320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Alvar Tiisler siis sinu arvates on oma inglismaa ja premmi armastust suutnud varjata? Mkay...
    Käsi südamel, ei ole täheldanud teda rõkkamas ühe meeskonna tegutsemise ajal sellisel moel nagu Tiisler Argentiina või Kalkun Islandi puhul näiteks. Aga kui sa ütled, et ta on liigselt premmi kiitnud ja samas teisi liigasid leigemate sõnadega kostitanud, siis ma pean sind uskuma.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Seda teist poolt ma ei väitnudki.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Seda teist poolt ma ei väitnudki.
        Nojah, aga nagu öeldud, siis ei ole ka liigset premmi kiitmist mina märganud. Eks hoian kõrvad kikkis järgmine kord.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Tegelt on ühest konkreetsest asjast juba aru saada, et tegu ei ole väga klubijalgpallist kursis olevate inimestega. Kui tuleb vahetusest kasvõi mõni kuulus mängija, keda siin foorumis iga kasutaja kasvõi unepealt teab ja seda kus ta mängib, siis neil vahest võtab 3 minutit aega peale vahetust, millal nad ütlevad, kus klubis ta mängib.

          Muidu see taktikalaud tundub kohati, et mängijate nimed vahetatakse ära ja koguaeg on üks ja sama jutt, et need äärekaitsjad tõusevad vajadusel kõrgele ja tipuründaja otsib kahe keskkaitsja vahel ruumi ja poolkaitseliinist 1 ja 2 meest vajadusel tõusevad rünnakule appi jne. Samas ei ole see ka kunagi väga vale, sest selline taktika on siinsel MMil üks enimlevinumaid.

          Peab nõustuma, et Aeti stuudio on ikkagi väga korraliku arengu läbi teinud. Alguses oli imelik kuulata, aga lõpus hakkas asi isegi mingil määral ilmet võtma. Samas ma ikkagi leian, et järgmisteks suurturniirideks võiks kasvõi ajutise lepinguga tööle võtta mõne asjatundja, kes ehk suudaks asja huvitavamaks muuta ja ka juttu profesionaalsemaks. Samas kui jutt läheb ka liiga keeruliseks, siis kaob tavalisel vaatajal huvi ära, keda võib julgelt väita, et on 80%.

          Kommentaar


            Maskil on igal pool mingi kibestunud vana peeru jutt, nothing new...

            ETV kommentaatorid on oma taseme välja vedanud ning midagi hullu pole olnud. Rahul.

            Kommentaar


              Oled asjadest valesti aru saanud. Prantsusmaa on poolfinaalis ja Marseille'l läheb paremini, kui viimase kümnekonna aasta jooksul. Jalgpallielu on nagu lill. Küll aga tekib mul kange vastumeelsus, kui mulle midagi aknast ja uksest peale surutakse.

              Kommentaar


                Pole liialt palju ETV-st mänge jälginud, aga tuleb öelda, et Voolaid on kommentaatorina igati sümpaatne. Neutraalne ja igati asjalik jutt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
                  Pole liialt palju ETV-st mänge jälginud, aga tuleb öelda, et Voolaid on kommentaatorina igati sümpaatne. Neutraalne ja igati asjalik jutt.
                  Eile juba kannatas vaikselt. Mingid alagrupimängud läksid tal päris lappesse.

                  Kommentaar


                    Päris arvestatav küsitlus.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                      Tõestab ainult seda, et "keskmise vaataja" jaoks ongi selline "every man" nagu Tarmo Tiisler unistustekommentaator. Ei midagi üllatavat.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Tõestab ainult seda, et "keskmise vaataja" jaoks ongi selline "every man" nagu Tarmo Tiisler unistustekommentaator. Ei midagi üllatavat.
                        tõestab pigem seda, et polnud õieti kellegi vahel valida.

                        Kommentaar


                          Jätkuvalt jääb vana Tiisleri ülistamine arusaamatuks . Näiteks alagrupi viimastes voorudes ei andnud see prillidega ahv lootustki neile,kes ei oleks soovinud teise mängu tulemust teada saada,vaid oli vastupidi üliagar teise mängu tulemust ütlema pidevalt.Samal ajal suutis see jobukakk alagrupi viimaste voorude reaalaja tabeliseisu vähemalt kolmes mängus lootusetult segi ajada ja kinni joosta,kaaskommentaator siis parandas teda kohmetult.Täielik nali on see tüüp.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                            Jätkuvalt jääb vana Tiisleri ülistamine arusaamatuks . Näiteks alagrupi viimastes voorudes ei andnud see prillidega ahv lootustki neile,kes ei oleks soovinud teise mängu tulemust teada saada,vaid oli vastupidi üliagar teise mängu tulemust ütlema pidevalt.Samal ajal suutis see jobukakk alagrupi viimaste voorude reaalaja tabeliseisu vähemalt kolmes mängus lootusetult segi ajada ja kinni joosta,kaaskommentaator siis parandas teda kohmetult.Täielik nali on see tüüp.
                            Mitte, et tabeliseis koguaeg ekraanile ei ilmunud kui teises mängus seis muutus
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Jaa,muidugi ilmus ja saidki aru ,et midagi on toimunud,see oli vältimatu.Aga mitte ette ära rääkida,kes ,mis minutil lõi jne. On jätkuvalt huvilisi,kes soovivad kõiki mänge vaadata,isegi kui tulemus on enam vähem teada,aga mängu kulg mitte 😊

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                                Jaa,muidugi ilmus ja saidki aru ,et midagi on toimunud,see oli vältimatu.Aga mitte ette ära rääkida,kes ,mis minutil lõi jne. On jätkuvalt huvilisi,kes soovivad kõiki mänge vaadata,isegi kui tulemus on enam vähem teada,aga mängu kulg mitte ��
                                Selles osas olen nõus. Ise vaatasin kahte mängu paralleelselt, ühte telekast ja teist läpakast ning kuna striimi oli reaalajast veidi maas, siis telekast tulevas mängust juba öeldi teises mängus toimuv kui alles ekraanil midagi toimuma hakkas.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X