320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust

    Aga poisid ja tüdrukud, mul on palve. Usun et see sobib hästi siia teemasse. Mõtlen mis ajaks puhkus võtta suvel. Et millised üritusi peaks silmas pidama planeerimisel.

    Näiteks Folk, Rabarock jne. Ei tahaks midagi ära unustada...Et oleksin tänulik kui kuupäevad ka juurde lisaksite. Valin huvitavamad välja ja planeerin puhkuse sisse. Tänud ette.

    Ülemus tahab täna puhkuse kuupäevi..et noh andke veel tuld kellel midagi pähe kargab. Aitäh!

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Ülemus tahab täna puhkuse kuupäevi..et noh andke veel tuld kellel midagi pähe kargab. Aitäh!
      Laulu- ja tantsupidu juuli esimesel kolmel päeval.

      Kommentaar


        Nojah...Enamasti jäävad üritused ni või naa nädalavahetusse. Kontorirotina olen E-R tööl ja seega enam üritusi töö pärast vist nagunii ära ei jää.

        Folk on muidugi alates neljapäevast juba. Aga ma pole kunagi käinud ja ei oska aimata, kas esimestel päevadel sinna mõtet minna on.

        Kommentaar


          Kurat, joo niisama Tallinnas...

          Kommentaar


            Seda saab iga nv teha. Aga ma tahaks lõpus inimeseks saada...Kasvõi mõneks nädalavahetuseks.

            Kommentaar


              Itaalia- Eesti mäng juuni alguses näiteks.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Nojah...Enamasti jäävad üritused ni või naa nädalavahetusse. Kontorirotina olen E-R tööl ja seega enam üritusi töö pärast vist nagunii ära ei jää.

                Folk on muidugi alates neljapäevast juba. Aga ma pole kunagi käinud ja ei oska aimata, kas esimestel päevadel sinna mõtet minna on.
                Alates neljapäevast mineku puhul ma ühel aastal kaotasin oma jalatsid ära ja astusin korduvalt hilisemalt klaasikildudesse ning teisel juhul ostsin pühapäeva hommikul roti, kelle ma pudelis koju viisin. Et üldiselt on mõistlikum ikka reedel minna.

                Kommentaar


                  no kui folk on. siis võta esmaspäev ja teisipäv ka vabaks kuna pidu käib ikka edasi, mitte küll enam folgi nime all aga selline lõbus tavaline suvine joomine teises linnas.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Mul üks folk (või oli see Rabarock?) lõppes sellega, et vaidlesin Tammsaare pargivalvuriga, et saaksin Tammsaare pargis pühapäeval kell kolm päeval telkida. Ei saanud luba.

                    edit: Pagan, suve tahaks

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Jee, itaip!!! Kui midagi mäletaks ka...
                      Last edited by Kasepats-Pidur; 11.03.11, 12:59. Põhjus: pilt nähtavaks!

                      Kommentaar


                        Pidur, su pilti ei näe. Mina vähemalt mitte

                        Kommentaar


                          MAAILMAPARANDAJATE KLUBI

                          tulevik on tunni aja pärast

                          Kommentaar


                            Rise and Fall of Estonia soovitaks ära vaadata. Ma seda Ühtset Eestis pole küll näinud, aga see oli näiteks päris tore. Ausalt ka. Tisse aint ei näinud

                            Kommentaar


                              Kui see, mis nad tegid oli halb, siis mis üldse hea on? Samas Su kasutajanimi vihjab juba ära, et Sul on muusikaga ajud segamini läinud. dnb seebix!
                              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Rise and Fall of Estonia soovitaks ära vaadata. Ma seda Ühtset Eestis pole küll näinud, aga see oli näiteks päris tore. Ausalt ka. Tisse aint ei näinud
                                Tegelt oli kokkuvõttes küll päris tore. Samas ei tea, kas olen mina mingi töllakas ja päris lõpuni asjast aru ei saanud, aga mingitel hetkedel muutus asi ajalises plaanis liiga palju edasi-tagasi ketramiseks. Nii et esimene emotsioon peale väljumist oli küll wtf. Nüüd vist hakkab asi vaikselt kohale loksuma
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X