320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Prantsusmaa koondis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    on ikka hea koondis, et mingi ajuvaba jura pärast selline mees välja jätta. viimasel ajal on ikka liiga palju platsivälist kammajaad kahjuks. sellisel ajal võiks koduse turniiri eel ehk vaiksemad ja selgemad olla

    Kommentaar


      Ei teagi, kuidas sellesse Benzema eemale jäämisse suhtuda. Ühelt poolt saadi temata viimastes koondise sõprusmängudes oivaliselt hakkama ja sisekliima oli ka temata suurepärane. Teisalt on Benzema näol tegemist absoluutselt maailmaklassi mängijaga, kes suudab oma tegutsemisega mänge otsustada. Seda enam vist hetkel isegi pooldaks Ribery'le võimaluse andmist.

      Kommentaar




        Kui ma nüüd õigesti aru sain, siis Benzemat ei võetud koondisesse tagasi, kuna ta oleks seganud meeskonna valmistumist ja sisekliimat. Meedia nüüd spekuleerib, kas Benzema asemel võetakse üks ründaja või hoopis mõni keskvälja mees juurde. Ründaja valikus oleks siis kindlasti Gignac, Ben Arfa ja võibolla ka Lacazette. Gameirot ei tahaks uskuda, et kaalutakse. Kui aga võetakse keskväljale keegi juurde, siis on valikus Schneiderlin, Kante või isegi Rabiot.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Algselt postitas Pogba Vaata postitust


          Kui ma nüüd õigesti aru sain, siis Benzemat ei võetud koondisesse tagasi, kuna ta oleks seganud meeskonna valmistumist ja sisekliimat. Meedia nüüd spekuleerib, kas Benzema asemel võetakse üks ründaja või hoopis mõni keskvälja mees juurde. Ründaja valikus oleks siis kindlasti Gignac, Ben Arfa ja võibolla ka Lacazette. Gameirot ei tahaks uskuda, et kaalutakse. Kui aga võetakse keskväljale keegi juurde, siis on valikus Schneiderlin, Kante või isegi Rabiot.
          Kantes küll kahtlust pole kohe kindlasti.

          Kommentaar


            Giroud ja Gignac traditsiooniliste #9-tena on olemas. Vajadusel saavad ka Griezmann ja Martial seal oivaliselt hakkama nagu nad seda ka oma klubide eest on tõestanud. Ses mõttes kedagi veel juurde polegi nii väga vaja võtta. Samas, tuleb tõdeda, et näiteks Lacazette on viimasel ajal head vormi näidanud, kuigi tema aktsiad minu silmis on viimase aasta jooksul korralikult langenud. Kante puhul ei tohiks minu arvates küsimust tekkida nagu ka tegelikult Schneiderlinide ja Valbuenade ukse taha jäämises.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Giroud ja Gignac traditsiooniliste #9-tena on olemas. Vajadusel saavad ka Griezmann ja Martial seal oivaliselt hakkama nagu nad seda ka oma klubide eest on tõestanud. Ses mõttes kedagi veel juurde polegi nii väga vaja võtta. Samas, tuleb tõdeda, et näiteks Lacazette on viimasel ajal head vormi näidanud, kuigi tema aktsiad minu silmis on viimase aasta jooksul korralikult langenud. Kante puhul ei tohiks minu arvates küsimust tekkida nagu ka tegelikult Schneiderlinide ja Valbuenade ukse taha jäämises.
              Et siis midagi sellist:

              Giroud
              Griezmann Martial
              Pogba Matuidi
              Kante
              Evra Varane Kos Sagna
              Lloris

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Et siis midagi sellist:

                Giroud
                Griezmann Martial
                Pogba Matuidi
                Kante
                Evra Varane Kos Sagna
                Lloris
                Deschamps pigem vist eelistab Diarrat Pogba ja Matuidi kõrval, vähemalt seni on seda teinud, ning võimalik, et ta üritab ka Payeti ära mahutada (Valbuena rolli nt), mis ilmselt tähendab, et emb-kumb Giroud või Martial ei pruugi alustaja olla. Muidu vist midagi sellist tõesti, kuigi ma ei ole keskkaitsjate puhul ka 100% kindel, et selline duo seal mängib. DD-l on kombeks olnud Sakhot liigagi tihti kasutada.

