320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Prantsusmaa koondis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Imperial Vaata postitust
    Kui reaalseks saab pidada seda et kaasatakse Lacazette? Ega juhtoinas pole selle teema kohapealt mingeid lootusi õhku visanud või kustutanud?
    Pole veel midagi kindlalt seal puhaste nr9'de osakonnas.. Loogiline oleks, et Lacazette, Cignac võetakse kaasa..

    Kommentaar


      Raske ennustada tõesti. Puhtalt vormi pealt ei tohiks küsimust olla, aga samas näiteks Giroud, kes klubi eest on viimased kuud pigem kehva olnud, on koondises üldiselt ikkagi oma ära teinud. Lacazette on koondises pigem keskpärane olnud, ja ta polnud ka eelmine hooaeg, kui ta Lyoni eest eluvormis oli, Deschampsi lemmikute hulgas. Näis.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Ma isegi vaidleks vastu ses mõttes, et Mathieul on koondise eest mängud kirjas. Umtiti ja Perrinil mitte, kuigi viimane on mitu korda kaasas käinud. Pigem DD valiks kogemused. Aga jah, kui 8 nädalat katki, siis paraku EM-i lootusi ei ole eriti.

        Sakho ei kuulu ka minu lemmikute hulka. Nagu ka mitte Mangala. Tunduvad sellised mehed, kel mängu jooksul vähemalt korra kõvaketas kinni jookseb.
        8 nädalat oli siis alates opist, mis minu teada oli kuskil märtsi lõpus. Eile tuli uudis, et mees on tagasi treeningutel, aga muidugi mitte veel vormis, et nädalavahetuseks pingile saada. Igatahes ta ise loodab, et suudab kuuga ennast vormi viia ja võimalust koondisesse saada:

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Pole veel midagi kindlalt seal puhaste nr9'de osakonnas.. Loogiline oleks, et Lacazette, Cignac võetakse kaasa..
          Lakazette, Cignak, Kiruod, Fegir, Mardial, Roonei, Žmelling jne
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            koondise toetajatel on oma hümn välja valitud

            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Ei tea. Nii palju, kui endal on õnnestunud Liverpooli mänge näha, on ta jätkuvalt paras kõndiv ajapomm. Ei tea, millal ta jälle otsustab Luciolikult palli kaitsest ise üles vedama hakata, teeb teel keskväljale paar trikki ja siis kaotab selle, millest tuleb vastaste kontra. Ses kurikuulsas Dormundiga mängus suutis ka ühe värava puhul ülejäänud kaitseliinist kaks meetrit tagapool olla ja suluseisu ära katta. Seal tegi ta veel eksimusi.
              täpselt samad pildikesed, mis mul sakhole mõeldes silmeette tulevad.

              Kommentaar


                Nati uudiseid Mathieu kohta:
                Mathieu: "I got my meniscus removed for the national team and my club. It will depend on the coach, but I will be fit to play at the Euro."
                Mathieu: "Willing to play at left back? Of course. I might be less effective there than before, but I can still perform well." [l'equipe]

                Kommentaar


                  Homme õhtul peaks Deschamps siis avaldama 23-mehelise kooseisu koduseks EM'iks. Ma eeldan/loodan, et see list võiks olla järgnev

                  GK Lloris, Mandanda, Ruffier
                  DEF Sagna, Evra, Jallet, Varane, Koscielny, Mangala, Mathieu, Umtiti
                  MID Pogba, Diarra, Kante, Matuidi, Sissoko, Cabaye
                  ATT Griezmann, Martial, Giroud, Lacazette, Payet, Gignac
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Ruffier - Ei kuulu enam Deschampsi lemmikute hulka pärast seda, kui oli öelnud, et ei soovi enam kolmas number olla. Kolmandana pigem võetakse Costil (või Areola).

                    Umtiti - Viit keskkaitsjat ma usun, et kaasa ei võeta. L'Equipe arvab, et Mathieu kutsutakse neljandana (+Kos, Varane, Mangala) hoolimata sellest, et ta on viimane kuu katki olnud ega pruugi päris 100% valmis olla (nädalavahetusel vist mängis?). Evra katteks on ilmselt Digne nüüd kindel, kui Tremoulinas katki läks ja Kurzawa pealinnas pinki nühib.

                    Ründajatest - Griezmann, Payet, Gignac, Martial ja ma arvan Giroud peaks kindlad olema. Viimase koha jagavad ilmselt Coman, Ben Arfa ja Lacazette.

