320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on tippkanalitel ülitavaline praktika ning tõesti ei mäleta, et palju suurema rahvaarvuga riikides sellest probleemi tehtud oleks - harjugem!
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    Kommentaar


      See on totaalne jama jah, mida pole mõtet ajada kellegi süüks. Kui on korraga käimas mängud ja edasisaaja saatus on ka teise mängu otsustada, siis on vaja alati võimalikult operatiivselt ka seda infot edasi anda. Pigem oli probleem selles, et korduvalt jäädi sellega hätta algselt - puterdati kui igal vähegi hiirega kaks klikki teha oskaval inimesel oli info ammu ekraanil omal olemas.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Mis keelel see meelel.

        Kommentaar


          Vaene Zelinski. MM on talle on ainult pettumust toonud.

          Kommentaar


            Vaesed vanad Uiboleht, Vaino, Kalkun, T. Tiisler, Süvari ja Pärnoja. Minge ära koju ja võtke Töötukassa lahti. Palun ärge enam mitte kunagi (profi)spordiga end siduge kommenteerivast poolest. Te olete kas kohutavalt igavad, kohutavalt ebakompetentsed või kohutavalt ebameeldivad inimesed. Mõnikord ka kõik kolm korraga.

            Igatahes aga tänud ERRile, A. Tiislerile, Pohlakule ja Lemsalule MM-pildi kajastamise eest, Horvaatia olite tublid ja igatised õnnesoovid Prantsusmaale.

            Kommentaar


              Maitseasi, minu silmis on Pärnpuu üks tugevamaid kaaskommentaatoreid.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Täitsa võimalik, et Pärnpuu osas maitse asi aga need teised lasku jehhat. Palun.

                Kommentaar


                  ise oleme süüdi et siin Aeti vastu neid hääli ei kogunud. Kui EMil ka nii läheb, siis mul kaob usk inimkonda

                  Kommentaar


                    Mis mind kommentaatorite puhul natuke häiris, nii stuudios kui kommentaatorite puldis, oli nimede hääldus ja isegi mitte see, et nimesid valesti hääldati, see selleks, aga et polnud mingit ühtset joont.

                    De Bruyne - selle mehe nime hääldust sai kuulda nii mitmes erivariandis, et lausa hämmastav. Noorem Tiisler ainsana hääldas õigesti, lõpuks ka vana Tiisler, küllap sai nooremalt juhtnööre.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Aet Süvari kutsub siis Ainsalu endajuurde peale mängu ja ütleb, et ei ole tavaline kui keskkaitsja lööb värava ja eriti veel kui lööb kaks. Ainsalul vajub nägu nagu morniks ja parandab, et ma pole keskkaitse vaid keskpoolik. Peale seda muidugi Süvari ei saanud midagi aru ja vaevalt, et ta üldse nende kahel positsioonil vahet teeb ja siis peale lühikest mõttepausi suutis öelda muidugi-jah-vabandust. Piinlik lihtsalt... pane oma asjad koti juba.

                      Kommentaar


                        Ma ei tea, kui suur on lootus, et keegi asjapulk seda näeb, aga mul oleks väike palve. Miskipärast ei tehta Eesti koondise mängudest lühikokkuvõttes (või vähemalt pole need ETV kodukal üleval). Alati on ainult värav(ad) ja siis terve mäng (mida ei viitsi mängu mittenägemise puhul vaadata). Äkki viitsiks keegi mängudest mingi 10 minutilise kokkuvõtte teha, et mängu vahelejäämisel oleks võimalik enamvähem pilt mängust ette saada või siis peale staadionilkäiku näeks kõik võimalused-olukorrad uuesti üle.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Ma ei tea, kui suur on lootus, et keegi asjapulk seda näeb, aga mul oleks väike palve. Miskipärast ei tehta Eesti koondise mängudest lühikokkuvõttes (või vähemalt pole need ETV kodukal üleval). Alati on ainult värav(ad) ja siis terve mäng (mida ei viitsi mängu mittenägemise puhul vaadata). Äkki viitsiks keegi mängudest mingi 10 minutilise kokkuvõtte teha, et mängu vahelejäämisel oleks võimalik enamvähem pilt mängust ette saada või siis peale staadionilkäiku näeks kõik võimalused-olukorrad uuesti üle.
                          Kirjuta ETV sporditoimetuse juhatajale - rivo.saarna@err.ee
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            või siis peale staadionilkäiku


                            lol

                            Aga tegelikult mure aus küll jah. Kirjuta kiri
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Ma ei tea, kui suur on lootus, et keegi asjapulk seda näeb, aga mul oleks väike palve. Miskipärast ei tehta Eesti koondise mängudest lühikokkuvõttes (või vähemalt pole need ETV kodukal üleval). Alati on ainult värav(ad) ja siis terve mäng (mida ei viitsi mängu mittenägemise puhul vaadata). Äkki viitsiks keegi mängudest mingi 10 minutilise kokkuvõtte teha, et mängu vahelejäämisel oleks võimalik enamvähem pilt mängust ette saada või siis peale staadionilkäiku näeks kõik võimalused-olukorrad uuesti üle.
                              Karta on, et mingi lollakas leping keelab seda teha. Kui mälu ei peta, siis MMi ajal oli samamoodi - väravad pandi peale mängu kohe üles aga muid highlightse mitte, isegi mitte tõrjutud penaltisid vms.

                              Kommentaar


                                Kui nii siis arusaadav, aga väga nõme samas ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X