320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Prantsusmaa koondis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ennustame teades vigaseid ja DD lemmikuid. Vaatame palju pihta läheb.

    Lloris, Mandanda, Costil - Jallet, Sagna, Varane, Mangala, Koscielny, Mathieu, Evra, Digne - Kante, Diarra, Pogba, Matuidi, Cabaye, Sissoko - Coman, Griezmann, Martial, Payet, Gignac, Giroud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Ennustame teades vigaseid ja DD lemmikuid. Vaatame palju pihta läheb.

      Lloris, Mandanda, Costil - Jallet, Sagna, Varane, Mangala, Koscielny, Mathieu, Evra, Digne - Kante, Diarra, Pogba, Matuidi, Cabaye, Sissoko - Coman, Griezmann, Martial, Payet, Gignac, Giroud.
      100%!

      Valbuenat pole isegi varulistis.

      Kommentaar


        Valbuena väljajätmine pole üllatus, kuna Deschamps ütles varem, et segavaid faktoreid/tegelasi koondisesse ei võeta. Ning arvestades tema hooaega Lyoni eest ei oleks tohtinud teda isegi kaaluda.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Ei olegi üllatunud. Lihtsalt OM-i pooldajana pisut erutunud, et isegi varumeeste listi ei pääsenud. Deschamps`i paari aasta tagusest lemmiklapsest on saanud hooajaga ikka korralik heidik nii koondises kui ka klubis. Aga ei kurda. He had it coming!

          DD on Giroud:
          'He's scored 25 goals this season, four for France. I know his qualities. I'm not worried about him'

          Umtitist on enim kahju. Lacazette`ist ja Ben Arfast ka pisut.

          Kommentaar


            Üpris igav valik tõepoolest.

            Aga milles varulistis olevate mängijate roll seisneb? Et kui keegi põhimeeskonnast saab raskelt vigastada, siis tuleb varulistist üks mängija asemele?

            Kommentaar


              Algselt postitas Koopia Vaata postitust
              Üpris igav valik tõepoolest.

              Aga milles varulistis olevate mängijate roll seisneb? Et kui keegi põhimeeskonnast saab raskelt vigastada, siis tuleb varulistist üks mängija asemele?
              Enam-vähem. Enne turniiri siis. Turniirile sõidavad 23 meest ja siis enam vahetada ei saa. Schneiderlin pääses sarnaselt kaks aastat tagasi MM-ile, kui Grenier katki läks.

              Muide, ma esimese otsaga ei pannudki tähele, aga Lille`i noor vasak äärekaitsja Djibril Sidibe on ka varumeeste listis! Eespool Kurzawat ja ka näiteks Clichy`d. See on küll äge!

              Kommentaar


                pean mathieu koha pealt oma sõnu sööma, kui arvasin, et ei teda valita nii ehk naa. aga kui oleks mu teha, siis vahetaks ben arfa ja comani kohad ära. jõle viisakas koondis on, kõik natukenegi okkalisemad poisid on kõrvale jäetud.

                Kommentaar


                  Valbuena sotsiaalmeedias:
                  C’est donc acté, je ne participerai pas ā l’Euro en France. Quelles qu’en soient les raisons, sportives ou extra-sportives, justifiées ou non, ma non-sélection est une immense déception, tant en raison de mon implication au sein de l’équipe de France depuis de nombreuses années, que de mon attachement pour le maillot franįais et mon pays. Cette saison a été marquée par des évčnements qui, ā l’évidence, ont eu des conséquences sur mes performances et cette non-sélection. Pour l’heure, il me semble important, par respect pour mes coéquipiers et l’équipe de France, de laisser sereinement se dérouler la compétition. Je ne prendrai donc pas la parole dans les médias jusqu’ā la fin de l’Euro. Je m’exprimerai ultérieurement sur la saison écoulée et les faits qui ont pu me concerner. Merci ā tous ceux qui me soutiennent, et je souhaite un superbe parcours ā l’équipe de France lors de cet Euro.
                  Mat
                  Ja imeline google tõlge..
                  seetõttu on registreeritud, ma ei osale euro prantsusmaal. mis iganes põhjustel spordi-või ekstra-spordi õigustatud või mitte, mu mitte-valik on suur pettumus, mõlemad oma seotuse tõttu prantsusmaa rahvusvõistkond palju aastaid, et minu kiindumust jersey prantsuse ja oma riiki. see hooaeg on märgistatud sündmuste, ilmselgelt on mõjutanud mu tulemuslikkuse selle mitte valik. mõneks ajaks, tundub mulle oluline, austusest oma kaaslastele ja meeskond prantsusmaa jätta rahulikult voldi konkurentsi. seetõttu ei pea ma sõna võtta meedias kuni euro lõppu. ma räägin hiljem viimase hooaja ja fakte, mis on saanud minu mure. tänan kõiki, kes mind toetada, ning soovin suure tee prantsuse meeskonna selles euro.
                  mati

                  Kommentaar


                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    pean mathieu koha pealt oma sõnu sööma, kui arvasin, et ei teda valita nii ehk naa. aga kui oleks mu teha, siis vahetaks ben arfa ja comani kohad ära. jõle viisakas koondis on, kõik natukenegi okkalisemad poisid on kõrvale jäetud.
                    No kui juba nii, siis Jallet minema, Corchia asemele. Sissoko minema, Rabiot või isegi Koziello asemele. Mathieu/Mangala minema, Umtiti asemele, ning Coman minema ja Lacazette asemele.

                    Kommentaar


                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        aga nagu ennist ütlesin, siis need on kõik just eeldatavalt pingiotsa poisid, kellega manööverdada sooviks, aga põhimehed said kõik kaasa, va benzema, kelle mu arust oleks pidanud kaasama taseme poolest. aga ju deschamps teab paremini selle platsivälise elu tagamaid. nii et suuresplaanis ma ei virise

                        Kommentaar



                          Pingil: Areola, Corchia, Laporte, Rabiot, Valbuena, Lacazette ja Gameiro.

                          Kommentaar


                            Pink on küll OMG! Tänavuste vormide põhjal ikka uskumatu lihtsalt...
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                              Pink on küll OMG! Tänavuste vormide põhjal ikka uskumatu lihtsalt...
                              Täpsustuseks, et see pildi peale olev alg11 ka EM-ile ei sõida. See on siis L'Equipe`i algkoosseis meestest, kel EM jääb vahele.

                              Kommentaar


                                Üllatav, et Payet'd ründajana käsitletakse, peaks ta ju puhas nr 10 olema?
                                Cabaye'i valik on klubihooaega arvestades suht küsitav, või on koondises end heast küljest näidanud?
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X