320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui Säärits eetrisse lastakse,kohe automaatselt telekas ise vahetab kanalit. Ikka valus on teda kuulata ja muud ei tee kui kordab oma küsimusi.
    Tiisler juba toodi raadiost ETV-sse ja päris õnnestunult. Raadios on ju sporditoimetuses päris mitu naist,keegi neist võiks küll Sääritsale puhkust hakata andma
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Vaatan ka palju seda jama kannatan

      Kommentaar


        Mina vaatan kogu mängu ära. Tahaks naerda

        Aga muidu Petersoo on selline kes pole naljakas ja seepärast tema mänge ei suuda vaadata

        Kommentaar


          Heh Osila ei julgenud Le Huihui nime välja öelda, keerutas end hästi välja

          Kommentaar


            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            Mina vaatan kogu mängu ära. Tahaks naerda

            Aga muidu Petersoo on selline kes pole naljakas ja seepärast tema mänge ei suuda vaadata
            No kuidas siis ülekanne ka on?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Loomulikult vaatasin enamasti kergejõustiku, aga naerda ikka sai vahete vahel.

              Oma särtsu ja energiaga ajas siiski enamvähem asja ära

              Kommentaar


                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                Loomulikult vaatasin enamasti kergejõustiku, aga naeda ikka sai vahete vahel.

                Oma särtsu ja energiaga ajas siiski enamvähem asja ära
                kes tal seal abiks oli?Ma ise kannatasin mingi 2 min ja siis läksin kergema jõustiku teed
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  kes tal seal abiks oli?Ma ise kannatasin mingi 2 min ja siis läksin kergema jõustiku teed
                  Katrin Kaarna oli abiks

                  Kommentaar


                    Vaatasin eile terve mängu ära ja vähemalt Säärits lasi eile ikka emotsiooniga, see abikommentaator oli küll täiesti tuim.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                      Vaatasin eile terve mängu ära ja vähemalt Säärits lasi eile ikka emotsiooniga, see abikommentaator oli küll täiesti tuim.
                      Kas see oli umbes esimene kord, kui Eesti televisioonikanalid lubasid naise jalgpalli kommenteerima?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kas see oli umbes esimene kord, kui Eesti televisioonikanalid lubasid naise jalgpalli kommenteerima?
                        ise sa ju oled ka kommenteerinud = peaaegu Eesti
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Rannavõrkpalli duo-Kuuse ja Kais- super kommentaar. Ei mingeid äätamisi ega eetamisi, Kuuse emotsioon + Kaisi põhjalik ajsatundmine, kusjuures mitte dotseerivalt. Über.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            ise sa ju oled ka kommenteerinud = peaaegu Eesti
                            truu.

                            Kommentaar


                              Päris mõnusalt paneb slängi Raudsepp

                              Kommentaar


                                Kalkuni special (kossu poolfinaal)- "Nii vaikseks kõik on jäänud....... Heino (Enden), sina oled ka vaikseks jäänud...(awkward silence)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X