320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Selle mängu ajal käib küll täiesti lootusetu heietamine - saudidesse suhtumine on sel vennal ebameeldivalt üleolev. Isegi vahetus jäi neil märkamata.
    Seda on tõesti päris kurb kuulata, kuidas U21 koondise peatreener naeruvääristab saude. Muidugi on nende mängu ülesehituses ja eelkõige kaitsefaasis palju probleeme ja organiseerituselt oleme me neist kindlasti ees, aga palliga kvaliteet on Eesti jalgpallist ikka mäekõrguselt üle. Eriti naljakas on seda kõike kuulata kui oled regulaarselt näinud kui hädiselt austatud treeneri enda hallatavad mängunupud mängivad.

    Kommentaar


      Kas ajaliselt ei ole võimalik taktikanurka paremini planeerida?
      Iga jumala mäng lõppeb taktikalaua jutt sellega, et "Nii Janno, räägi kiiresti nüüd Hispaania mängust ka, sest mängijad on juba väljakul".
      Pigem tehku see taktikanurk korralikult kui näidaku mingeid ebaõnnestumise toppe. Need top5 asjad ja muu pläma võikski pigem jääda päeva kokkuvõttesse.
      FC Flora

      Kommentaar


        Ma kiidan siis ka.

        Minu meelest kõik põhikommentaatorid väga head. ERR-il küll ei tea kedagi, kes võiks neist parem olla. TV6-s on mitmeid oluliselt nõrgemaid kommentaatoreid. Võrreldes näiteks TV6 ja VSB hokikommentaatoritega, siis on tase veel eriti kõrge. Egiptuse-Venemaa mängu viimast paarikümmend minutit vaatasin huvi pärast saksakeelse ZDF-i pealt. Saksa keele oskajana tahtsin just võrrelda, kuidas seal kommenteeritakse. Sealne kommentaator oli aga suure osa ajast vait, mängu kommenteeriski üks inimene ja väga palju infot peale ei tulnud. Eks see ole maitse asi - palju on siingi foorumis öeldud, et tervet eetrit ei peagi täis rääkima, aga see oli juba liig. Ja miks ometi üks kommentaator - seda veel riigis, kus jalgpalli jaoks on rahakott kummist ja kus vaatajanumbrid on kosmilised.

        Kaaskommentaatorid on asjalikud. Häirib vaid Voolaid, kes räägib põhikommentaatoriga võrreldes liiga palju. Ja iga mõtet veeretab ta liiga kaua, selle asemel et asi ära öelda. Teised aga väga head, eriti Hurt ja Pärnpuu.

        Alvar võiks emotsiooni natuke juurde panna. Saan aru, et ta tõmmati liistule 2014 MM-i ajal, kuna läks natuke liiale. Ega ta päris sinna tasemele, nagu selles videos (https://sport.err.ee/56210/video-uru...-mangu-varavad) ei peagi jõudma. Aga minu maitse järgi natuke võiks sinna poole tagasi liikuda küll.

        Eile nägin esimest korda mängupäeva kokkuvõtet ka. Väga muhe vaatamine, samas oma põhi eesmärgi täidab ikkagi ära (näitab see ju päeva mängude kokkuvõtted ära), mis sest et seda ei juhi spordiajakirjanik ja külaline ei ole jalgpallur.

        Taktikalaud super! Mis sest et teostus pärineks justkui minu lapsepõlvest, kui sarnased lauajalgpallid päris luks asjad olid. Tähtis on sisu.

        Schvede nurk on huvitav.

        Hea muutus on see, et stuudios pole enam suvakaid tegelasi, vaid ikka treenerid ja mängijad.

        Lõpetuseks paar videot selle kohta, kuhu eesti jalgpallikommentaatorite tase vahepeal langes ja millest me oleme praegu kaugele jõudnud.



        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

        Kommentaar


          Mul on tuline kahju, et Schwede ajaloonurk mul nii tihti nägemata on jäänud, vist ainult õhtuse mängu eel on need klipid?
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas Toomperep Vaata postitust
            Häirib vaid Voolaid, kes räägib põhikommentaatoriga võrreldes liiga palju. Ja iga mõtet veeretab ta liiga kaua, selle asemel et asi ära öelda. Teised aga väga head, eriti Hurt ja Pärnpuu.
            Täiesti nõus, ma saadaks selle Voolaiu minema. Ei jõua seda mula ära kuulata.

            Kommentaar


              See on vist see kes praegu Taani - Austraalia mängul on? See on küll esimest korda kui mul kõrvast verd hakaks tulema, jah. Kohutav jutt.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                See on vist see kes praegu Taani - Austraalia mängul on? See on küll esimest korda kui mul kõrvast verd hakaks tulema, jah. Kohutav jutt.
                Jep, täna eriti kohutav.

                Kommentaar


                  Mingil põhjusel peab härra Voolaid vajalikuks hinnata vist iga kõnealuse mängija klassi. Paistab, et kogu analüüs põhineb ühel kindlal olukorral või siis parimal juhul käesoleval mängul. Eile said saudid pidevalt puid alla. Minu arust võiks analüüsida pigem meeskonda kui tervikut.

                  Kommentaar


                    ma ei oska neil Voolaidudel-Pärnpuudel-Lelovidel õieti vahetki teha. juttu jagub, aga midagi huvitavat kuuleb vähe, isegi hääled samasugused.

                    Kommentaar


                      Oot, mul jäi taaskord kommentaatori nimi kuulmata, aga kes see "jällegist"-mees on?

                      Kommentaar


                        ETV, the fuuuuuuuk?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          ETV, the fuuuuuuuk?
                          Kuskohast sa minu screenshoti said :|

                          Kommentaar


                            Haha. Mida v*ttu
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Haha. Mida v*ttu

                              Kommentaar


                                Tegelikult see on tõsine mõnitamine Marek Lemsalu suunas. Siin ei pea isegi midagi üle dramatiseerima ega sääsest elevanti tegema, aga kui sellisele Eesti Jalgpalli ütleme ausalt Legendile pannakse tutvusteks, et ta on Liis Lemsalu Isa, siis on see korralik pähekusemine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X