320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Ma siin mõtlen vaikselt, et kui raske oleks olnud MM'i ajaks tõesti tuua sisse ekspert kommentaatorid siis Viasati ridadest?
    Eks ta ole jah. Ma ei saa näiteks aru, et kui raske siis oleks lasta MMil mõnel Saksamaa tüübil Iraani eest mängida näiteks, nad ju igapäevaselt jooksevad seal teistsugustes liigades ja oleks nagu paremini kursis, et kuidas seda palli väravasse saada.

    Üldiselt - vaadake mänge ja ärge otsige nii paaniliselt asju, mille üle halada.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Kui öelda mõne Aafrika palluri kohta 'sitt', siis kas see on lubamatu viide nahavärvile või siiski vaid aus hinnang mänguoskuste puudumisele?
      See on aus hinnang. Samas "sittuse" üldistav ülekandmine riigi või kontinendi jalgpallile üldiselt, on minu jaoks lubamatu.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Eks ta ole jah. Ma ei saa näiteks aru, et kui raske siis oleks lasta MMil mõnel Saksamaa tüübil Iraani eest mängida näiteks, nad ju igapäevaselt jooksevad seal teistsugustes liigades ja oleks nagu paremini kursis, et kuidas seda palli väravasse saada.

        Üldiselt - vaadake mänge ja ärge otsige nii paaniliselt asju, mille üle halada.
        Kui ma ei eksi, siis YLE TV-s kommenteerib MM-i mees, kes muidu MTV3 Sporti peal Premierit kommenteerib. Nendel pole sellega probleemi....

        Kommentaar


          Tegelt on nii, et Lemsalulga koos on kõik suht normaalsed kommentaatorid. Isegi Kalkun

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Eks ta ole jah. Ma ei saa näiteks aru, et kui raske siis oleks lasta MMil mõnel Saksamaa tüübil Iraani eest mängida näiteks, nad ju igapäevaselt jooksevad seal teistsugustes liigades ja oleks nagu paremini kursis, et kuidas seda palli väravasse saada.

            Üldiselt - vaadake mänge ja ärge otsige nii paaniliselt asju, mille üle halada.
            ma olen varasemast aru saanud, et te teete neid kommentaare VSB-le tükitöö alusel sisuliselt vabakutselistena, aga võib-olla ma eksin. see turg võiks tõesti vabamalt toimida. iseasi muidugi, kas ETV vanad tahavad endale konkurente eetrisse. neile see kommenteerimine ka ilmselt lisakopkas siiski.

            kasvõi stuudioekspertidena oleks küll tore asjatundlikumat seltskonda näha ja rohkem erinevaid nägusid. praegu on aastast aastasse samad tegelased seal. "Ringvaatesse" ja "Terevisiooni" mõned teist jõuavad vahel.

            Kaljuveer võiks vaba õhtu võtta ja huvi pärast YLE pealt kaeda, kuidas asja teha tuleb.

            Kommentaar


              No mine tea. Need Ringvaate töllid suutsid minu loost Ott Järvela rääkima kutsuda. See oli küll täiesti "mida helli"-moment. Aga teeme honoraripõhiselt jah. Minu teada peaks ka ETV-s sama toimima. Et põhitöö on uudised, aga kommenteerimine on lisaraha.

              Kommentaar


                Tükitöö küll, aga asi ei ole antud valdkonnas siiski päris võrreldav sellega, et esmaspäeviti kleebin bussipeatusesse Rakvere ja neljapäeviti Saaremaa lihatööstuse reklaame. Eesti võib väike olla, aga ega sellist värki ikka naljalt pole kuskil mujal ka, et näiteks MotD stuudioekspert käib aeg-ajalt vahelduse mõttes Sky Sportsis rääkimas või vastupidi. Mõistagi inimesed vahetavad kohti, makstakse-ostetakse üle, see on teine asi.

                See MTV ja Yle tüübi teema on muidugi huvitav - ma eeldan, et jutt on siiski mõnest abikommentaatorist? Põhikommentaatorite nimedest üle käies nagu esmapilgul ei fikseerinud kokkulangevusi. Muide minu arust keegi eespool mainis, et Kristalit ei meeldi kuulata, kas ta on ka olnud juba ETV eetris selle MMi ajal?

