320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
    Kuigi Zelinski oli stuudios oranzi pusaga, siis kommentaatoripuldis olid vist nii kollased prillid ees kui võimalik. /../ oli palju tähtsam olukord, mis eelnes Hollandi värava all kui rohelise mandri mehed head võimalust ei osanud ära kasutada. Tõesti piinlik.
    tegelt on Zelinski alati hoopis massiivne Brasiilia fänn olnud

    aga see võiduväravale eelnenud situatsioon teise värava all oli tõesti tähtis,
    enamik vaatajaid nägi, et aussiedel oli suurepärane võimalus taas juhtima minna ja Hollandi elu veel raskemaks teha

    e: õigus küll, oli teine L-Am riik
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
      tegelt on Zelinski alati hoopis massiivne Brasiilia fänn olnud
      Kas ta mitte Argentiina fänn ei ole?

      Kommentaar


        Algselt postitas risto Vaata postitust
        Kas ta mitte Argentiina fänn ei ole?
        On ja ta pole kunagi seda ka salanud.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ses suhtes, et ostsin tema soovituse peale selle raamatu aafrika jalgpallist. Üldse võiks rohkem kultuurist ja raamatutest jalgpalli ajal rääkida. Mis ma mingeid taktikaanalüüse ikka kuulan, goddamn.
          Mis raamat see oli? Mul tekitas tänane jutt täitsa huvi.
          sigpic

          Kommentaar


            Ikka suhteliselt masendav on see etv teema. Ütlen kohe ära, et see mängude kommenteerimine väga ei häirigi, kuigi ka seal saaks tööd teha, vähemalt ei kommenteeri mänge Kaljuver.

            AGA

            Stuudios toimuv on masendav. Selle asemel et analüüsida mängu, analüüsida kordusi, üks kõik mis mängus, ajatakse mingit mõtetut juttu ja need küsimused. Kõik on läbi mõtlemata. Ma saan aru, et nende küsimustega on üritatud nö vaatajat veel rohkem kaasata. Aga mis on selle mõte, kui küsimustele ei osata vastata? Ma tegelikult väga sellel tähelepanu ei pööra, sest neid küsimusi on ka selliseid mille vastuse leiaks googeldades 10 sekundiga üles. Samas on ju kõik küsimused ju interneti vahendusel etv stuudiosse saadetud. Meili saata osatakse, aga googeldada mitte?

            Sealt edasi....mujal maailmas (inglise meedia eelkõige) kasutatakse selliste asjade puhul interneti ja ipad jms, näiteks sky sportsis. Kui inimesed küsivad. Näiteks stuudios olles siis kui tulevad need küsimuste teemad üles, siis Kaljuver või kes iganes saab ipadist leida googeldades need vastused mida ei teata.

            Ei meenu küsimus, aga oli siin see nädal üks mäng kus oli küsimus ja see Zelinski oli stuudios ja ütles, et ei tea, üritame teise poolaja jooksul välja mõelda. Pärast jäigi vastamata. Küsimus oli selline millele oleks googeldades vastuse leidnud. Mingi numbrite teema oli, kas või et mis on mõõdud vms.

            Täiesti läbi mõtlemata formaat. Milleks küsimused, kui ei osata vastata. Pole ju mõtet ennast lolliks ka teha, internet/wikipedia abimeheks. Aga Kaljuver on meil nii vana kooli mees.

            Oleks aeg muutusteks, mul on kahju, et Priit Kuusk ak ankruks tehti, omal ajal oli ta ka seal stuudios koos Aavo Sarap (oli vist selline mees), ja oli palju meeldivam. Kuna ta on ka veidi noorema generatsiooni mees, siis ma arvan, et saaks hakkama millegi sellisega.

            Teine teema on need saatekülalised, on meil siin ju olnud Kivirähk ja Vseviov. Targad mehed kõik, aga jälle on see kuidagi läbi mõtlemata, Kaljuveri jutt domineerib, minu meelest see päev kui Vseviov oli seal, 2 lauset sai ainult öelda pm stuudios? Milleks siis kutsuda selliseid mehi?

            Kas tõesti kavatseb Kaljuver kõik päevad seda asja seal juhtida? Mulle meenuvad mõned varasemad turniirid kuskil seal 2004-06-08 kui stuudio "ankrumees" vahetus. See muutub juba veidi tüütuks isegi, nagu juba mainisin, Priit Kuusk näiteks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
              Mis raamat see oli? Mul tekitas tänane jutt täitsa huvi.
              Feet of the Chameleon

              Kommentaar


                Kui nüüd kommentaatoritest rääkida siis Zelinski see turniir käib ropult närvidele, selles suhtes, et jutt on äärmiselt kibestunud, tundub, iga suurema koondise puhul, ka täna. Ja stiilis, et kui mina oleks, siis vot oleks ja lööks ära jne. Varem ju polnud selline? Aga see mm on. Keskeakriis või?

                Teistest kommentaatoritest rääkides siis Lemsalu tundub kõige normaalsem nendest sportlastest nö. Vana Tiisler on hea. Noor oli alguses hea 1-2 mängu, olen ka vaadanud neid hiliseid mänge, aga vaikselt hakkab nüüd juba ära tüütama. Stiil on sama, ma saan aru küll, alguses eriti, et hiline mäng, uni tuleb peale jms, las siis karjub, aga mees on teatud mõttes kontrolli kaotamas, vahepeal ajab ikka väga sellist kontrollimatut juttu, lahmib niisama.

