320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

    Räägu Tiit jõi terve eelmine aasta lähedase inimese kaotuse tõttu.
    tõsiselt.
    Jurtsenko ja Zelinski oli ikka väga hea tandem. Meie siin teame, et kes kus ja millal, aga enamus tavavaatajaid mitte - mina olen juba need faktivead ammu suutnud kommetaatoritele andeks anda- las kommenteerivad neile

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

      tšelstrom

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

        Originally posted by peremees


        tšelstrom
        Räägi, kuidas õigesti on.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

          Originally posted by peremees


          tšelstrom
          A.Mõttetus: \"fredrik dzungsberi\"


          Tegelikult Kivisild, Zelinski ning eriti Sarap, nemad on olnud need, kes tegelikult kommentaare ikkagi huvitavaks teevad. See Kivisilla \"luuramisjutt\" oli täitsa muhe. Üldiselt neid ei ole mõistlik kritiseerida, kuna nemad pole põhiametilt kommentaatorid. Kui keegi Kivisillalt väga taktikalist analüüsi ootas, siis arvestage, et ta ikkagi treeneri kohta väga noor veel. Sarapit kasutatati eelmine hooaeg TVMK-Odense mängu kommenteerimisel (koos fantastilise Tiit Rääguga). Teda võidaks kasutada koos Priit Kuusega kogu mängu, kuigi ma natuke kahtlustan, et Priit (mitte Lembitu) Kuuse innustunud väljuhäälne kaasaelamine ei tule kah väga kõrvasilitava tooniga. Sellegipoolest, noor mees ja paistab, et jalgpall teda ka väga tõsiselt huvitab, rohkem kui Osilat vähemalt, kes omaarust vist kommenteerib ikka kümnevõistlust.

          Natuke tavapärasest norivam kiri siis.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

            Vaatasin 5 esimest mängu ETV pealt, Rootsi-Bulgaaria mängus otsustasin õnne proovida YLE kommentaatoritega. Ei kahetse.
            Poolajal panin huvi pärast ETV peale. Seal juhatati sisse klipp: \"Nüüd näitame teile kui raske on Hispaania ajakirjaniku elu EM-il.\" Järgnes pilt naisajakirjanikust kes midagi portugali(!!) keeles seletas. Siis võtsid ohjad üle hispaania fännid, üks neist ütles \"Espana tre, Russia zero.\" Pilt läks tagasi stuudiosse. Kommentaar klipile: \"Siin nägime kuidas Hispaania fännid juubeldasid peale 1:0 võitu Venemaa üle.\"

            Tunnistan ausalt, et ei oska ei hispaania ega portugali keelt, kuid suudan nad ikka üksteisest eraldada. Ja arvan, et \"kolm\" kõlab nii mõneski keeles \"tre\".

            Väike norimine-nurisemine siis minu poolt.
            Supplies!

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

              _Siin nägime kuidas Hispaania fännid juubeldasid peale 1:0 võitu Venemaa üle.\"_



              Norin siis kah juba natuke. Mille üle nad siis juubeldasid? 3:0 üle? (edit: Kui see oli enne mängu, siis võtan sõnad tagasi. Ise ei saanud seal möllus öeldust küll eriti midagi aru)

              Tegelt mulle ETV kommentaatorid meeldivad. Ja mul pole ühtki paha sõna nende kohta öelda. Mul on hoopis ülihea meel, et ETV Euro2004-ja üle kannab. Suur aitäh ETV-le. Laenasin sõbralt seks puhuks isegi teleka koju.


              ps. v.a Kaljuveer. Ta teeb ühe vea. Ta ei TOHI kommenteerida Inglismaa mänge. Nii nagu mina ausa mehena ei kommenteeriks Saksamaa mänge.
              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
              I don’t care what you think of me!
              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                Kui sa minu kallal üritad norida, siis see ei õnnestunud. Nimelt tundus mulle, et ülalmainitud klipp oli tehtud enne mängu.
                Supplies!

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                  Originally posted by vandersell

                  Siis võtsid ohjad üle hispaania fännid, üks neist ütles \"Espana tre, Russia zero.\" Pilt läks tagasi stuudiosse.
                  Sarnaselt my goodfella\'le, jäi ka mulle see väike seik eila kahe-kõrva-vahele pendeldama.. Ning ka mulle tundus, et just enne mängu oli see tehtud! Ja kui ma ei eksi, siis stuudiopoolseks tõlkijaks oli Aavo isiklikult. Aga see selleks, väikseid apsakaid tuleb ikka ette..

                  Kui meie kommentaatoritest rääkida, siis Ivariga olen igati rahul. Ei ole vähemalt vaikne-tagasihoidlik-malbe eesti poiss, korralikult elab kaasa toimuvale! Ok, teinekord lipsab mõni kala sisse, aga seda juhtub paremaski perekonnas!

