320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks mingi juuksur stuudios oli?

    Kommentaar


      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      Miks mingi juuksur stuudios oli?
      Neymari soengut tegi

      Kommentaar


        Vaatasin, et telekava(de)s on kirjas, et kohe algab kohtumine Poola - Senegali Vabariik. Kohe tekkis küsimus, et kas Poola siis polegi vabariik või - kui seda Senegali puhul on peetud vajalikuks rõhutada? Mainigem siis ikka kõikide puhul täisnime - Vene Föderatsioon, Egiptuse Araabia Vabariik, Iraani Islamivabariik jne.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Vaatasin, et telekava(de)s on kirjas, et kohe algab kohtumine Poola - Senegali Vabariik. Kohe tekkis küsimus, et kas Poola siis polegi vabariik või - kui seda Senegali puhul on peetud vajalikuks rõhutada? Mainigem siis ikka kõikide puhul täisnime - Vene Föderatsioon, Egiptuse Araabia Vabariik, Iraani Islamivabariik jne.
          Ah mine jaura mujal..

          Kommentaar


            Algselt postitas asdf Vaata postitust
            ERR on kutsunud koondise peatreenerit, abitreenerit, väravavahtide treenerit (kõik kolm 120+ koondisemängu pidanud meest), tehnilist direktorit ja mõnda noortekoondise treenerit stuudiosse või kommenteerima. Kui pead seda (või muid valikuid) imelikuks, siis tuleb sul küsida oma klubikaaslaste (Eesti Jalgpalliajakirjanike Klubi) Tiisleri, Kalkuni ja Süvari käest.
            Ei pea imelikuks - ei mõista täpselt, kust seda välja lugesid.

            Kui välja jätta, et päevast päeva peab samu hääli (ja tahes-tahtmata hakkavad korduma ka mingid fraasid, väljendid jne) kuulama, siis on kõik OK. Aga ma siinkohal räägin ka ainult enda eest. Eks neid, kes vaatavad vähem mänge või vähema süvenemisega, see ilmselt see väga ei häiri.

            Kommentaar


              Tsuiba
              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

              Kommentaar


                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                Tsuiba
                Minu meelest ütlevad kõik eestlased Džuba. Ta on Dzjuba ikka. A see on savi.

                Karel Vooglaid, kui peaksid lugema, siis (mitte üldse paha pärast), siis Tšerõševi parem jalg on üldiselt vaid kõndimiseks ja Mario Ferndandes ei oska pmst üldse vene keelt.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Minu hinge närib, et mis see kommentaar autoga koju sõitmise kohta peale venelaste 3ndat tähendama pidi? Voolaid oleks err stuudios jooma kukkunud kui Venemaa võitnud poleks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Ükski endast lugupidav meesterahvas ei kiida takka Aet Süvarit MM stuudiot juhtimas... Ausalt ka kui teie elu on nii madalseisus, et te seisate tabureti peal pael kaelas, siis te võite mulle kirjutada ma tulen lükkan selle tabureti alt ära. Haige maailm.
                    Pigem on jah situatsioon selline, et oled läbumisest peeruhaisu kätte saanud. Muidu ei valiks, aga sellises olukorras on ikka parem variant.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                      Minu hinge närib, et mis see kommentaar autoga koju sõitmise kohta peale venelaste 3ndat tähendama pidi? Voolaid oleks err stuudios jooma kukkunud kui Venemaa võitnud poleks?
                      Ta lubas jalgsi koju minna mängu algul, kui mäng ei tule "korralik andmine".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Minu meelest ütlevad kõik eestlased Džuba. Ta on Dzjuba ikka. A see on savi.

                        Karel Vooglaid, kui peaksid lugema, siis (mitte üldse paha pärast), siis Tšerõševi parem jalg on üldiselt vaid kõndimiseks ja Mario Ferndandes ei oska pmst üldse vene keelt.
                        Tsuiba, Dzjuba.. Vooglaid, Voolaid

                        Kommentaar


                          Varro vend ei kommenteerinudki?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Kokkuvõte on ETV pealt. Mäng on AK pärast ETV2 pealt.

                            e: aa
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Voolaidu küll hea kuulata pole, liiga palju annab teksti peale ja mõned fraasid nagu nt “Ahh, mina ka ei tea”, kõige paremini just ei kõla.

                              Kommentaar


                                Selle mängu ajal käib küll täiesti lootusetu heietamine - saudidesse suhtumine on sel vennal ebameeldivalt üleolev. Isegi vahetus jäi neil märkamata.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X