                    Teise variandina on spekuleeritud, et äkki Deschamps võtab kaheksa kaitsja asemel seitse kaitsjat kaasa (jätab näiteks Digne maha, sest Mathieu on varasemalt ka äärekaitses pallinud), et nii üks kohta veel ühele ründajale vabastada, aga seda varianti ma pigem ei peaks eriti tõenäoliseks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Ruffier - Ei kuulu enam Deschampsi lemmikute hulka pärast seda, kui oli öelnud, et ei soovi enam kolmas number olla. Kolmandana pigem võetakse Costil (või Areola).

                      Umtiti - Viit keskkaitsjat ma usun, et kaasa ei võeta. L'Equipe arvab, et Mathieu kutsutakse neljandana (+Kos, Varane, Mangala) hoolimata sellest, et ta on viimane kuu katki olnud ega pruugi päris 100% valmis olla (nädalavahetusel vist mängis?). Evra katteks on ilmselt Digne nüüd kindel, kui Tremoulinas katki läks ja Kurzawa pealinnas pinki nühib.

                      Ründajatest - Griezmann, Payet, Gignac, Martial ja ma arvan Giroud peaks kindlad olema. Viimase koha jagavad ilmselt Coman, Ben Arfa ja Lacazette.

                      Teise variandina on spekuleeritud, et äkki Deschamps võtab kaheksa kaitsja asemel seitse kaitsjat kaasa (jätab näiteks Digne maha, sest Mathieu on varasemalt ka äärekaitses pallinud), et nii üks kohta veel ühele ründajale vabastada, aga seda varianti ma pigem ei peaks eriti tõenäoliseks.
                      Ruffier ise ütles, et see oli meedia väljamõeldis, et ta ei taha kolmas numbrer olla. Ta soovib ja oleks au talle saada osaks suvisest koondisest.

                      Ning üks kõlakas on liikvele läinud viimastel päevadel, et Deschamps võib Evra katteks Kurzawat eelistada Digne asemel. See oleks üllatav valik muidugi, sest Digne on alustaja oma klubis aga Kurzawa mitte.
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Mathieu tuli vahetusest sisse ja mängis mingi 25 minsa äkki.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                          Ruffier ise ütles, et see oli meedia väljamõeldis, et ta ei taha kolmas numbrer olla. Ta soovib ja oleks au talle saada osaks suvisest koondisest.
                          Kui nii, siis nii. Ise pole sattunud lugema selle kohta.

                          Ning üks kõlakas on liikvele läinud viimastel päevadel, et Deschamps võib Evra katteks Kurzawat eelistada Digne asemel. See oleks üllatav valik muidugi, sest Digne on alustaja oma klubis aga Kurzawa mitte.
                          Selles kahtlen sügavalt, sest Kurzawa ei kuulunud eriti Deschampsi plaanidesse ka siis, kui ta Monacos regulaarselt mänguaega teenis. Asi mehe iseloomus ja suhtumises (U21 play offi mängu Rootsi vastu mäletate?)

                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Mathieu tuli vahetusest sisse ja mängis mingi 25 minsa äkki.
                          Jäi kuskilt silma jah. Üllatavalt kiiresti tuli tagasi. Algul oli ju jutt, et enne klubihooaja lõppu ei saa terveks.

                          Kommentaar


                            aga eks need kahtluse all olevad mehed on ikka sellised pingiotsa poisid, põhiraskust kandev tiim tundub paigas olema ja erilist üllatust ei näe.

                            Kommentaar


                              Naised saunas räägivad, et Lacazette, Ben Arfa, Gameiro ja Valbuena EI MAHU koondisesse. Kahe viimase puhul võis seda muidugi ka eeldada. Aga eks täha õhtul oleme targemad.

                              Edit: Debuchy`d pidi DD veel Jallet`le eelistama, mis on küll kergelt öeldes kriminaalne. Relegeeritud Sissokost ei hakka üldse rääkima. See on nii lootusetu juhtum.

                              Edit2: Debuchy siiski katki (eilse Bordeaux-PSG mängu lõpus juba lonkas ja tegi valugrimasse) ja EM jääb kohe kindlasti vahele.

                              Kommentaar


                                jep sissoko ma arvestasin sisse enda jaoks ammu ja kui mitte kohe algkoosseisu, siis sekkub ka vahetusest pmst iga mäng.miks, teab ainult DD ilmselt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X