320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Naljakas on sumot kuulata kus vana kritseerib teesklejaid( Hondurast). Vana on ju oma terve mängijakarjääri jooksul sellega leiba teeninud

    Kommentaar


      Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
      Minu arust oli täitsa okei. Mis tal siis nii viga oli?
      Mind ka huvitaks, mis jalkagurmaane häirib.

      Kommentaar


        Zelinski ajab iga mänguga järjest rohkem närvi - proovib targutada aga ei tule välja. Lisaks võiks ennast enne ikka selle uue väravajoone tehnoloogiaga kurssi viia. Hetkel lemmikud noorem Tiisler ja Hurt.

        Kommentaar


          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
          Minu arust oli täitsa okei. Mis tal siis nii viga oli?
          kuula nüüd neid itaalia foorumi trolle, millal neile enne normaalsete inimeste asjad meeldinud on.

          Kommentaar


            Algselt postitas taimomees Vaata postitust
            Zelinski ajab iga mänguga järjest rohkem närvi - proovib targutada aga ei tule välja. Lisaks võiks ennast enne ikka selle uue väravajoone tehnoloogiaga kurssi viia. Hetkel lemmikud noorem Tiisler ja Hurt.
            Duubeldan!

            Kommentaar


              Stuudiost rääkides siis ETVst tuleb vaadata puhtalt huumorifaktori pärast. Siiralt paneb imestama, et 20 aastaga pole mitte sittagi muutunud. Mingisugust eksperthinnangut ja analüüsi ei olegi võimalik sealt oodata kui stuudios istub Kaljuveer kelle jutt on lihtsalt suvaline lalin enamasti + keegi jalgpallikauge kultuuritegelane kes tihtilugu ei tea isegi ühegi mängija nime vastavast meeskonnast kelle mängu jaoks ta seal on ning kogu selle komejandi eetriaja pikkuseks on ~10 minutit enne mängu. Vaheajal küsimustele vastamine on muidugi nii halb, et lausa piinlik on omal teleka ees, kui 8 aastane Tauno küsib kas väravavaht võib platsile süüa kaasa võtta.

              Aga nagu öeldud, siis ma vaatan ETV pealt puhtalt huumori pärast. Ekspertvärki saab mujalt isegi kätte, lihtselt kurb, et rahvustelevisiooni hoiak on endiselt selline, et tavainimene on nii loll, et talle pole midagi peale labase laline vaja pakkuda.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Tavainimene ongi selline. Ma ütlen, et jalgpalli MM on nagu laulupidu, kus ei arutleta ju ka vaheajal partituuridest või Kükametsa segakoori kolmanda rea laulja probleeme teise oktaavi mi juures. Et Vseviov ei olnud väga hea rääkija, oli muidugi kurb, aga MM-i vaheklipp peakski olema keskmise tavavaataja jaoks lõbus. Mingi süvaanalüüs oleks suhtkoht pointless.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Tavainimene ongi selline. Ma ütlen, et jalgpalli MM on nagu laulupidu, kus ei arutleta ju ka vaheajal partituuridest või Kükametsa segakoori kolmanda rea laulja probleeme teise oktaavi mi juures. Et Vseviov ei olnud väga hea rääkija, oli muidugi kurb, aga MM-i vaheklipp peakski olema keskmise tavavaataja jaoks lõbus. Mingi süvaanalüüs oleks suhtkoht pointless.
                  Huvitav, et Soomes siis tavainimesi pole näiteks.

                  Ehk et ma saan su mõttest ka aru, aga mingi tasakaal võiks siiski nende "kumb äärekaitsja kompaktsemalt tsenderdab" vs "milleks seal postide küljes need võrgud on" lähenemiste vahel ju olla täitsa saavutatav.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Väravavahi söögiküsimus võttis naerma küll , olgem ausad
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Ma stuudioosa ETV pealt ei vaata, aga selles mõttes olen nõus, et seal peaks keskmist vaatajat ja mitte jalkahullu püüdma. Ideaalis võiks olla kobe show ilusate inimestega. Kaljuveeri asemel võiks seda mingi Reikop juhtida. Mida asjalikum jutt, seda ebatõenäolisem, et maksumaksja enam kunagi tulevikus ülekandeõiguste eest maksaks.
                      Soomlastel on spordivaatamise kultuur parem kui meil.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Aga nagu öeldud, siis tegelikult ma vaatan ETV pealt puhtalt huumori pärast. Ekspertvärki saab mujalt isegi kätte, lihtselt kurb, et rahvustelevisiooni hoiak on endiselt selline, et tavainimene on nii loll, et talle pole midagi peale labase laline vaja pakkuda.
                        Teisalt kui Eesti mõistes tipptreeneri Reimi jaoks kolmemeheline kaitseliin tähendab automaatselt viie kaitsjaga mängimist ja kaitsvat mängu (ehk sisuliselt ei jaga düüd lahti miks kolmemeheline liin on hea ja mida sellega teha tahetakse) ja pea kõigi asjatundjate jutust on näha, et Euroopa tippklubijalgpalli sisuliselt ei vaadata, siis mine sa tea, kas Eestis on üleüldse asjatundjaid, kes suudaksid stuudios reaalselt analüüsi läbi viia.

                        Ja üldiselt ma võrreldes paljudega ei alahindaks keskmist jalgpallivaatajat. Mänguolukordade lihtne läbirääkimine ja asjade selgitamine (nagu Aavo Sarap seda tegi või näiteks mida Kivisild päris hästi teeb) võiks minu meelest keskmisele pereemale ehk huvitavamgi olla, kui praegune seosetu joga stiilis "see on tore, et värav löödi. väravad teevad jalgpalli ilusaks" ja aasta-aastast samade küsimuste vastamine.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Teisalt kui Eesti mõistes tipptreeneri Reimi jaoks kolmemeheline kaitseliin tähendab automaatselt viie kaitsjaga mängimist ja kaitsvat mängu (ehk sisuliselt ei jaga düüd lahti miks kolmemeheline liin on hea ja mida sellega teha tahetakse) ja pea kõigi asjatundjate jutust on näha, et Euroopa tippklubijalgpalli sisuliselt ei vaadata, siis mine sa tea, kas Eestis on üleüldse asjatundjaid, kes suudaksid stuudios reaalselt analüüsi läbi viia.

                          Mänguolukordade lihtne läbirääkimine ja asjade selgitamine (nagu Aavo Sarap seda tegi või näiteks mida Kivisild päris hästi teeb) võiks minu meelest keskmisele pereemale ehk huvitavamgi olla, kui praegune seosetu joga stiilis "see on tore, et värav löödi. väravad teevad jalgpalli ilusaks" ja aasta-aastast samade küsimuste vastamine.
                          Kirjutan alla. Tabasin ennastki eile mõttelt, et mitte ühelgi "eksperdil" pole reaalselt halli aimugi, mis eelnevad 4 aastat klubivutis toimunud on. Mingi ülevaade võiks siiski olla. Loomulikult ei jõua kõiki liigasid täpselt jälgida, aga mingi üldine raam võiks paigas olla. Eriti häirib see MM Zelinski kommentaar. Täpselt selline tunne, et tüüp lendab täiesti olematu kodutööga ülekandele peale. Sisuliselt iga mingit fakti sisaldava lause jätab pooleli, mille siis enamasti Kalkun lõpetama peab. Näiteks. Zelinski: "Ja Pogbal on seljataga ka väga edukas klubihooaeg oma koduklubi eeee............" Kalkun: "Torino Juventusega." Zelinski: "Just, täpselt." Selliseid näiteid on lõputult.

                          Minu ideaalne vaheaja stuudio Eesti kontekstis oleks Priit Kuusk, Aavo Sarap ja siis kui väga soovitakse mingi jalgpallikaugem inimene. Kuigi mina sellel mõtet ei näe. Kaljuveer on täiesti masendav stuudios hetkel. Kusjuures minu meelest on tal isegi võrreldes varasemaga taandareng toimunud selles osas. Ta võiks siiski jääda kaamera taha ja tegeleda muude küsimustega, sest see tuleb tal kuuldavasti oluliselt paremini välja.

                          Sarapi trump on, nagu eika mainis, see, et ta suudab väga lihtsalt asjad ära seletada ka neile, kes jalgpallist nii palju ei tea. Meenub näiteks 2008 EM-ist olukord, kui Ruud van Nistelrooy lõi Itaaliale värava valgusaasta jagu "suluseisus" olles. See olukord, kus Christian Panucci Buffoniga kokkupõrke tagajärjel otsajoone taha lamama jäi. Ei Reim ega Kalkun (vist oli tema) ei saanudki lõpuni aru, mille kuradi pärast suluseisu ei vilistatud. Kas sellisel juhul ikka võetakse suluseisu otsajoonest jne blablabla? Sarap pidi pärast stuudios asja seletama. Mis eksperdist me üldse räägime sellisel juhul, kui isegi reeglid selged pole.

                          Kommentaar


                            Ma üldse imestan, et kuidas Kaljuveer viitsib seal stuudios jaurata. Kui mind oleks niimoodi lahti lastud, aga mulle oleks jäänud mingisugune eetriruum, siis ma täidaks selle totaaljauruga.

                            Kommentaar


                              Mind häirib samuti Zelinski aina enam. Kommentaator PEAB olema neutraalne, mitte võrdlema kõikide väljakumängijate praaki ainult Torresega(a´la Sneijderi triblamisüritusest ei tulnud hetkel midagi välja, varsti võib teda võrrelda juba Torresega ja nii mitmeid kordi). Hurt ja Lemsalu kindlasti asjalikumad kui Reim. Enim tunnen puudust Toomas Varast.

                              Ma juba mitmendat mängu panen huvitavat seika tähele. Mängu alguses(valdav osa viimaste mängude 1.poolajast) on ilusti aru saada, et kommenteerib kas Alvar või Tarmo. Öötundide mõju avaldudes(2.poolaeg siis enamasti) on aga juba lihtsalt Tiisler+teine kommentaator. Petab ikka ära küll...

                              Ahjaa, Tšiili mänguks võiks stuudiosse tuua jälle selle hr. Aste, tohutult sümpaatne tüüp...
                              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                                Kommentaator PEAB olema neutraalne, mitte võrdlema kõikide väljakumängijate praaki ainult Torresega(a´la Sneijderi triblamisüritusest ei tulnud hetkel midagi välja, varsti võib teda võrrelda juba Torresega ja nii mitmeid kordi).
                                Torres on ka VSB poiste seas popp. pigem on see tõbi ETVs isegi vähem levinud, sest nad enamasti ju ei jälgi klubijalgpalli

                                Kommentaar

                                Working...
                                X