320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tiisler kuumenes täna üle?

    Kommentaar


      Algselt postitas Panso Vaata postitust
      Vau, uruguaylased õpivad ka eesti keele ära, aga 300 000 venelasest ehk kolmandik räägib eesti keelt.

      Kommentaar


        Ma olin varasemalt ikka arvamusega, et klaas on pigem pooltäis aga no tänane kriiskamine ja pean rääkima 10 silpi sekundis oli totaalne absurd.

        Kommentaar


          Ma vist olen ainus, kellele Tiisler meeldib?
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            Ma vist olen ainus, kellele Tiisler meeldib?
            Mulle sobivad kõik kolm. Atiisler neist enim

            Kommentaar


              Algselt postitas risto Vaata postitust
              Zelinski arvates siis ei tooda inglismaa noortesüsteem häid mängijaid.
              Oeh, Indrek....Barkley, Shaw, Sterling, Henderson, Welbeck, Jones, Sturridge, Ox, Walcott ja Jones oleks paar nime, pigem põhjus ebaedus mujal
              Põhjusi on kindlasti mujalgi aga ega Zelinski midagi väga valesti ei öelnud. Nimetatud mängijad on sellised tublid üle keskmise mängumehed aga ei enamat. Teistest suurriikidest kerkib rasemel mehi ikka mõnevõrra rohkem peale.

              Kommentaar


                Algselt postitas risto Vaata postitust
                Zelinski arvates siis ei tooda inglismaa noortesüsteem häid mängijaid.
                Oeh, Indrek....Barkley, Shaw, Sterling, Henderson, Welbeck, Jones, Sturridge, Ox, Walcott ja Jones oleks paar nime, pigem põhjus ebaedus mujal
                Põhjusi on kindlasti mujalgi aga ega Zelinski midagi väga valesti ei öelnud. Nimetatud mängijad on sellised tublid üle keskmise mängumehed aga ei enamat. Teistest suurriikidest kerkib tasemel mehi ikka mõnevõrra rohkem peale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas risto Vaata postitust
                  Barkley, Shaw, Sterling, Henderson, Welbeck, Jones, Sturridge, Ox, Walcott ja Jones
                  3 venda tunneks tänaval ära, teistest pole aimugi. Ja asi pole minus.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Põhjusi on kindlasti mujalgi aga ega Zelinski midagi väga valesti ei öelnud. Nimetatud mängijad on sellised tublid üle keskmise mängumehed aga ei enamat. Teistest suurriikidest kerkib tasemel mehi ikka mõnevõrra rohkem peale.
                    Ma olen küll suht jalgpallivõõras, kuid Inglismaa puhul jääb silma see, et kõik mängijad kohalikust liigast. St. suhteliselt ühesuguses jalpallikultuuris elavad kõik.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                      Ma olen küll suht jalgpallivõõras, kuid Inglismaa puhul jääb silma see, et kõik mängijad kohalikust liigast. St. suhteliselt ühesuguses jalpallikultuuris elavad kõik.
                      No Hispaania võitis oma tiitlid meeskonnaga, mis koosnes pea täielikult kahe suure kohaliku klubi mängijatest. Itaalia 2006. aasta kogu koosseisus oli kaks mängijat väljaspool kohalikku liigat. Asi ikka rohkem selles, mida see jalgpallikultuur endast kujutab. Kui vundament on tugev, on ühesuguse taustaga seltskond pigem plussiks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                        No Hispaania võitis oma tiitlid meeskonnaga, mis koosnes pea täielikult kahe suure kohaliku klubi mängijatest. Itaalia 2006. aasta kogu koosseisus oli kaks mängijat väljaspool kohalikku liigat.
                        Itaalia koosnes 100% koduliiga meestest- kuigi osad Juventuse mängijad tõesti kolisid peale MMi Hispaaniasse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Itaalia koosnes 100% koduliiga meestest- kuigi osad Juventuse mängijad tõesti kolisid peale MMi Hispaaniasse.
                          Jah, sorri, valet tulpa vaatasin. Igatahes point ständs.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Ma vist olen ainus, kellele Tiisler meeldib?
                            Mulle meeldib ka, meid on vähemalt 2! :-D
                            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                            I don’t care what you think of me!
                            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                            Kommentaar


                              Samuti meeldib ka mulle.
                              Ma üldse ei mõista kuidas te viitsite nii palju vinguda? Vaadates täna postimees.ee artikli kommentaare kus küsiti missugused kommentaatorid meeldivad enim, siis kommentaarium oli väga positiivne ja nö. tavainimesele meeldivad need kommentaatorid väga. Lisaks kui olen vaadanud vutti oma seltskonnas kus on üsna jalgpallivõõrad inimesed, siis kõigile meeldib väga Tiisler - meeleolukas kaasaelamine ja mängu on huvitavam vaadata.

                              Kommentaar


                                Point ongi selles, et siin on üldjuhul jalgpalliga kursis olevad inimesed sõna võtnud. Ma ei mõista aga, kuidas tavavaatajal jooksevad kõrvust mööda sellised labased võrdlused ja kommentaarid, mis mainitud mehel kipuvad suust välja tulema. Nagu juba kirjutatud, siis mees nagu prooviks igas olukorras õhust mingit head kildu välja rebida, mis on, minu jaoks vähemalt, ärritav ja nõme ("pani keskväljale mingi õuna/jahukoti" - wat?).

                                Eilse kommentaari juures jäi mulje nagu oleks Suarez maailma parim jalgpallur ja Muslera parim väravavaht... Mindi vähe liiale selle ülistuslauluga.

                                Kõige parem oli ka muidugi 2-1 värava juures, kuidas Cahill sai järsku patuoinaks Zelinski muudkui noogutas kaasa ja nõustus täielikult. No kui sellised vennad (kes isegi videokorduse puhul ei saa päris hästi aru, mis valesti oli ja kes valesti tegi) on meie koondise "raudvara" olnud, siis ei imesta tulemuste kvaliteeti (tuim üldistus minu poolt, teadlikult).
                                Algselt postitas Plechazunga
                                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                                Hmm, that didn't really work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X