                Kommentaar


                  Giroud´ koht ka nüüd mingi kindel asi pole. Praegu paneks küll Laca tema asemele. Või saab Ribery/Ben Arfa tema arvelt nimekirja.

                  Kommentaar


                    Sakho tunnistas siis dopingu kasutamise omaks ja saab arvatavasti pikema mängukeelu, ehk teda me suure tõenäosusega EM-il ei näe, mis ilmselt tähendab, et keskkaitses peaks üks koht vaba olema, eeldades, et Varane, Koscielny ja Mangala hõivavad neljast kohast kolm. Kuna Laporte on pikemat aega katki, siis jäävad reaalsetest variantidest alles Umtiti ja Perrin, ning äkki ka Atletico Lucas Hernandez? Mina isiklikult valiks kindlalt Umtiti, aga kardan, et Deschamps valib Perrini, keda ta on ka varem usaldanud. Umtiti tema lemmikute hulka pole seni paraku kuulunud.

                    Edit: unustasin Mathieu sootuks ära aga tema on ka vist pikemat aega katki.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Sakho tunnistas siis dopingu kasutamise omaks ja saab arvatavasti pikema mängukeelu, ehk teda me suure tõenäosusega EM-il ei näe, mis ilmselt tähendab, et keskkaitses peaks üks koht vaba olema, arvestades, et Varane, Koscielny ja Mangala hõivavad neljast kohast kolm. Kuna Laporte on pikemat aega katki, siis jäävad reaalsetest variantidest alles Umtiti ja Perrin, ning äkki ka Atletico Lucas Hernandez? Mina isiklikult valiks kindlalt Umtiti, aga kardan, et Deschamps valib Perrini, keda ta on ka varem usaldanud. Umtiti tema lemmikute hulka pole seni paraku kuulunud.

                      Edit: unustasin Mathieu sootuks ära aga tema on ka vist pikemat aega katki.
                      Mathieu ravi võtvat max 8 nädalat. Ehk siis klubihooajaks enam vormi ei saa, aga teoreetiliselt oleks EMiks terve.

                      Kommentaar


                        ma ei usu et mathieu oleks old reaalne variant tervenagi. et pigem kui sama positsiooni meest kaasa võetakse, siis Maski esimese hooga mainitud nimedest. muidu ise arvan, et see sakho jura ei pruugi üldse paha olla. mulle ei ole just head muljet jätt pooli eest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                          ma ei usu et mathieu oleks old reaalne variant tervenagi. et pigem kui sama positsiooni meest kaasa võetakse, siis Maski esimese hooga mainitud nimedest. muidu ise arvan, et see sakho jura ei pruugi üldse paha olla. mulle ei ole just head muljet jätt pooli eest.
                          Pigem on mees just väga hea ja kindel olnud Pooli eest, eriti viimased 2 kuud.

                          Kommentaar


                            Ma isegi vaidleks vastu ses mõttes, et Mathieul on koondise eest mängud kirjas. Umtiti ja Perrinil mitte, kuigi viimane on mitu korda kaasas käinud. Pigem DD valiks kogemused. Aga jah, kui 8 nädalat katki, siis paraku EM-i lootusi ei ole eriti.

                            Sakho ei kuulu ka minu lemmikute hulka. Nagu ka mitte Mangala. Tunduvad sellised mehed, kel mängu jooksul vähemalt korra kõvaketas kinni jookseb.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Pigem on mees just väga hea ja kindel olnud Pooli eest, eriti viimased 2 kuud.
                              Ei tea. Nii palju, kui endal on õnnestunud Liverpooli mänge näha, on ta jätkuvalt paras kõndiv ajapomm. Ei tea ju kunagi, millal ta jälle otsustab Luciolikult palli kaitsest ise üles vedama hakata, teeb teel keskväljale paar trikki ja siis kaotab selle, millest tuleb vastaste kontra. Ses kurikuulsas Dormundiga mängus suutis ka ühe värava puhul ülejäänud kaitseliinist kaks meetrit tagapool olla ja suluseisu ära katta. Seal tegi ta veel eksimusi. See oli ka vist viimane Liverpooli mäng, mida nägin.

                              Minu arvates on just Mangala see, kes viimastel kuudel on täitsa hea olnud.

                              Kommentaar


                                Kui reaalseks saab pidada seda et kaasatakse Lacazette? Ega juhtoinas pole selle teema kohapealt mingeid lootusi õhku visanud või kustutanud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X