Lehekülg 262, kokku 262 EsimeneEsimene ... 162212252258259260261262
Näidatakse tulemusi 5 221 kuni 5 226, kokku 5226

Teema: ETV

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Aet Süvari kutsub siis Ainsalu endajuurde peale mängu ja ütleb, et ei ole tavaline kui keskkaitsja lööb värava ja eriti veel kui lööb kaks. Ainsalul vajub nägu nagu morniks ja parandab, et ma pole keskkaitse vaid keskpoolik. Peale seda muidugi Süvari ei saanud midagi aru ja vaevalt, et ta üldse nende kahel positsioonil vahet teeb ja siis peale lühikest mõttepausi suutis öelda muidugi-jah-vabandust. Piinlik lihtsalt... pane oma asjad koti juba.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma ei tea, kui suur on lootus, et keegi asjapulk seda näeb, aga mul oleks väike palve. Miskipärast ei tehta Eesti koondise mängudest lühikokkuvõttes (või vähemalt pole need ETV kodukal üleval). Alati on ainult värav(ad) ja siis terve mäng (mida ei viitsi mängu mittenägemise puhul vaadata). Äkki viitsiks keegi mängudest mingi 10 minutilise kokkuvõtte teha, et mängu vahelejäämisel oleks võimalik enamvähem pilt mängust ette saada või siis peale staadionilkäiku näeks kõik võimalused-olukorrad uuesti üle.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ma ei tea, kui suur on lootus, et keegi asjapulk seda näeb, aga mul oleks väike palve. Miskipärast ei tehta Eesti koondise mängudest lühikokkuvõttes (või vähemalt pole need ETV kodukal üleval). Alati on ainult värav(ad) ja siis terve mäng (mida ei viitsi mängu mittenägemise puhul vaadata). Äkki viitsiks keegi mängudest mingi 10 minutilise kokkuvõtte teha, et mängu vahelejäämisel oleks võimalik enamvähem pilt mängust ette saada või siis peale staadionilkäiku näeks kõik võimalused-olukorrad uuesti üle.
    Kirjuta ETV sporditoimetuse juhatajale - rivo.saarna@err.ee
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

või siis peale staadionilkäiku

lol

Aga tegelikult mure aus küll jah. Kirjuta kiri
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Karta on, et mingi lollakas leping keelab seda teha. Kui mälu ei peta, siis MMi ajal oli samamoodi - väravad pandi peale mängu kohe üles aga muid highlightse mitte, isegi mitte tõrjutud penaltisid vms.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kui nii siis arusaadav, aga väga nõme samas ka.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud