320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
    Saaks ainult vinguda. Kui ei meeldi, siis alternatiive on ju kümneid, lisaks sadadele striimidele on ka siit teemast käinud läbi mitmed teise kanalid, kust mängu saab jälgida.
    Just. Kui mulle ikka miski nii vastu oleks, siis vaataks sealt, kus meeldivam on.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      No see postitus nüüd küll mingi üllatus ei ole. Ja provokatsioonina kukub ka haledalt läbi.
      Et ei hakanud kummitama?

      Kommentaar


        kardan, et küll see YLE ka varsti kinni keeratakse. hiljemalt siis, kui mõni rahakanal suurvõistluste õigused lõplikult meie maal enda kätte saab. siis istumegi omaette siin konnatiigis, kus iga kingsepp jäägu oma liistude juurde, ja helbime üht lahjat suppi. striimidega mässamine on siiski märksa keerulisem kui teleril kanali vahetamine. pealegi on need rangelt võttes illegaalsed.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Tükitöö küll, aga asi ei ole antud valdkonnas siiski päris võrreldav sellega, et esmaspäeviti kleebin bussipeatusesse Rakvere ja neljapäeviti Saaremaa lihatööstuse reklaame. Eesti võib väike olla, aga ega sellist värki ikka naljalt pole kuskil mujal ka, et näiteks MotD stuudioekspert käib aeg-ajalt vahelduse mõttes Sky Sportsis rääkimas või vastupidi. Mõistagi inimesed vahetavad kohti, makstakse-ostetakse üle, see on teine asi.

          See MTV ja Yle tüübi teema on muidugi huvitav - ma eeldan, et jutt on siiski mõnest abikommentaatorist? Põhikommentaatorite nimedest üle käies nagu esmapilgul ei fikseerinud kokkulangevusi. Muide minu arust keegi eespool mainis, et Kristalit ei meeldi kuulata, kas ta on ka olnud juba ETV eetris selle MMi ajal?

          Muide veel selle jutu, et ETV omadest keegi ei tee tausta, ma lükkaks kohe kolinal ümber. Olles näiteks näinud, kuidas üks neist hakkas juba ammu valmistuma ja milliste materjalidega see käis, või teades mõne teise põhimõtteid ülekande tegemisel. Nõus muidugi sellega, et mõnel mehel on selles osas ka väikesed puudujäägid, aga ei maksa sealt pealt lahmida.

          Ja noh on natuke naljakas lugeda, kuidas nüüd järsku kõik VSB omad on ülikogenud eksperdid, samas kui piisab endal eetris olla ja kohe saad vastu päid-jalgu, et kuidas siis sellist asja ei tea või ei mäleta
          Steve McManaman töötab BT Sportis ja ESPN-s. Just vaatasin eile Hispaania mängu highlighte kuskilt netist ESPN klipp kus McManaman kommenteeris mängu, samas olen teda näinud ka briti kanalitel kommenteerimas, kas või külaliskommentaatorina kuskil Sky sportsis või ITV CL õhtutel, aga on olnud kindlalt.

          Selles suhtes võiks ju mingi erandi siin teha, huvitav oleks täitsa, vahelduse mõttes Kruus näiteks seal stuudios koos Lemsaluga kommenteerimas mängu, ja Kaljuveer võiks ka eemale tõmbuda mõni päev ja kas või puht vahelduse mõttes mõni teine nägu sinna panna (ikka tulen tagasi Priit Kuuse juurde, kes kunagi oli seal + Sarap kommentaatorina).

          Ikka väga kõrini on sellest Kaljuveerest/veerist mis iganes. Hämmastas ka see poolehoid kui see jama Allikmaaga hakkas, delfis võis lugeda kommentaare stiilis, Kaljuveer on nii palju eesti spordi (kajastamise) nimel teinud jms, ja noh Allikmaad vaadatakse kui poliitikut ja siis jääb mulje, et Kaljuveerile pandi ära.

          Tegelikult oleks aeg küll "reformideks" etv-s ja etv sporditoimetuses. Liiga kaua on samade nimede peale jäädud, uusi noori pole lastud, ninnu/nännutatakse nende Sääritsate ja Osilatega ka olümpiate aegu, ajakirjanduslik pool on ka väga kehval tasemel, ometi on neist osad isegi ülikooli lõpetanud, eesti vikipeedia andmeil on Kaljuveer saanud Tartu ülikooli hariduse ajakirjanduse erialal. Välja küll ei paista kuskilt.

          Kommentaar


            ESPN on BT Groupi kanal, natuke teine asi.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Kui vaadata vahepealseid sündmusi ja reaalselt tekkinud võimalust, et MM-i üldse eesti kanalilt ei näe siis peame õnnelikud olema, et meil omakeelne kommentaar on telepildile olemas

              Kommentaar


                McNamara otsib ja leiab kõikjalt rassismi juba samasuguse innukusega nagu Zuroff näeb kõikjal antisemitismi ja radikaalsemad feministid leiavad kõikjal, ka MMi toimumises naiste allasurumist. Sellele ta muidugi tähelepanu ei pööra, et nt Elevandiluuranniku mängus väike Tiisler isegi ei proovinud varjata, et on aafriklaste poolt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  ESPN on BT Groupi kanal, natuke teine asi.
                  Ameerika ESPN? Ma ei räägi inglaste ESPN-st.

                  Ja praegu meenub, et Ballack, kes on ka olnud külalisstuudio kommentaator/ekspert, on olnud Sky sportsis ja oli euro12 ajal just ameerika ESPN-s. Lihtsalt olen youtubist näinud mingeid klippe, just kust olen tahtnud paremat stuudio analüüsi saada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    McNamara otsib ja leiab kõikjalt rassismi juba samasuguse innukusega nagu Zuroff näeb kõikjal antisemitismi ja radikaalsemad feministid leiavad kõikjal, ka MMi toimumises naiste allasurumist. Sellele ta muidugi tähelepanu ei pööra, et nt Elevandiluuranniku mängus väike Tiisler isegi ei proovinud varjata, et on aafriklaste poolt.
                    Eriti ei otsi. Siin foorumis levivale rassismile ei jaksa enam ammu tähelepanu pöörata. Aga jah kui ERR seda nii otse mulle näkku paiskab, ei saa vaiki olla.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar




                      Owned by ESPN INC



                      Owned by BT

                      Kindlalt oli Ameerika espn stuudios, sest see Alexi Lalas oli ka seal.

                      Kommentaar


                        Kas seda võib öelda, et mõni Euroopa sats mängib rumalat jalgpalli?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Kas seda võib öelda, et mõni Euroopa sats mängib rumalat jalgpalli?
                          Prantsusmaa puhul poleks soovitatav. :P
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Muide minu arust keegi eespool mainis, et Kristalit ei meeldi kuulata, kas ta on ka olnud juba ETV eetris selle MMi ajal?
                            stuudios on olnud.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Külaliskommentaatoritest mujal maailmas - Henry mälu järgi tegi spetsialisti debüüdi Sky Spordis. See oli väga edukas. Seejärel tegi kohe BBC temaga diili, et MM-i aja oled meiega. Pärast seda jälle vaba mees. Võib ka ITV-sse minna, kuhu tahab. Vabaagent. Ja nii need asjad käivad.

                              Kruus ETV-s - vaevalt, et kunagi juhtub. Teise organisatsiooni juht, kes oma kanalit on vastandanud teise suhtes ja avalikult olnud ka kriitiliselt meelestatud, no ei usu, et juhtub. Aga noh Janek Luts ütles ka kunagi, et Raadio2 on mõtetu riigiraha raisk, lõppend hooajal aga tegi terve hooaja seal saadet

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                Külaliskommentaatoritest mujal maailmas - Henry mälu järgi tegi spetsialisti debüüdi Sky Spordis. See oli väga edukas. Seejärel tegi kohe BBC temaga diili, et MM-i aja oled meiega. Pärast seda jälle vaba mees. Võib ka ITV-sse minna, kuhu tahab. Vabaagent. Ja nii need asjad käivad.

                                Kruus ETV-s - vaevalt, et kunagi juhtub. Teise organisatsiooni juht, kes oma kanalit on vastandanud teise suhtes ja avalikult olnud ka kriitiliselt meelestatud, no ei usu, et juhtub. Aga noh Janek Luts ütles ka kunagi, et Raadio2 on mõtetu riigiraha raisk, lõppend hooajal aga tegi terve hooaja seal saadet
                                Selle saatega on kõige naljakam asi, et ma oleks olnud seal teine saatejuht. Aga nad pakkusid üsna nadilt raha selle eest ja nüüd on Eeva Esse. Võit on vist kuulajapoolne. Noh, Eeval on väga seksikas hääl, kui ta SKP-dest ja muudest numbritest räägib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X