                Ja üldiselt rääkides siis jällegi jääb mulje et kodutöö on tegemata, Zelinski vist eriti, ei tea isegi kus suured/suur klubide mängijad mängivad, kas tõesti siis ei saa enne mängu koosseisud välja printida koos klubidega ja väike eeltöö teha, et näe, see mees lõi nii ja nii palju ja mängib seal klubis.

                Kommentaar


                  Samas, ei ole ka mujal maailmas asjad head, inglismaal nii bbc kui itv on omade kiiksudega. Internetis levib juba sadu pilaversioone Phil Neville kommenteeritud mängust, üks näide siin:



                  Owen ja Lawro ajasid enne Itaalia vs Inglismaa mängu masendavat iba suust kus öelda näiteks midagi sellist, et Pirlol on au olla nimetatud samas lauses Gerrardiga ja kas on mõni mängija Itaalia koondises, kes ka Inglise eest saaks üldse mängu, kaheldes selles.

                  Ja siis mida me näeme mängus? Gerrard pole kuskil ja Pirlo domineerib. Eks neil on muidugi ego küsimus ka, et omasid vaja ju toetada jms, aga mingi respekt võiks ju olla, aga kui otseselt tullakse selliste juttudega, et Pirlo olgu õnnelik, et teda samas lauses Gerrardiga mainitakse, siis no ma ei tea.

                  Omaette ooper on muidugi see Savage. Hämmastab kuidas BBC ei hooli oma enda mainest selliste ekspertide palkamisega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Panso Vaata postitust
                    Noor oli alguses hea 1-2 mängu, olen ka vaadanud neid hiliseid mänge, aga vaikselt hakkab nüüd juba ära tüütama. Stiil on sama, ma saan aru küll, alguses eriti, et hiline mäng, uni tuleb peale jms, las siis karjub, aga mees on teatud mõttes kontrolli kaotamas, vahepeal ajab ikka väga sellist kontrollimatut juttu, lahmib niisama.
                    Täpselt sellepärast, et esimesed 2 mängu sai noorem Tiisler koos Lemsaluga teha. Mõlemad väga muhedad kommentaatorid. Vahepeal tuli Hurt kõrvale, kes ka väga mõistliku jutuga. Nüüd kui Lelov kõrval, siis ei olegi midagi teha. Noorem Tiisler tõmbab optimismi üles, jutt jookseb ja on muidu ergas, järgmise fraasina tuleb Lelovi vastus täiesti monotoonsel häälel "no tegelikult.." (järgneb pikk suhteliselt mõttetu möla), ja tõmbab kõik uuesti maha ära. Umbes nagu Kruus ja Lembitu Kuuse koos kommenteerima panna.

                    Muidugi eks mingi isiklik sümpaatia tekib teatud kommentaatorite vastu ja teiselt poolt kõigile ei saagi meeldida. Eelkõige tuleb see juba sellepoolest hästi välja, et tegelikult on kõige rohkem klubijalgpalli tegemistega puusse pannud just see vanem Tiisler, kes ainukesena hinnanguks "hea" sai. Olen täiesti nõus, et eeltööd on vanemate kommentaatorite poolt kõvasti tegemata jäetud, tulistatakse ikka täiesti puusalt. Samas eks me siin foorumis ole karmid kriitikud ka, tavalisel jälgijal nagunii need faktid jooksevad ühest kõrvast sisse, teisest välja ja ega neid eriti ei koti ka, vaid tahavad lihtsalt mängu ennast nautida, MMi melu keskel.

                    Kommentaar


                      Ma vaatasin hommikul öise mängu videost vast 20 minutiga kiirmeetodil läbi, aga isegi sellest vähesest piisas, et kuulda mitmeid otseselt rassistlikke ja ksenofoobseid vihjeid mõlema meeskonna aadressil. ERR peaks tõepoolest paremaks võimeline olema kui sellised kommentaatorid.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Too konkreetsed näited palun.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Ma vaatasin hommikul öise mängu videost vast 20 minutiga kiirmeetodil läbi, aga isegi sellest vähesest piisas, et kuulda mitmeid otseselt rassistlikke ja ksenofoobseid vihjeid mõlema meeskonna aadressil.
                          Kes midagi sellist kuulda tahab, see kuuleb seda ka kõikjal.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Too konkreetsed näited palun.
                            Valgel mehel (mõeldud Kameruni peatreener Finket) on parem koos meeskonnaga tagasisõitmisest loobuda, sest teadagi, mis temaga juhtub. Arutelu Horvaatia mängija Sammiri üle a la kas siis tõesti pole "päris horvaati" sellele mängukohale panna.
                            Lisaks muidugi tavapärane halvustav toon Aafrika jalgpalli ja jalgpallurite suhtes.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Ma siin mõtlen vaikselt, et kui raske oleks olnud MM'i ajaks tõesti tuua sisse ekspert kommentaatorid siis Viasati ridadest? Turniir kestab terve kuu ju ja projekti raames oleks saanud ehk kaasata mehi, kes tõesti iga nädalaselt nende jalgpallurite tegemistega kursis on. Sest näha on, et need vanad ETV kalad keegi fakte uurida ei viitsigi isegi ja tulevad lihtsalt lambilt eetrisse loba ajama iga õhtu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Lisaks muidugi tavapärane halvustav toon Aafrika jalgpalli ja jalgpallurite suhtes.
                                Kui öelda mõne Aafrika palluri kohta 'sitt', siis kas see on lubamatu viide nahavärvile või siiski vaid aus hinnang mänguoskuste puudumisele?
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X