Lehekülg 251, kokku 261 EsimeneEsimene ... 151201241247248249250251252253254255 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 001 kuni 5 020, kokku 5220
    fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ükski endast lugupidav meesterahvas ei kiida takka Aet Süvarit MM stuudiot juhtimas... Ausalt ka kui teie elu on nii madalseisus, et te seisate tabureti peal pael kaelas, siis te võite mulle kirjutada ma tulen lükkan selle tabureti alt ära. Haige maailm.
    Pigem on jah situatsioon selline, et oled läbumisest peeruhaisu kätte saanud. Muidu ei valiks, aga sellises olukorras on ikka parem variant.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Minu hinge närib, et mis see kommentaar autoga koju sõitmise kohta peale venelaste 3ndat tähendama pidi? Voolaid oleks err stuudios jooma kukkunud kui Venemaa võitnud poleks?
    Ta lubas jalgsi koju minna mängu algul, kui mäng ei tule "korralik andmine".

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Minu meelest ütlevad kõik eestlased Džuba. Ta on Dzjuba ikka. A see on savi.

Karel Vooglaid, kui peaksid lugema, siis (mitte üldse paha pärast), siis Tšerõševi parem jalg on üldiselt vaid kõndimiseks ja Mario Ferndandes ei oska pmst üldse vene keelt.
    Tsuiba, Dzjuba.. Vooglaid, Voolaid

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Varro vend ei kommenteerinudki?

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Vaatasin just sekundid tagasi eilset päeva kokkuvõtet, kõik need juuksuri värgid ja urmas vaino jutt ja teatud mõttes üldse poolnaljaga kokkuvõte sobib imehästi päeva lõppu, mulle meeldib.
    Tsitaat Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
    Julgeks öelda, et ETV on mingis mõttes YLEst paremat tööd teinud. Stuudio on palju uhkem püsti pandud ning õhtune kokkuvõttev saade on ülicool idee. Yle peal pannakse lihtsalt päeva highlightid jooksma.
    Olen nüüdseks näinud kolme täismängu ja kahte poolaega. Eile nägin vaid Vene-Egiptuse teist poolaega ja siis mõtlesin, et oh kui tore, nüüd saan teiste mängude kokkuvõtteid ka vaadata, aga ei, selle asemel pakuti Eesti rahvale lugu sellest, miks Eiki Nestor on Inglismaa fänn. Telku kinni ja magama.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kokkuvõte on ETV pealt. Mäng on AK pärast ETV2 pealt.

e: aa
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja allarn avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Voolaidu küll hea kuulata pole, liiga palju annab teksti peale ja mõned fraasid nagu nt “Ahh, mina ka ei tea”, kõige paremini just ei kõla.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Selle mängu ajal käib küll täiesti lootusetu heietamine - saudidesse suhtumine on sel vennal ebameeldivalt üleolev. Isegi vahetus jäi neil märkamata.
    highways and heartaches
    go together like you and me
    do you ever think about it
    when the night is sad and lonely

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Selle mängu ajal käib küll täiesti lootusetu heietamine - saudidesse suhtumine on sel vennal ebameeldivalt üleolev. Isegi vahetus jäi neil märkamata.
    Seda on tõesti päris kurb kuulata, kuidas U21 koondise peatreener naeruvääristab saude. Muidugi on nende mängu ülesehituses ja eelkõige kaitsefaasis palju probleeme ja organiseerituselt oleme me neist kindlasti ees, aga palliga kvaliteet on Eesti jalgpallist ikka mäekõrguselt üle. Eriti naljakas on seda kõike kuulata kui oled regulaarselt näinud kui hädiselt austatud treeneri enda hallatavad mängunupud mängivad.
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma ei mäleta, et Premmi vaadates inglise kommentaatorid peaks vajalikuks iga mängija kohta tema tegelikku sünniriiki mainida. Aga noh, keda see multi-kulti klubijalgpalli puhul huvitama peakski? Õigemini, kesa see huvitab.

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Kas ajaliselt ei ole võimalik taktikanurka paremini planeerida?
    Iga jumala mäng lõppeb taktikalaua jutt sellega, et "Nii Janno, räägi kiiresti nüüd Hispaania mängust ka, sest mängijad on juba väljakul".
    Pigem tehku see taktikanurk korralikult kui näidaku mingeid ebaõnnestumise toppe. Need top5 asjad ja muu pläma võikski pigem jääda päeva kokkuvõttesse.
    FC Flora

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Aug 2010

Algupärane

Ma kiidan siis ka.

