320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Schalke 04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tuli 3-0 ja pididigi tulema eeldatavalt grupi punanelatern.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Lisaks Dortmundile täna ka Schalkel mäng. Viimastes mängudes üpriski sitalt mänginud Szalai on jäetud pingile ning tippu on pandud Boateng ja 10 kohale nooruke Meyer. Keskkaitses Höwedesi kõrval üpriski palju pinki nühkinud Santana. Näis mis saab, aga Baselit võõrsil võiks Schalke ikka võita.

      Kommentaar


        Lineup meeldib väga. Meyer on siiani väga positiivselt silma jäänud nii palju kui ma vaadanud olen. Szalai pingilt on ka hea variant. Kuigi Keller ütles välja, et Basel on favoriit, siis ma tahaks ka loota, et võit tuleb ikka ära.

        Kommentaar


          Boa tipus? Ehk keegi teeb sellest eksperimendist pärast kokkuvõtte.

          Kommentaar


            Pauhti alagrupi liidrid! Väga soliidne hoog seni. Bring on Chelsea!
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Dräxler jagab seda asja. Sättis ja sättis ja sättis ja vajutas kenasti palli võrku kinni. Mängu samas ei näinud ning ei oska Prince'i kohta midagi öelda.

              Kommentaar


                Ja video maas sama kiirelt kui üles sai. ;[
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Schalke mängib siis täna kodus Chelsea vastu. Boateng on terve ning alustab ees. Raske mäng on tulemas smurfidele.

                  Kommentaar


                    Pöidlad täiega peos! Kütke brittidele sann! Huntelaarist on puudus sellistel hetkedel.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Kõige lollim on see, et sihukese materjaliga sats peaks praegu Bayernit, Dortmundi ja Leverkusenit kummitama. Nemad aga tiksuvad tabeli keskel.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Hildebrand pani korraliku kala maha. Tiimist võiks Draxleri välja tuua, Boateng selline wtf? Aeg oleks Meyer algkoosseisu lükata.

                        Kommentaar


                          Jep, Arsenalis.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Poolajaks 0-3 karikas Hoffenheimi vastu ja veel kodus mängides.

                            Kommentaar


                              suht rõlge jah.

                              Kommentaar


                                Mis värk selle tipus Boatengiga on? Realselt toidab siis ka niiviisi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X