                  Priidu asemel sobiks keegi teine paremini Aavo-taolise pullivenna kõrvale.. Väga kinnine koostöö, kohati nagu üks tore paar kuivikuid istub seal stuudios.. On ka helgemaid momente, aga siiski..

                  Aaro on täitsa ok, aga et koos Helariga.. No kaks puust kiikhobust suhtlevad ka elavamalt omavahel..

                  Aga kindlasti kõik läheb ainult paremaks, selles pole kahtlustki!!
                  The other line moves faster.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                    Originally posted by Kebab

                    ps. v.a Kaljuveer. Ta teeb ühe vea. Ta ei TOHI kommenteerida Inglismaa mänge. Nii nagu mina ausa mehena ei kommenteeriks Saksamaa mänge.
                    kaljuveeri eesti koondise mänge ma seni kuidagi talusin, aga nüüd:
                    1. ma ei jaksa kuulata \'tresegöö\' ja \'henrii\' ja kõik need ülejäänud hääldusvead, SEE HÄIRIB! ... \'bolla asi minus
                    2. KÕIKIDE iseloomustamiseks sobib \'kogenud mängumees\'.. kamoon, ytle siis vähemalt \'kiire äär\' või \'jõuline kaitsja\' vahetevahel.
                    3. kui osila teeb ajaloolisi tagasipõikeid ehk pritsib midagi oma faktitagavarast, ei võta see nii kole kaua ja lisaks ei jää ta oma lauset lõpetama, olenemata väljakul toimuvast - kaljuveeri heietused ajavad kohati päris halliks.

                    muide ega sommid kah kuldsed suud pole, neilgi juhtub. Nt väide, et Vass pole inglise eest veel kolli löönud - tõsi, selle vea nad suht kärmelt parandasid isekeskis.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                      Mürav Kosila on meil vana vaikus ise.
                      Mõttetus annab nimedele alati mingi uudse ja omapärase kõla.
                      Kaljuveer on geenius.
                      Jurtšenko lällab niisama segast peksta.

                      Zelinskist ja sellest samasest Viikmäest ma ei räägi.

                      Aga kes see jobukakk on, kes alati stuudios laua keskel istub, lühiksed juuksed ja värk.
                      Selle mehe jutt venib nagu härjaila. Tore kui üritad palli liikumist kommenteerida, aga palun püsi siis palliga kaasas. Samuti on tema teadmised jalgpallist nii suured, et AEK ei olegi mitte lühend vaid hoopis nimi, mida tuleb häädldada mitte kui A E K vaid aek. Tore, põsv, põsg jne.

                      Tegelikult tuleks nendele kommijatele küll anda üts tsüaniidtabletike ning nad asendada kellagiga. Eesti ei ole nüüd nii väike, et kommentaatorit poleks võtta. tehku kasvõi konkurss ning toppigu mingid suva jalkafännid, kes suudavad asja vähemalt adekvaatselt, emotsionaalselt ning ehk ka humoorikalt edasi anda.
                      Õppust oleks võtta Tarmo Klaarilt ja tollelt teiselt vormeli kommijalt

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                        Ohhhoo Stam on Lazios ümberöpetuse saanud.Nüüd ründaja temast tehtudNii ütles Kaljuveer....Ja maailmaklassi ründaja Stam viib mängu üle vms.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                          forget henry, ruud on löönud inglise liigas kahe aastaga üle 100 värava..
                          /ytles marko k/
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                            Originally posted by fittibaldi
                            muide ega sommid kah kuldsed suud pole, neilgi juhtub. Nt väide, et Vass pole inglise eest veel kolli löönud - tõsi, selle vea nad suht kärmelt parandasid isekeskis.
                            just selles vahe ongi, et kui YLE kommentaator juhtubki vea tegema, siis see spets vend ta kõrval kohe parandab asjalikult ja asi pööratakse tavaliselt mõnusalt naljaks mitte ei olda kohmetud nagu ETV-s... või loodetakse et keegi ei pannud tähele, samal ajal kui mitusada jalkafänni kodus telku ees vannub

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                              Originally posted by Undi


                              Originally posted by peremees


                              tšelstrom
                              Räägi, kuidas õigesti on.


                              Emm.......ei tea, aga kas Källstrom poleks normaalsem hääldada?
                              Rootsi keelt küll ei jaga, aga eeldan, et nad seda k-d seal ei painuta niimoodi.
                              Kellstrom vbla.
                              Kuidas on siis õigesti?....

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                                Ja siis Mõttusel on endiselt see iiiiiiiii sündroom.On mees ju kuulsaks saanud oma AC Miiiiiilaniga.Eilses Rootsi mängus venitas ta Isakssoni nimes olevat I-tähte samuti elupikaks ja see kõlas umbes nii...Iiiiiiiiiisakson törjus palli üle lati vms.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X