320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    A.Tiisleril on täna kõik "vinge"

    Kommentaar


      Tiisleril on väljakul Diego Suarez...wtf...

      Kommentaar


        Diego Suarez

        Kommentaar


          Ja Phil Johnson

          Kommentaar


            No bljääd küll - ma saan aru, et kõik neegrid on ühesugused, aga kamoon, pärast kolme või nelja suurt plaani võiks juba aru saada, kumb on Welbeck ja kumb Sturridge

            Kommentaar


              Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
              No bljääd küll - ma saan aru, et kõik neegrid on ühesugused, aga kamoon, pärast kolme või nelja suurt plaani võiks juba aru saada, kumb on Welbeck ja kumb Sturridge
              YLE peal on paar korda segamini aetud atm.

              Kommentaar


                Kui ma õigesti aru sain, siis Tiisleri arust on Muslera maailma parim vv ka...üldiselt Tiisler paneb väga segast see mäng.

                Kommentaar


                  Tiislerile tuleb küll enne mängu jutt ette kirjutada no mitte ei saa aru mis solki sealt tuleb
                  Algselt postitas zip
                  Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                  Kommentaar


                    Eestlased.. selle asemel, et mängu kohta asjalikku arutelu arendada vastava MMi teema all, on ETV kommentaatorite kritiseerimine kordi populaarsem.

                    Kommentaar


                      Tiisleri jaoks on kell liiga varajane.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Vau, uruguaylased õpivad ka eesti keele ära, aga 300 000 venelasest ehk kolmandik räägib eesti keelt.

                        Kommentaar


                          Noorem Tiisler puhtalt minu arvates on sellest kolmikust nõrgeim. Kohati tundub, et ta vurab ravimireklaami ette, mitte ei kommenteeri jalgpalli. Siis nagu ka eelnevalt on siin mainitud, et ei pea eetrit lõpmatu jutuga täitma. Täiest kõrist karjumine jätkuvalt pigem häirib (ka Järvela puhul vahetevahel) ning ausalt öeldes ka mõned kohatud naljad.

                          Ja kuigi ma ei jälgi Premmi väga palju, siis isegi mina tean, et Johnsoni hooaeg ei olnd hindele viis ning Rooney on oma kasvu kohta väga hea peaga mängus.

                          Aga üldiselt keegi kolmikust veel nii palju pole häirima hakanud, et sunniks kanalit vahetama.

                          Kommentaar


                            Iga inglasest neeger ründes on Sturridge.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Aga üldiselt keegi kolmikust veel nii palju pole häirima hakanud, et sunniks kanalit vahetada.
                              Ma öiste mängude ajaks siiani üleval pole suutnud püsida, nii et see on esimene kogemus seda praegust härrat kuulda. Peaks ütlema, et vahetaks kanalit (kommentaari) küll, kui oleks valikut.

                              Teised kaks ei häiri üldse.

                              Kommentaar


                                Zelinski arvates siis ei tooda inglismaa noortesüsteem häid mängijaid.
                                Oeh, Indrek....Barkley, Shaw, Sterling, Henderson, Welbeck, Jones, Sturridge, Ox, Walcott ja Jones oleks paar nime, pigem põhjus ebaedus mujal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X