320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alla poole ikka,kui ainult paar

    Kommentaar


      See ei loe. Sa ei nimeta meeskonda üks kümnendik profiklubiks. Poolprofi klubi annab aimu, et on mängijaid, kes saavad klubilt palka ja on mängijad, kes ei saa.
      Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

      Kommentaar


        aga olgem ausad,kalev ei anna isegi poolprofi möötu välja,seda näitab ka tabeliseis!

        Kommentaar


          Algselt postitas maisi lapsed Vaata postitust
          aga olgem ausad,kalev ei anna isegi poolprofi möötu välja,seda näitab ka tabeliseis!
          Värnik ei andnud ka profisportlase mõõtu välja oma 14-aastaste tüdrukute bängimisega aga kuna kogemata kobisats omale medali hakkas ka palka/regulaarseid toetusi saama ja lõpuks oli ikkagi tegu profisportlasega.
          Lühidalt öeldes: See staatus ei tulemustega seotud.
          Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

          Kommentaar


            Kui lubate... minu meelest on äärmiselt veider, kuidas Tokarev praegu tanki lükati. Nii arvatava pettuse osas kui ka rahvuslikust vaatenurgast.
            Kui Transist Ussoltsev vahele võeti oli tegemist kogu meeskonna häbiplekiga, mida maha pesta on tänini praktiliselt võimatu. Ma ei näe, et keegi nimetaks Tallinna Kalevit, kui meeskonda, läbikukkunud koosluseks, kelle asi on Eesti jalgpallikaardilt nah** tõmmata. Sest eestlane olla on uhke ja hää?
            Kui kanatiibu müüv jumekas ja eksootiline kodanik ei suuda eesti keelega päris toime tulla, siis minnakse sujuvalt üle inglise keelele. Seejuures leides ennast pigem meeldivast situatsioonist. Naeratame ning ütleme „Ah, it’s ok. Can you give us some napkins also. Thank you. Here’s a tip.“
            Kui leti taga oleks venelane…
            Kuidas see siia puutub? Lihtsalt assotseerus. Rahvaste sõpruse nimel mõtlesin, et tulistan esimesena.
            Mis puudutab Kalevi viimase aja vormikõverat, siis võivad kõik need suured kaotused (ja mitte ainult suured) olla ju kihlvepettusega mustatud. Ehk kasutas meeskond (loe: Tokarev) tekkinud imagot ideaalselt ära. Ei tea. Ka mina olin isiklikult suuresti veendunud, et Levadia lööb teisel poolajal veel 2-3 väravat. Samas vaadake ka meeskonna kaitseliini viimastes mängudes. See on ju, vabandage väga, täielik naljanumber. Praegu tuli välja, et Tokarev tegi üksinda terve mängu ära. Ma ei oleks selles nii kindel.
            Ma ei taha verd näha, ärge saage valesti aru, lihtsalt torkas pähe.
            Davai.

            Kommentaar


              Oskab keegi välja tuua nimekirja kõigist kihlveopettusega vahelejäänutest? Mis Transi puutub, siis seal oli minu mäletamist mööda lisaks Ussoltsevile tublisti teisigi kahtlusaluseid, muidu tulevad veel meelde Ossipov ja Gussev, Kulik oma Soome klubiga... igal juhul kipuvad kõik need toredad inimesed olema just homo soveticuse esindajad, mitte "jumekad ja eksootilised".

              Samuti on kihlveopettused tuntud kui "vene haigus", kus (kui meediaallikaid uskuda) pidid seda usinalt praktiseerima suisa pooled madalamates liigades pallivatest klubidest.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                Oskab keegi välja tuua nimekirja kõigist kihlveopettusega vahelejäänutest? Mis Transi puutub, siis seal oli minu mäletamist mööda lisaks Ussoltsevile tublisti teisigi kahtlusaluseid, muidu tulevad veel meelde Ossipov ja Gussev, Kulik oma Soome klubiga... igal juhul kipuvad kõik need toredad inimesed olema just homo soveticuse esindajad, mitte "jumekad ja eksootilised".

                Samuti on kihlveopettused tuntud kui "vene haigus", kus (kui meediaallikaid uskuda) pidid seda usinalt praktiseerima suisa pooled madalamates liigades pallivatest klubidest.
                Viljandi Tulevikus oli kunagi üks täitsa eesti poiss oma karjäärile kriipsu tõmmanud

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                  Samuti on kihlveopettused tuntud kui "vene haigus", kus (kui meediaallikaid uskuda) pidid seda usinalt praktiseerima suisa pooled madalamates liigades pallivatest klubidest.
                  soome liiga kihlveopettus sai alguse kusagilt aasiast, kui ma ei eksis siis singapurist?
                  ja kas mitte eesti bulgaaria penaltiöömiste mäng ka selle sama sektskonnaga seotud polnud?
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar




                    Enamus rahast läheb Aasiasse või kuhugi, kus seadusehammas peale ei hakka.
                    Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                    Kommentaar


                      Saite väga hea mehe Ilja Monakovi endale.
                      Mäletan teda eelmine hooaeg väärt mängumehena Sillamäe aegadest ja kindlasti mitte kehvem kui lahkunud Kassim - ühe positsiooni mehed on ju ka.
                      Iseasi muidugi mis vormis ta meil hetkel on..Kas üldse vutti mänginud vahepeal?