Minu meelest kõik põhikommentaatorid väga head. ERR-il küll ei tea kedagi, kes võiks neist parem olla. TV6-s on mitmeid oluliselt nõrgemaid kommentaatoreid. Võrreldes näiteks TV6 ja VSB hokikommentaatoritega, siis on tase veel eriti kõrge. Egiptuse-Venemaa mängu viimast paarikümmend minutit vaatasin huvi pärast saksakeelse ZDF-i pealt. Saksa keele oskajana tahtsin just võrrelda, kuidas seal kommenteeritakse. Sealne kommentaator oli aga suure osa ajast vait, mängu kommenteeriski üks inimene ja väga palju infot peale ei tulnud. Eks see ole maitse asi - palju on siingi foorumis öeldud, et tervet eetrit ei peagi täis rääkima, aga see oli juba liig. Ja miks ometi üks kommentaator - seda veel riigis, kus jalgpalli jaoks on rahakott kummist ja kus vaatajanumbrid on kosmilised.

Kaaskommentaatorid on asjalikud. Häirib vaid Voolaid, kes räägib põhikommentaatoriga võrreldes liiga palju. Ja iga mõtet veeretab ta liiga kaua, selle asemel et asi ära öelda. Teised aga väga head, eriti Hurt ja Pärnpuu.

Alvar võiks emotsiooni natuke juurde panna. Saan aru, et ta tõmmati liistule 2014 MM-i ajal, kuna läks natuke liiale. Ega ta päris sinna tasemele, nagu selles videos (https://sport.err.ee/56210/video-uru...-mangu-varavad) ei peagi jõudma. Aga minu maitse järgi natuke võiks sinna poole tagasi liikuda küll.

Eile nägin esimest korda mängupäeva kokkuvõtet ka. Väga muhe vaatamine, samas oma põhi eesmärgi täidab ikkagi ära (näitab see ju päeva mängude kokkuvõtted ära), mis sest et seda ei juhi spordiajakirjanik ja külaline ei ole jalgpallur.

Taktikalaud super! Mis sest et teostus pärineks justkui minu lapsepõlvest, kui sarnased lauajalgpallid päris luks asjad olid. Tähtis on sisu.

Schvede nurk on huvitav.

Hea muutus on see, et stuudios pole enam suvakaid tegelasi, vaid ikka treenerid ja mängijad.

Lõpetuseks paar videot selle kohta, kuhu eesti jalgpallikommentaatorite tase vahepeal langes ja millest me oleme praegu kaugele jõudnud.

https://youtu.be/n-zJMOjQba0

https://www.youtube.com/watch?v=Zq3bxN_oZgc

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Mul on tuline kahju, et Schwede ajaloonurk mul nii tihti nägemata on jäänud, vist ainult õhtuse mängu eel on need klipid?
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Liitus foorumiga
    Apr 2007
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja allarn avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Toomperep Vaata postitust
    Häirib vaid Voolaid, kes räägib põhikommentaatoriga võrreldes liiga palju. Ja iga mõtet veeretab ta liiga kaua, selle asemel et asi ära öelda. Teised aga väga head, eriti Hurt ja Pärnpuu.
    Täiesti nõus, ma saadaks selle Voolaiu minema. Ei jõua seda mula ära kuulata.

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

See on vist see kes praegu Taani - Austraalia mängul on? See on küll esimest korda kui mul kõrvast verd hakaks tulema, jah. Kohutav jutt.
    Victoria Concordia Crescit

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    See on vist see kes praegu Taani - Austraalia mängul on? See on küll esimest korda kui mul kõrvast verd hakaks tulema, jah. Kohutav jutt.
    Jep, täna eriti kohutav.

Eesti koondislane Kasutaja RealFan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Mingil põhjusel peab härra Voolaid vajalikuks hinnata vist iga kõnealuse mängija klassi. Paistab, et kogu analüüs põhineb ühel kindlal olukorral või siis parimal juhul käesoleval mängul. Eile said saudid pidevalt puid alla. Minu arust võiks analüüsida pigem meeskonda kui tervikut.

Algupärane

ma ei oska neil Voolaidudel-Pärnpuudel-Lelovidel õieti vahetki teha. juttu jagub, aga midagi huvitavat kuuleb vähe, isegi hääled samasugused.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Oot, mul jäi taaskord kommentaatori nimi kuulmata, aga kes see "jällegist"-mees on?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud