320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
    Oligi 2006 MMil.
    AT pöördus vähemalt ühel korral Klinsmanni poole sõnadega "Saksamaa peatreener juhendab mehi väljaku äärest"

    Kommentaar


      Mõtlesin siin, et miks eestlased on sellised "keele...", no ütleme viisakalt keele- ja hääldusgurmaanid on? Tegelikult ei aja ju ühegi teise riigi telekommentaatorid taga seda ideaalset, igale keelele vastavat nimede hääldust? Jah, maailma tipud nagu Tyler või mõni veel proovivad enam-vähem, aga üldjuhul ei Soome, Vene, Saksa, Inglise, Lõuna-Euroopast rääkimata ei tee sellisest asjast numbrit... Mingi eestlaslik jonn? Üritada olla võimalikult täpne ja mitte eksida ühegi rahvuse või keele vastu?
      Ma ei ütle, et see vale on, mulle meeldib endale ka õiget hääldust teada, aga lihtsalt tekkis küsimus
      Aga ilusat Võidupüha kõigile!
      PS. Tarmo Tiisler hääldas Mirallasi nime 100% õigesti ehk nii nagu mängija ise seda hääldab ja soovib muide.

      Kommentaar


        kes teeb ETV-s otsuseid, milline mäng läheb põhikanalile ja milline teisele kanalile? täna on kahe alagrupi viimase vooru ajal pandud põhikanalile (mida saab ka vaese mehe HD-s vaadata) just see mäng, mis on vähem oluline. nii Holland v Tšiili kui ka Horvaatia v Mehhiko pandi ETV 2 peale.

        Kommentaar


          Algselt postitas El President Vaata postitust
          kes teeb ETV-s otsuseid, milline mäng läheb põhikanalile ja milline teisele kanalile? täna on kahe alagrupi viimase vooru ajal pandud põhikanalile (mida saab ka vaese mehe HD-s vaadata) just see mäng, mis on vähem oluline. nii Holland v Tšiili kui ka Horvaatia v Mehhiko pandi ETV 2 peale.
          Allikmaa.

          Kommentaar


            See on küll jama, et etv2-s stuudiot pole. Vaatasin nii tuima pilguga ewertit...

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Võta pits, kui Kalkun ütleb "sissepoole/väljapoole keriv pall". Mis seal faking vahet on? Nurgalööki saab välisküljega ka lüüa ju, kuigi seda tehakse harva, näiteks trennis.
              siiamaani teeb seda? ärge ennast surnuks jooge.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                See on küll jama, et etv2-s stuudiot pole. Vaatasin nii tuima pilguga ewertit...
                Selle jaoks on hea trikk: vaheta kanalit!

                Kommentaar


                  Algselt postitas reintore10 Vaata postitust
                  Mõtlesin siin, et miks eestlased on sellised "keele...", no ütleme viisakalt keele- ja hääldusgurmaanid on? Tegelikult ei aja ju ühegi teise riigi telekommentaatorid taga seda ideaalset, igale keelele vastavat nimede hääldust? Jah, maailma tipud nagu Tyler või mõni veel proovivad enam-vähem, aga üldjuhul ei Soome, Vene, Saksa, Inglise, Lõuna-Euroopast rääkimata ei tee sellisest asjast numbrit... Mingi eestlaslik jonn? Üritada olla võimalikult täpne ja mitte eksida ühegi rahvuse või keele vastu?
                  Ma ei ütle, et see vale on, mulle meeldib endale ka õiget hääldust teada, aga lihtsalt tekkis küsimus
                  Aga ilusat Võidupüha kõigile!
                  PS. Tarmo Tiisler hääldas Mirallasi nime 100% õigesti ehk nii nagu mängija ise seda hääldab ja soovib muide.
                  Mulle tundub nii, et T. Tiisler tihti just pingutab nimede hääldamisega üle. Selle asemel, et puhteestlaslikult nimi välja lugeda, paneb pidevalt erinevate kohtade peale rõhke, mis tihti on valed.

                  Kommentaar


                    Huvitav, kas Kaljuveer vaatas teist mängu ja ei näinudki intsidenti ning põrutas huupi või lihtsalt näitas oma juhmust kui teatas stuudios, et Marchisio vedas oma meeskonda alt sest kümnekesi on Uruguai taolisele meeskonnale raske vastu saada?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Huvitav, kas Kaljuveer vaatas teist mängu ja ei näinudki intsidenti ning põrutas huupi või lihtsalt näitas oma juhmust kui teatas stuudios, et Marchisio vedas oma meeskonda alt sest kümnekesi on Uruguai taolisele meeskonnale raske vastu saada?
                      Aga vedaski ju?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Aga vedaski ju?
                        Küsimus on ilmselt lollakas provoktsioon aga alt oleks ta vedanud juhul, kui teinuks Suarezi või Pepet. Kui keskväljaheitluses jääd sekundi murdosa võrra hiljaks ja teed vea, pole see kindlasti altvedamine. Ei olnuks isegi siis, kui punane kaart olnuks õigustatud.

                        Kommentaar


                          striim lahti

                          Cuardado-Cuadrado
                          "USA omapärase soenguga Salas või Lalas" - "Salas"
                          "kas keegi on soovinud kohtunikuga särke vahetada?" kindlasti on mitmed mehed oma särki kohtunikule pakkunud. mul mingi lamp ütleb, et Figo on seda teinud EURO2000 poolfinaalis FRA vastu peale kuldset penalti, ei?

                          striim kinni.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Ise olen tähele pannud, et T.Tiisleril on selle ´jätkuga´ mingi isiklikum teema vist, isegi kui peale lüüakse ütleb: ´ja sealt tuleb jätk ..´.
                            ja Lemsalul on mingi, ´jaa, kindlasti ...´.
                            aga noh Zelinskit pole ammu kuulda olnud, hoiab finaaliks häält?
                            ise ei oska oma lemmikut öeldagi..

                            Kommentaar


                              Kommentaatorite puhul on üks kõige ebameeldivamaid omadusi ilmselgelt ühe mängus oleva tiimi toetamine. Millegipärast on Eestis kombeks kui vähegi võimalik tuua kõige erapoolikum kommentaator üldse.
                              Igal Arsenali vähegi tähtsamal mängul istub seal Poom ning tundub, et nüüd on iga Itaalia mängu kommenteerimas ka Lemsalu, kes on ju teada tuntud fänn. Seda mula on täpselt sama halb kuulata kui omal ajal Mardisalu ManU mängu.

                              Samamoodi käib totaalselt närvidele kui lendavad väljendid nagu "Õnneks lõi ründaja müüri" "Kahjuks ei tulnud sellest midagi välja" ja minu isiklik lemmikkarje "HEA SÖÖT!!!", millele järgneb tavaliselt rahulikum "mida kaasmängija kahjuks kätte ei saanud". Millegipärast on eriti Kalkuni jaoks iga sööt hea, minu arust mingis mängus oli hea sööt ka selline, kus lähim oma mängija oli umbes 20m kaugusel sellest kus pall auti lendas.

                              Mis puudutab stuudiokommentaare, siis minu jaoks on selle parim osa just need küsimused, kuna lihtsalt see ülejäänud jutt mida Kaljuveer ajab on no nii lapsik kui üldse olla saab. Ma ei mäleta, kas ta tõesti on alati selline olnud või on juba mingi seniilsus peale tulnud?

                              Kommentaar


                                ETV kommentaator olukorras kui meeskonna keda tai toeta väravavaht püüdis palli - Väravavaht mängis trahvikastis käega - see on puhas penalti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X