                      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                        Saite väga hea mehe Ilja Monakovi endale.
                        Mäletan teda eelmine hooaeg väärt mängumehena Sillamäe aegadest ja kindlasti mitte kehvem kui lahkunud Kassim - ühe positsiooni mehed on ju ka.
                        Iseasi muidugi mis vormis ta meil hetkel on..Kas üldse vutti mänginud vahepeal?
                        Mälluke, ta tegi ka hooaja eel kaleviga trenni ja mängis mõnes sõpakas. Hoidis end ka vormis soomes.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas janiion Vaata postitust
                          Kui lubate... minu meelest on äärmiselt veider, kuidas Tokarev praegu tanki lükati. Nii arvatava pettuse osas kui ka rahvuslikust vaatenurgast.
                          Kui Transist Ussoltsev vahele võeti oli tegemist kogu meeskonna häbiplekiga, mida maha pesta on tänini praktiliselt võimatu. Ma ei näe, et keegi nimetaks Tallinna Kalevit, kui meeskonda, läbikukkunud koosluseks, kelle asi on Eesti jalgpallikaardilt nah** tõmmata. Sest eestlane olla on uhke ja hää?
                          Kui kanatiibu müüv jumekas ja eksootiline kodanik ei suuda eesti keelega päris toime tulla, siis minnakse sujuvalt üle inglise keelele. Seejuures leides ennast pigem meeldivast situatsioonist. Naeratame ning ütleme „Ah, it’s ok. Can you give us some napkins also. Thank you. Here’s a tip.“
                          Kui leti taga oleks venelane…
                          Kuidas see siia puutub? Lihtsalt assotseerus. Rahvaste sõpruse nimel mõtlesin, et tulistan esimesena.
                          Mis puudutab Kalevi viimase aja vormikõverat, siis võivad kõik need suured kaotused (ja mitte ainult suured) olla ju kihlvepettusega mustatud. Ehk kasutas meeskond (loe: Tokarev) tekkinud imagot ideaalselt ära. Ei tea. Ka mina olin isiklikult suuresti veendunud, et Levadia lööb teisel poolajal veel 2-3 väravat. Samas vaadake ka meeskonna kaitseliini viimastes mängudes. See on ju, vabandage väga, täielik naljanumber. Praegu tuli välja, et Tokarev tegi üksinda terve mängu ära. Ma ei oleks selles nii kindel.
                          Ma ei taha verd näha, ärge saage valesti aru, lihtsalt torkas pähe.
                          Davai.
                          Vahepeal läks jutt üsna sogaks ära. Mis oli selle vahepealse müüjateema point?

                          Kommentaar


                            Aasta on 2008, 6. mai, Kalevi Keskstaadionil kohtuvad Tallinna Kalev - Nõmme Kalju. Viisakas jalgpallielamus, staadionil on üle 500 inimese.

                            Aasta on 2012, 31. juuli, Kalevi Keskstaadionil kohtuvad Tallinna Kalev - Nõmme Kalju. Viisakas jalgpallielamus, protokolli on märgitud 120 inimest.

                            Mõlemad mängud peeti teisipäeval, neli aastat hiljem on kohustuslik turundamine, klubid teevad ka mingilmääral tööd, kas me areneme kuskile? Reaalselt olen ma väsinud, oma klubi mängud vaatan ma nädalast-nädalasse ära, aga hetkel meenutab see kohalik liiga Tallina meistrivõistlusi curlingus või naisekandmises. Olen unistanud Kalju tiitlist mõnusad aastad, aga samas kui kedagi reaalselt tõesti ei huvita, kas sellel tiitlil ka mingi väärtus on, peale patriootide huvide?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Olen unistanud Kalju tiitlist mõnusad aastad, aga samas kui kedagi reaalselt tõesti ei huvita, kas sellel tiitlil ka mingi väärtus on, peale patriootide huvide?
                              Tiitlil on muidugi väärtus. See on ühe Euroopa kõrgliiga tiitel millega kindlustab kohe Meistrite Liigas, mis on üheks tähtsaimaks võistluseks jalgpallis.
                              Seda, et see tiitel mitte essugi väärt ei ole, arvavad ja räägivad need suured jalgpalli armastajad, kes aeg ajalt juhtuvad koondist toetama (kui vastane on prestiižne) ja kes vabal ajal kannavad kulunud ManU särki.
                              Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                              Kommentaar


                                Kuna üleminuku teemas vastust ei tulnud, siis küsin siin uuesti- Miks Kassim Sillamäele läks?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X