320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sunnik Vaata postitust
    noh, eks see vajab harjumist muidugi, kui inimene seni ainult raadios kommenteerinud, aga võrreldes eesti-horvaatia mänguga on ta ses osas arenenud küll.

    praegu tegi natuke kurvaks see stuudios istuv noortekoondise liige, kes arvas, et eesti küll kunagi finaalturniirile ei jõua. kurat küll, tavaline eesti värk, keegi ei julge unistada ega suuri sihte seada.
    mispärast ta peaks hakkama miskit reimi stiilis mula suust välja ajama?
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Da Nitale.

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        mispärast ta peaks hakkama miskit reimi stiilis mula suust välja ajama?
        sa mõtled seda, et reim ütles delfi intervjuus 2012 valikturniiri kohta "Ma arvan, et rahule saaks jääda 12 punktiga. Maksimumeesmärk peaks olema teine koht ja miinimum neljas koht alagrupis." ja "Alati on lootus, muidu pole mõtet osa võttagi."? mis ta valesti ütles? lootma peabki alati, muidu võiks üldse rahvusvaheliselt tasemelt ära tulla ja siin konnatiigis omavahel palli veeretada. vahet ju pole, nõrgakesed oleme ja nõrgakesteks jääme, onja.

        pealegi, poiss stuudios ei rääkinud 2012 aastast vaid arvas, et me ei jõua kunagi finaalturniirile, mis on minu arust küll pigem pessimistlik suhtumine. samas ma ei süüdista teda, see auahnuse puudumine pole küll midagi uut.

        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Ega, kui tippmängijadki valivad oma karjäärivõimalusi pigem selle järgi, et kus on soodsamad kalapüügi tingimused, siis on erinevat raske loota.
        +1

        Kommentaar


          Algselt postitas sunnik Vaata postitust
          sa mõtled seda, et reim ütles delfi intervjuus 2012 valikturniiri kohta "Ma arvan, et rahule saaks jääda 12 punktiga. Maksimumeesmärk peaks olema teine koht ja miinimum neljas koht alagrupis." ja "Alati on lootus, muidu pole mõtet osa võttagi."? mis ta valesti ütles? lootma peabki alati, muidu võiks üldse rahvusvaheliselt tasemelt ära tulla ja siin konnatiigis omavahel palli veeretada. vahet ju pole, nõrgakesed oleme ja nõrgakesteks jääme, onja.

          pealegi, poiss stuudios ei rääkinud 2012 aastast vaid arvas, et me ei jõua kunagi finaalturniirile, mis on minu arust küll pigem pessimistlik suhtumine. samas ma ei süüdista teda, see auahnuse puudumine pole küll midagi uut.



          +1
          Jah muidugi tuleme teiseks kolme MMil osaleva meeskonnaga alagrupis. 12 punktiga juba olemegi rahul ja teised.

          Ning ära saa valesti aru - loomulikult ma tahaks et me saaks EMile/MMile aga sorry, ma ei näe et see miskitmoodi võimalik oleks meie tingimustes.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Jah muidugi tuleme teiseks kolme MMil osaleva meeskonnaga alagrupis. 12 punktiga juba olemegi rahul ja teised.

            Ning ära saa valesti aru - loomulikult ma tahaks et me saaks EMile/MMile aga sorry, ma ei näe et see miskitmoodi võimalik oleks meie tingimustes.
            12 punkti on täiesti võimalik. teiseks, reim ütles, et maksikumeesmärk on teine koht. reim ei väida, et eesti saab finaalturniirile, ta lihtsalt ütleb, et edasipääs peaks olema eesmärk ja see peabki olema. mis mõte on mängida, kui sa ei taha võita, eks. reim ei luba mitte kui midagi. lihtsalt ütleb, et lootma peab. tee vahet lubadusel ja eesmärgi.

            ma üldiselt ei rääkinudki 2012 aastast, aga vahet pole jep, kui sa nii arvad, siis arva, vahet pole, ma ei viitsigi eriti vaielda. las ta olla nii.

            teemasse tulles, kuuse puhul vist kõige häirivamaks ongi saanud see, et värav ei tekita temas mingit emotsiooni, lihtsalt räägib kuiva tooniga edasi. muidu pole tal häda. eks tal ole raskem end tõestada ka, sest kõigi peades juba ettekujutlus, et ta on suusatamise sünonüüm. kuuse jalgpallikommentaatorina on umbes nagu mr. t hakkaks algklassinäidendis konna mängima, üldiselt pole viga, aga harjumatu on.

            Kommentaar


              brasiilia ja Elevandiluuranniku mängus oli seis 3-1 , siis zelinski karjus 1-1 on seis

              Kommentaar


                selinski on ohmoon
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Turban Vaata postitust
                  brasiilia ja Elevandiluuranniku mängus oli seis 3-1 , siis zelinski karjus 1-1 on seis
                  aga ta kohe parandas ennast.poolelu suluseisus ja tiisler kindlasti parimad ETV-s
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Zelinski puhul tuleb tunnutada ta ausust, et peale esialgset karmi kriitikat Kaka suunas, kui mees teise kollase sai, julges ta korduse peale otsesõnu tunnistada, et eksis nagu veidi. Nii mõnigi mees poleks sellega hakkama saanud...

                    Kommentaar


                      Türa küll, Lembitu, TÕSTA HÄÄLT! PINGUTA!
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Ei ole ju finišit veel.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Täiesti seosetu möla Kuuse poolt ..

                          Kommentaar


                            Täiesti müstiline vend see Kuuse, tuleb ohtlik kauglöök, tema loeb tuimalt oma mõttetut statistikat edasi, pealelöökide arvu vms.
                            Mida see Kaljuveer mõtles kui Kuuse kommenteerima pani, tahtis vist näidata et ETV-s on temast veel halvemaid jalkakommentaatoreid:P

                            Kommentaar


                              Kuradi kuuse raisk, rikkus minu tänase jalgpalli emotsiooni ära. Meireles lõi värava ja Lembitu rääkis rahuliku tooniga " Oi, tuligi värav, 27 aastane Meireles....." ja veel statistikat sinna otsa. Kurat kui värav tuleb, pead sa karjuma VÄRAAAAAAV vms. Krdi närvi ajab, korraks mõtlesin, et äki ei olnudki väravat, sest keegi nagu ei teinud väljagi sellest. See teine kommentaator oleks võinud vähemalt siis midagi karjuda, aga ta ei saanud, sest Lembitu luges enda statistikat ette. Ulme vend ikka .
                              sigpic

                              Kommentaar


                                tahaks nutta
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X