320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täiesti arusaamatu otsus. Saan vähemalt keelepraktikat.

    Kommentaar


      Kas etv+kommentaatorid on jalgpalliga ka kunagi seotud olnud ja muidugi kes nad on? Munesin alguse maha ,äkki tutvustati...
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
        Kas etv+kommentaatorid on jalgpalliga ka kunagi seotud olnud ja muidugi kes nad on? Munesin alguse maha ,äkki tutvustati...
        II pa. algul olid Igor Saveljevi ja Dmitri Skiperski nimed uuesti ekraanil
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Kuressaare legendi Skiperski hammustasin lõpuks ise kah läbi
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Süvarile on kelluga meigi näkku lükatud täna

            Kommentaar


              Algselt postitas qrat Vaata postitust
              Süvarile on kelluga meigi näkku lükatud täna

              Kommentaar


                Ronaldo esimesel poolajal midagi ei teinud, AGA OLI VALIMIS!


                (tegelikult kohe poolaja alguse andis peaaegu väravasöödu, aga see pole point)

                Kommentaar


                  krt reaalselt lähme kallistame mingeid puid või teeme petitsiooni, et ta MM ajal vähemalt eemal hoida eetrist. Kes teeb ära?

                  Kommentaar


                    Mis jälle siis valesti on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Mis jälle siis valesti on?
                      Zelinski on 6a treener olnud.
                      Aet stiilis: "Sul on uus roll, sa oled nüüd treener (!) mitte mängija. Hinda mängu teise pilguga!" (ei mainitud naiste koondist üldse)

                      Kommentaar


                        Aet luges enne penaltiseeriat üle, mitu penaltit väravavahtidele on sisse löödud ning mitu nad on tõrjunud. Lõppjäreldus oli tasemel - Rui Patriciole oldi võib-olla rohkem penalteid löödud kui Bravole. Meik oli suurepärane, proovige ise sellist krohvikihti ülekande lõpuni ilusti peal hoida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                          Aet luges enne penaltiseeriat üle, mitu penaltit väravavahtidele on sisse löödud ning mitu nad on tõrjunud. Lõppjäreldus oli tasemel - Rui Patriciole oldi võib-olla rohkem penalteid löödud kui Bravole. Meik oli suurepärane, proovige ise sellist krohvikihti ülekande lõpuni ilusti peal hoida.
                          Kas seda protsendinalja ei teinud mitte Zelinski? Aga, isegi, mis vahet seal on? Tiisler ja see kommentaator olid ka hiliseks õhtutunniks üsna pehmed, et ei saanud ka vahepeal enam suurt midagi aru. Või ajab teil just Aet nii kikki, et peab iga tema mingit keelevääratust koinima?

                          Kommentaar


                            Ma enam ei suuda lihtsalt. Olen enda meelest liiga hea südamega inimene, kes ei taha teistele halba ning kes "head" inimest eales mustanud pole. Kui Aet on kellegi Teie isiklik tuttav, palun vihjake talle, et ta siiski võiks millegi muu südamelähedase tööga tegeleda. Ma näen, kuidas ta üritab ning selle tõttu ongi väga karm niimoodi kirjutada, aga ausalt öeldes pole peale eelmist EM-i asi paremaks läinud ning mul hakkab see viimanegi telekavaatamisisu (ehk spordiotseülekanded) ära kaduma ning tõesti ma keerasin eile maha ka teleriheli. Sõnavara/sõnastus on ikka häirivalt puudulik, kasutusel on väga imelik eri spordialadelt kokkukraabitud sõnavara, stiilis "Indrek, kas oled ka kunagi palliga väravasse saanud?" + puudulikud jalgpallialased teadmised + puudujäägid ka kohalikust jalgpallielust (Zelinski treeneriteema näiteks). Sellisel riiklikul tasemel ei mäleta ma, et keegi nii asjatundmatu oleks eetris püsinud(!). Ühesõnaga kokku pakett "lackib" meeletult ning ma ei taha enam sellisest programmist osa saada. Las olla meik, nagu ta on, mind sellised asjad ei häiri...

                            Zelinski muidugi hiilgas samuti, mõlemad tiimid veeretavad viimaseid minuteid palli, mitte keegi kuhugi torma (no mitte ükski mängija) ning ikka on kohustuslik mainida, et "tegelikult ei taha mitte KEEGI penalteid ja mõlemad tiimid soovivad mängu enne penalteid otsustada. Pole nüüd midagi hullu, kuna peale seda veel tuli post+latt, aga no mängupilt ei kõnelenud mitte vähimatki tol momendil.

                            Mul on seda nii piinlik kirjutada praegu, kuna ma tahaksin olla hea inimene ja olen seda ka teiste vastu enamasti olnud, aga palun, Aet, mõtle korra eneses läbi, kas see on õige töökoht Sinule? Võib-olla teed siiski hetkel ruumi kellegile teisele, võtad aja maha ja mõtled eneses asjad läbi, ehk vaatad, kuidas mujal maailmas tehakse...

                            Mul on piinlik, aga ma ei hakka Aetile otse seda kirja saatma, ehk keegi teine suudaks seda vähema südamevaluga teha...
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar


                              Alvar teeb igas mängus oma validoli nalja?

                              Kommentaar


                                "Oli teil täna eriline värin sees?" Tubli Aet! "Võitu on ikka tore näha!"
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X