320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Kuna üleminuku teemas vastust ei tulnud, siis küsin siin uuesti- Miks Kassim Sillamäele läks?
    sest saab normaalset palka seal, miks veel amatöörsatsist proffi satsi minnakse

    Kommentaar


      Algselt postitas Mällar Vaata postitust
      Saite väga hea mehe Ilja Monakovi endale.
      Mäletan teda eelmine hooaeg väärt mängumehena Sillamäe aegadest ja kindlasti mitte kehvem kui lahkunud Kassim - ühe positsiooni mehed on ju ka.
      Iseasi muidugi mis vormis ta meil hetkel on..Kas üldse vutti mänginud vahepeal?
      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Mälluke, ta tegi ka hooaja eel kaleviga trenni ja mängis mõnes sõpakas. Hoidis end ka vormis soomes.
      Lõugad siin.

      Soc.i uudist lugedes ikka nii väga ei ole vormis.
      Kevadel otsis mees vigastusest taastuvana mängupaika Esiliigast, kuid kuna paljud sealsed kohtumised toimuvad kunstmurul, mis põlvedele teadupoolest hea ei ole, ei liitunud Monakov ühegi meeskonnaga.

      Nüüd on aga mees otsapidi tagasi oma vanas koduklubis Tallinna Kalevis. "Ta on meiega juba kaks nädalat trenni teinud, kuid mänguvormis ta veel ei ole," hindas Kalevi abitreener Daniel Meijel. "Selleks läheb ilmselt veel vähemalt paar nädalat aega."

      Sama kinnitas ka peatreener Sergei Ratnikov: "Teda tuleb veel vormi ajada. Mängima me teda veel niipea ei pane."

      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


      Kommentaar


        Väike reklaam Esiliigale. Kui Tallinna inimestel pole täna õhtul midagi teha ja soovivad veidi jalgpalli vaadata, sisi 18.45 toimub Lasnamäe kandis kaks Esiliiga mängu. Tähtsam neist kindlasti Infoneti ja Flora II mäng, aga ise kutsuksin teid Puuma ja Tarvase mängule.

        Vabandan off topicu pärast.

        Kommentaar


          Algselt postitas tomm Vaata postitust
          Väike reklaam Esiliigale. Kui Tallinna inimestel pole täna õhtul midagi teha ja soovivad veidi jalgpalli vaadata, sisi 18.45 toimub Lasnamäe kandis kaks Esiliiga mängu. Tähtsam neist kindlasti Infoneti ja Flora II mäng, aga ise kutsuksin teid Puuma ja Tarvase mängule.

          Vabandan off topicu pärast.
          No on ju olemas esiiiga teema. Kuidas need klubid küll Kaleviga seotud on?
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Aasta on 2008, 6. mai, Kalevi Keskstaadionil kohtuvad Tallinna Kalev - Nõmme Kalju. Viisakas jalgpallielamus, staadionil on üle 500 inimese.

            Aasta on 2012, 31. juuli, Kalevi Keskstaadionil kohtuvad Tallinna Kalev - Nõmme Kalju. Viisakas jalgpallielamus, protokolli on märgitud 120 inimest.

            Mõlemad mängud peeti teisipäeval, neli aastat hiljem on kohustuslik turundamine, klubid teevad ka mingilmääral tööd, kas me areneme kuskile? Reaalselt olen ma väsinud, oma klubi mängud vaatan ma nädalast-nädalasse ära, aga hetkel meenutab see kohalik liiga Tallina meistrivõistlusi curlingus või naisekandmises. Olen unistanud Kalju tiitlist mõnusad aastad, aga samas kui kedagi reaalselt tõesti ei huvita, kas sellel tiitlil ka mingi väärtus on, peale patriootide huvide?
            äkki sellepärast, et üks oli meistriliiga ja teine karika mäng?

            Kommentaar


              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              äkki sellepärast, et üks oli meistriliiga ja teine karika mäng?
              Karikamängul peaks Eestis just olema suurem potentsiaal.

              Kommentaar


                ei mina seda usu. see on ainult siis nii kui kohtuvad omavahel III-IV liiga klubi ja meistriliiga tipp ning karika viimased voorud, kus priis juba väga lähedal. kalevi jaoks oli eilne mäng tülikas kohustus, mis segab ettevalmistust laupäevaseks liigamänguks.

                Kommentaar


                  No nii, sõbrad!
                  Homme siis kõik Kalevisse ja teeme ühe toreda jalgpallipäeva! http://www.facebook.com/#!/events/299646253466198/

                  Kommentaar


                    Piletihind on küll kirves teil.

                    Aga seekord tuleb niikuinii Tammekale telerivahendusel pöialt hoida.

                    Kommentaar


                      5-6 eurot mitme tunni meelelahutuse eest ei ole kindlasti palju küsitud. lisaks on ju veel võimalus tasuta sisse saada...

                      Kommentaar


                        Istu sisse see meelelahutus omale. Jõhkralt kirves hind on ju.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Jäta kontekstiks siiski Meistriliiga, mitte üldiselt 'meelelahutus'. Ma võrdlesin hinda teiste klubide ja liigamängudega, kus amatöörklubid nõuavad letist sinna 2 euri kanti. Kalevil ka tavaliselt odavam ju, ei mäleta täpselt, palju see on olnud. Aga nüüd, kui on võimalus vutipeo raames saada staadionile rahvast, kes tavaliselt sinna ei satu, siis jäetakse neile mulje, et täishind on 8 euri ja nii ongi.

                          Mõistan, et sellise ürituse korraldamisele läheb rohkem raha, aga kas selleks polegi täna mitte sponsor Starman? Teiste vutipidude hinnad on jäänud siiski tavalistesse piiridesse minu mälu kohaselt.

                          Aga ärge maha lööge, ma lihtsalt arutlen. Kui mina tahan jalgpalli vaadata, siis hind pole minu jaoks niikuinii mingi argument. Aga kõik pole nagu mina.

                          Kommentaar


                            Eelmüügist tavapilet 5 eurot, sooduspilet, nt LHV jalkkaardiga 4 eurot. Ei ole midagi kirvest. Kui aga viimasel hetkel ehk mängu teisel poolajal tulla ehk kontserdile, siis tuleb tõesti rohkem maksta.

                            Kommentaar


                              Tubli Raimo, ajalooline, esimene sanktsioneeritud püro Tallinnas on tõsiasi.
                              Mänguorgunn eeskujulik.
                              Ei mingeid probleeme turvadega, nii nagu olema peab, ei mingeid atribuutika-õlle-tubakapiiranguid fännisektoris, nagu polekski viibinud mängul Eestis. Viis+

                              Rahvast parasjagu, nii ca 400-500, Flora fännisektorist viibisid paljud Rock Rampil.
                              Ehk järgmine kord kutsud tõmbenumbriks mõne karmimat muusikat esitava bandi, läheb vast vutifännidele rohkem peale ja õlu oli leige

                              Krt, kullalootuse võtsite meilt vist ära, seapeedid....

                              Kommentaar


                                Muidu oli sitaks oossom, aga:
                                - miks lubatakse herilasi staadionile?
                                - miks Kaarel Kose ei esinenud Musta Q-ga? Samas Kaarel Kose oli oossom.
                                - miks Mr. Happyman nii vähe räppis?
                                - miks burksisai selline imelik oli?
                                - mis seisuga mäng lõppes?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X