320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    JK Tallinna Kalev vs JK Pärnu Vaprus fotod

    Kommentaar


      Kalev tagas endale selle vajaliku viigiga otse väljalangemistsoonist pääsemise, kuna Vaprus neid enam püüda ei suuda.

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Paar tundi veel, siis on Kalev - Vaprus, tundub, et selle hooaja tähtsaim mäng, sest võiduga peaks tagama koha meistriliigas, vaevalt et viljandi suudab Tartut, Narvat või Kaljut üllatada ja kui isegi suudab siis peab kindlasti kohe siit mängust võit taskus olema.

        Viljandi mitte ei üllatanud,vaid võttis oma,mis talle kuulub Maag Tammeka vastu
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          eks tuleb ka kalevil oma võtta tartu ja kalju vastu

          Kommentaar


            Kalev on oma elu nüüd hooaja lõpus ikka väga keeruliseks teinud, nüüd jääb veel loota,et suudetakse viimastes otsustavates kahes mängus end siiski motiveerida ja käsile võtta,et siiski ülemineku mängudest pääseda.

            Kommentaar


              Võrdne mäng oli pärnakatega, nii et see 1:1 oligi vast õiglane tulemus. Värav väravaks, aga kus on Tikenbergi vorm? Teravust ja võtlustahet küll ei näinud, esimene poolaeg lausa masendav..
              The other line moves faster.

              Kommentaar


                Eks Tikenbergil puudub ka nüüd eriline motivatsioon. Käib rohkem nii oma lõbuks peale tööd trenni tegemas. Aga sellegipoolest on praegu kalevlastest kõige rohkem väravaid löönud!

                Kommentaar


                  Kalevi kodulehel jälle täielik vaikus, ainult mingid vanad artiklid.Tundub, et klubi juhtkonda ei huvita enam üldse mis edasi peaks saama,kas jätkatakse meistriliigas või esiliigas või lõpetatakse jalgpalliga üldse ära.Sellist huvi nagu oli eelmisel aastal ja sellele eelnevatel aastatel isegi madalamates liigades enam näha küll kusagilt otsast ei ole.Mul on küll sellest väga kahju,sest olen ise kunagi Kalevlane olnud ja olen pidevalt Kalevile pöialt hoidnud ja lootnud,et kunagi näeb Kalevit kui ühte tõelist Eesti klubi meistritiitli eest võitlemas.Aga paraku, kas on klubi vedajatel motivatsioon kadunud või on lihtsalt tüdimus võidelda pidevalt finantsiliselt ellujäämise nimel. Kas tõesti ei leidu siis ühte korralikku toetajat ühele tõelisele Eesti klubile?

                  Kommentaar


                    Paistab jah, et see Kalevi värk on ikka lootusetu! Hakkab endal ka juba huvi lolli fänni mängida ära kaduma kui kedagi rohkem ei huvita selle klubi saatus ja keegi enam mingit infotki ei viitsi edastada, vahestki! Nii ei ole tõesti mõtet loota,et klubis midagi paremaks edaspidi läheks kui kõik oleks nagu käega löönud ja motivatsiooni kaotanud. Sügavalt kahju!

                    Kommentaar


                      Raimo, kuidas kommenteerid?
                      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Raimo müüs ju klubi ära, Levadale. Järgmisest aastast hakatakse siis esiliigas pallima, Tallinna KalevadiaUnitedi nime all. Imelik, et soccernet pole sellest uudist veel üles pannud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                          Raimo, kuidas kommenteerid?

                          Mis siin ikka kommenteerida. Järgmisel hooajal tehakse Roosadele Nudistidele ära. Nimelt hakkab Kalevi igale kodumängule kaasa elama 20 liikmenline 15-18 aastaste tüdrukute punt. Kõik vaatavad mängu paljaste tissidega.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Nali naljaks. Probleem on tegelikult üleval. Praegune süsteem ei võimalda lehekülge nii atraktiivselt teha kui tahaks ja seetõttu on asjaosalised väsinud selle lehekülje kallal nokitsemisest. Kuigi jah, iseenesest võimaldab praegune süsteem uudiseid operatiivselt küll lisada, kuid pr-esindajale ei paku praegune keskkond töötamiseks naudingut ja ei loo töötahet, mu enda põhiaeg on läinud Tuleviku fännidega suhtlemiseks. (See viimane osa lausest oli nüüd küll väike nali).
                            Korralik kodulehekülg jääb siiski raha taha, mis pole tänasel päeval üllatav. Ja eks on kurb tõsiasi, et praegu tuleb tegeleda küsimustega, et tagada klubi püsimajäämine. Ja eks püsima ka jääme, ilma Levadale müümata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Mis siin ikka kommenteerida. Järgmisel hooajal tehakse Roosadele Nudistidele ära. Nimelt hakkab Kalevi igale kodumängule kaasa elama 20 liikmenline 15-18 aastaste tüdrukute punt. Kõik vaatavad mängu paljaste tissidega.
                              No väga super ju! Kahju, et sina oma tisse Austraalias välgutad sel ajal
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                                No väga super ju! Kahju, et sina oma tisse Austraalias välgutad sel ajal
                                Mul küll kahju pole. Loodetavasti läheb Kaljul ikka veel hästi ja loodetavasti kliima soojenemine ikka jätkub. Jube kahju oleks kui tulevikus teie trimmis paljaid ülakehi ei näe.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X