320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Prantsusmaa koondis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nõus.

    Aga prantslased mängisid eile CN-is palliva FC Paris'ga kontrollkohtumise ja võtsid 7-0 võidu. Giroud lõi neli. Payet, Umtiti ja Martia lisasid ühe.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Nõus.

      Aga prantslased mängisid eile CN-is palliva FC Paris'ga kontrollkohtumise ja võtsid 7-0 võidu. Giroud lõi neli. Payet, Umtiti ja Martia lisasid ühe.
      Milleks selliseid mänge pidada, oht vigastustele ju.

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Milleks selliseid mänge pidada, oht vigastustele ju.
        Treeningu käigus peeti ma eeldan. Vigastuse oht on muidugi alati. Ka koeraga jalutama minnes näiteks. Küsi kasvõi Gourcuffi Yoannilt.

        Kommentaar


          kui täpsem olla siis mängiti Paris FC U-19 meeskonna vastu
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Algselt postitas Pogba Vaata postitust
            kui täpsem olla siis mängiti Paris FC U-19 meeskonna vastu
            Nii oli. See uudis, mida mina hommikul lugesin, kirjutas, et 3. liiga satsi FC Paris`ga, mitte antud klubi U19 meeskonnaga. Nüüd on ka nemad selle parandanud.

            Kommentaar


              Iirimaa ei ole unustanud. Saab tulema üks huvitav õhtu.



              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Palju õnne sünnipäevaks, Legendid!


                Ja veel ühele Legendine - Jean Tiganale samut, kel kukkus täna 61. eluaasta.

                Kommentaar




                  Kommentaar


                    Ma esimest poolaega õnneks ei näinud, aga teine oli küll korralik.

                    Ja Ramid pole veerandfinaalis!

                    Kommentaar


                      Rassist rsk Kes tema asemel keskkaitses alustab siis? Minu meelest Rami ja Kos on solid paar olnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Rassist rsk Kes tema asemel keskkaitses alustab siis? Minu meelest Rami ja Kos on solid paar olnud.
                        Umtiti ning Rami küll solid pole olnud, koss peab topelt tegema koguaeg.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Rassist rsk Kes tema asemel keskkaitses alustab siis? Minu meelest Rami ja Kos on solid paar olnud.
                          Sooviks Umtitit, aga rahad võib Mangalale ilmselt panna, kes eriline edasiminek Ramiga võrreldes minu arvates ei ole.

                          Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                          Umtiti ning Rami küll solid pole olnud, koss peab topelt tegema koguaeg.
                          Umtiti pole mänginud. Rami puhul nõus. Kohmetu ja aeglane. Tema järjekordse jama tagajärjel tuli ka pennu nii palju, kui ma kordusest nägin.

                          Pogba veelgi madalamal oli üllatavalt hea. Kante'd veerandfinaalis ei ole. Näis kas Pogbat proovitakse veel kaitsvamas rolli ja Sissoko saab taas oma võimaluse või näeme Šveitsi vastu hea mängu teinud Cabaye'd keskvälja südamikus.

                          Kommentaar


                            esimene poolaeg karjusin, et vaja see kasutu Griezou välja võtta, hea meel, et DD seda ei teinud Tundub, et Pogbale leidi uus koht koondises, sobis sinna hästi.
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Next: Iceland, peaks tehtav olema arvestades, et õppetund saadi Iirlastelt kätte ning Inglismaad ikka ei tehta ju!

                              Kommentaar


                                Eilse mängu pealt oleks eelistanud isegi Inglismaad. Aga tuleb leppida Islandiga. Peasi, et neid nüùd ei alahinnata.

                                Islandi vastu spekukeeritakse, et keskkaitses asendab Rami'd Umtiti (!!!) ja Kante'd keskväljal Cabaye. Oleks tore.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X