                Muide veel selle jutu, et ETV omadest keegi ei tee tausta, ma lükkaks kohe kolinal ümber. Olles näiteks näinud, kuidas üks neist hakkas juba ammu valmistuma ja milliste materjalidega see käis, või teades mõne teise põhimõtteid ülekande tegemisel. Nõus muidugi sellega, et mõnel mehel on selles osas ka väikesed puudujäägid, aga ei maksa sealt pealt lahmida.

                Ja noh on natuke naljakas lugeda, kuidas nüüd järsku kõik VSB omad on ülikogenud eksperdid, samas kui piisab endal eetris olla ja kohe saad vastu päid-jalgu, et kuidas siis sellist asja ei tea või ei mäleta
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  See on aus hinnang. Samas "sittuse" üldistav ülekandmine riigi või kontinendi jalgpallile üldiselt, on minu jaoks lubamatu.
                  Kui ma ütlen, et n-ö musta Aafrika koondised mängivad üsna rumalat jalgpalli, siis kas see on aus hinnang või rassistlik ülekandmine kontinendi jalgpallile? Sest minu meelest võib senise turniiri põhjal nii öelda. Ghana, Kamerun ja Nigeeria kohe eriti, elevantide mängu ei õnnestunud näha ja Alžeerias on niikuinii juba vähe teine jalgpallikultuur.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Kui ma ütlen, et n-ö musta Aafrika koondised mängivad üsna rumalat jalgpalli, siis kas see on aus hinnang või rassistlik ülekandmine kontinendi jalgpallile?
                    Jah on küll, sest seda ei pea niiviisi halvustavas toonis ütlema. Kui Nigeeria teeb kehva mängu, ei pea juurde mainima, et niinimetatud musta Aafrika koondised mängivad üldse rumalalt ja neist keegi ei saa kunagi maailmameistriks tulema, sest puudub mängudistsipliin (tsiteerides ühte Pohlaku kommentaari ETV otse-eetris).
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Fakk. Nüüd hakkas mul see laul kummitama. https://www.youtube.com/watch?v=n4CXBaOH7Qg&feature=kp

                      Aga muidugi sõnadega "ooh-ooh-ooh, neeger!"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Kui Nigeeria teeb kehva mängu, ei pea juurde mainima, et niinimetatud musta Aafrika koondised mängivad üldse rumalalt ja neist keegi ei saa kunagi maailmameistriks tulema, sest puudub mängudistsipliin (tsiteerides ühte Pohlaku kommentaari ETV otse-eetris).
                        Aga nad mängivadki ju üldiselt rumalalt ja asi pole rassismis, vaid see on paraku fakt. Miks peab kõikjal rassismitonti nägema? See maailm keerab oma foobiates ikka täiesti ära.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          pole minu asi kommentaatorite õiguste ja vabaduste eest võidelda, aga kapitalistlik sunnismaisus mulle isiklikult väga ei istu. tsunftikord on rohkem keskajale omane. nii võttes võiks Postimehe ajakirjanik ju üldse vaid Kanal 2 eetrisse pääseda. ma siin küll huvide konflikti ei näe tingimustes, kus ühel kõnealustest kanalitest on praegu nagunii vaikus. pigem oleks see tasuta reklaam liigahooaja ülekannetele.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            ei pea juurde mainima, et niinimetatud musta Aafrika koondised mängivad üldse rumalalt ja neist keegi ei saa kunagi maailmameistriks tulema, sest puudub mängudistsipliin (tsiteerides ühte Pohlaku kommentaari ETV otse-eetris).
                            Suhteliselt lühinägelik üldistamine, olen nõus. Siin oleks tulnud vähemalt seda täpsustada, et 'ükski aafrika koondis ei saa seni maailmameistriks, kui mängitakse aafriklasest treeneri käe all'.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Saaks ainult vinguda. Kui ei meeldi, siis alternatiive on ju kümneid, lisaks sadadele striimidele on ka siit teemast käinud läbi mitmed teise kanalid, kust mängu saab jälgida. Kurat te vahite poolajal seda stuudio pläma, minge tooge õllet, tehke võileibu, suitsu või käige kusel.. igatpidi kasulikum ju. Ja noo, kas tõesti, kas tõesti oleks vaja seda, et Kaljuveer hakkaks otseeetris iPadis googeldama midagi?!?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Fakk. Nüüd hakkas mul see laul kummitama. https://www.youtube.com/watch?v=n4CXBaOH7Qg&feature=kp

                                Aga muidugi sõnadega "ooh-ooh-ooh, neeger!"
                                No see postitus nüüd küll mingi üllatus ei ole. Ja provokatsioonina kukub ka haledalt läbi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X