320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Üks neist Tiisleritest nimetas just spordiuudistes Gaanat korduvalt Gambiaks. Hale värk.
    Ma pakun, et ta oma peast seda teksti ette ei vuristanud. Ju luges maha ja oli valesti kirjutatud. Korra hakkas kokutama ka, kui oli vaja uuesti Gambia öelda. Ju hakkas ise ka kahtlema.

    Kommentaar


      aga kas seal mitte pole toimetaja ja diktor sama inimene, reeglina?

      Kommentaar


        Sellise stabiilse "võta pits, kui" mängu saaks Eesti koondise mängudel ETV kommentaatorite lausest "Meie n. nurgalöök... natukene madalaks jääb."

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          aga kas seal mitte pole toimetaja ja diktor sama inimene, reeglina?
          Ma ei tea, aga kui nii siis küll.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Ma ei tea, aga kui nii siis küll.
            On sama.

            Kommentaar


              ETV jalka režissöör oli vähe imelik.Mäng käib aga tema näitab samal ajal kordust.

              Kommentaar


                Algselt postitas woodoo Vaata postitust
                ETV jalka režissöör oli vähe imelik.Mäng käib aga tema näitab samal ajal kordust.



                seda tõdeti foorumis vist juba enne 2012 a-t, et see ETV uus korduste masin alla 3 korduse ei kipugi näitama

                ju siis siiamaani ei osata kasutada
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Ahjaa, eilne parim hetk oli imo see (jäi kõrva kuna Benatia oli sisuliselt Serie A parim keskkaitsja):
                  Kalkun: "Kui Maroko puhult nõrka kohta otsida, siis Maroko keskkaitsjad pole stabiilsed ega kindlad õhuvõistlustes ja jalaga mängus kahevõistlustes."

                  Reaalsus: Morocco were the only team not to concede a goal in the final round of qualifying of those at the World Cup

                  Kommentaar


                    Mitu korda peab jalgpalli vaadanud olema, et Iscot enne Rodrigot tipuründajaks nimetada? See false 9 jutt ei päde.

                    Kommentaar


                      Aet on juba hoos!
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Tra. Hurt ja Tiisler võiksid aru saada, et abikohtunik ei eksinud vaid otsustas pigem mitte suluseisu lehvitada. On ju juhised, et piiripealsetes olukordades pigem algselt mitte määrata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Tra. Hurt ja Tiisler võiksid aru saada, et abikohtunik ei eksinud vaid otsustas pigem mitte suluseisu lehvitada. On ju juhised, et piiripealsetes olukordades pigem algselt mitte määrata.
                          No see juhus alguses oli ikka 100% suluseis, oleks tulnud koheselt fikseerida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Tra. Hurt ja Tiisler võiksid aru saada, et abikohtunik ei eksinud vaid otsustas pigem mitte suluseisu lehvitada. On ju juhised, et piiripealsetes olukordades pigem algselt mitte määrata.
                            Ja ma mõtlesin, et mul läks pikale.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Ja ma mõtlesin, et mul läks pikale.
                              Tundub, et läkski.

                              Kommentaar


                                Noorem Tiisler kohe üldse ei suuda ilma Salahita olla 😁

                                Kommentaar

                                Working...
                                X