320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Jaan Talts jr

    Aga Kristjan Ojang ei kõlba kommenteerima!
    pead siis ise minema kui sa suudad asjalikum olla
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Mina kiidaks väga kommentaatoreid kes kommenteerisid Vikerraadios kettaheite finaali. Väga hea ja humoorikas.

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Mina kiidaks väga kommentaatoreid kes kommenteerisid Vikerraadios kettaheite finaali. Väga hea ja humoorikas.
        Vikerraadio on üldse tasemel. Libe, Tiisler, Susi, Kilumets on ikka väga hea team. Peaks vast mainima et Kilumets, kes pole elus spordikommentaatorina esinenud on juba rookiena kordi parem, kui Säärik kunagi olema saab.

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          pead siis ise minema kui sa suudad asjalikum olla
          Miks ma peaksin? See on ju tema töö, mitte minu ja õnneks ta eriti palju ei kommenteeri ka

          Kommentaar


            Mis toimub? Miks ma kossu ei näe?

            Kommentaar


              Sest sa oma patriootlikust fooruminimest hoolimata pole ilmselt pole 90-ndate lõpust saati päevalehti lugenud ja tea nt. sellisest asjaolust, et Eesti Euroopa Liitu kuulub, mitte kui midagi. Mis sellest edasi tuleb, on ilmselgelt vist vääääga tume maa.

              Kommentaar


                Kes see kaaskommentaator on? Hääle järgi justkui Visnapuu, aga pole kindel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  Kes see kaaskommentaator on? Hääle järgi justkui Visnapuu, aga pole kindel.
                  Indrek Visnapuu näitas ekraanitekst, aga kuna olen ka sarnaselt Epicule teles Mart Poomi nime all mängu kommenteerinud, siis ma ka ei usalda seda infot.

                  Kommentaar


                    Visnapuu jep
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Väga hea oli Visnapuu kommentaare kuulata Tiisleri kõrval kahes esimeses veerandfinaali mängus ja sama tuleb öelda Endeni kohta, kes kommenteerib praegu Kalkuni kõrval kolmandat veerandfinaali ja suure tõenäosusega ka neljandat. Loodame, et mehed on abikommentaatori rollis ka poolfinaalides.
                      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                      Kommentaar


                        Selle peaks Kalkunile kuidagi toimetama, huvitav, kas finaaliks saaks korda: https://www.google.ee/search?q=love&...w=1680&bih=870

                        Oleks siis, et hääldaks teisi ka nii nagu sõna kirjutatud on, kuid teiste puhul on nagu korras. Huvitav, kust see Loov tuleb.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Tiisleri hääldus Kobest on ka omaette vigur

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                            Tiisleri hääldus Kobest on ka omaette vigur
                            Aga vot kus hääldab prantslasi, nagu kulda

                            Kommentaar


                              Muidu olen suhteliselt tolerantne olnud Kalkuni suhtes, aga kui ta ikka päevast päeva peale igat korvi "opppaaaaa" ütleb, siis viskab ikka kopa ette küll.

                              Kommentaar


                                Täna 21.45 siis Säärits ETV2-s naiste jalgpalli finaali kommenteerimas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X