Festival.
              see aasta on seal mingi eriti indiepop teema- editors, hurts, ok go. hetkel enda minemisega sinna selline 50-50 seis. on oodata veel uusi esinejaid või praegune nimekiri on lõplik?

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Kui Postimehe lugeja on kuumas listis, siis ma tõesti olen seal.
                Austraalia pole üldse halb, homodesse suhtutakse seal suurema tolerantsiga kui Eestis. Samuti ei häbeneta oma seksuaalset orientatsiooni.
                Tule kapist välja, cannu!
                Cannu läheb alles õhtul kappi ju.

                Kommentaar


                  See suurte tissidega E-type naine on ka aktuaalne?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vist ei pidanud tulema..Eika midagi mainis/arvas. Ja pealegi on see tissikomplekt on nüüdseks liiga vana ju...

                    Kommentaar


                      Ei-ei, vastupidi. Wikipedia väitel on tissid viimastel aastatel uuesti kontserditel olnud, aga seda üsna rändomilt (selles võivad süüdi olla ka näki 8 last). Ühesõnaga üllatusmoment.

                      Kommentaar


                        täna ultima thule plaadiesitlus rock cafe's. eelmüügist 10 EUR ja kohapealt 12 EUR. üritus algab 21.00 ja pidavat kestma kuus tundi.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Jee, itaip!!! Kui midagi mäletaks ka...

                          Kommentaar


                            Mäletan kõike, väga kõva oli.
                            Ek i naine on maailma ilusaim, peale minu oma muidugi.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Ei-ei, vastupidi. Wikipedia väitel on tissid viimastel aastatel uuesti kontserditel olnud, aga seda üsna rändomilt (selles võivad süüdi olla ka näki 8 last). Ühesõnaga üllatusmoment.
                              8? for real?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Panin puuse. Igatahes, wiki andmetel on neid 7 (She is currently married, has seven children and lives in Stockholm, Sweden. She is sister of Dilba and Dilsa Demirbag Sten). Aga noh, kuna tisse polnud, siis pohhuj

                                Kommentaar

                                Working...
                                X