320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raimo Vaata postitust
    Jääme, jääme, ära karda. Tuleb natuke lihtsalt vutielus toimuvast teada.

    hmm ,nujh
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      Kõigepealt tuleb ML püsima jäämiseks võita Paide
      Nõmme Kalju fännid toetavad Paide meeskonda ehk siis Kalevi fännid kohtuvad Pantritega veel sellel hooajal. Kalev ja esiliiga . Bye bye.

      Kommentaar


        Algselt postitas HABE Vaata postitust
        Nõmme Kalju fännid toetavad Paide meeskonda ehk siis Kalevi fännid kohtuvad Pantritega veel sellel hooajal. Kalev ja esiliiga . Bye bye.
        ei kohtu ju Kuits vii end maailmaasjadega kurssi palun kuna tvmk kaob 99,9%tõenäosusega siis mängu Pärnu Paidega üleminekut.
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          ei kohtu ju Kuits vii end maailmaasjadega kurssi palun kuna tvmk kaob 99,9%tõenäosusega siis mängu Pärnu Paidega üleminekut.
          Puri minek Saksamaale oli ka 99.9% kindel

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            vii end maailmaasjadega kurssi palun
            kuidas selle asjaga siis on?
            mis juhtub, pole mu meelest ametlikult kuskil kinnitatud ja kuigi
            tvmk kaob 99,9%tõenäosusega
            ,siis (olenevalt tavaliselt sellest, kes keda toetab) loodavad m6ned, et Vaprus kukub ikkagi ja otse t6useb esiliigast kaks klubi (ja kolmas on play-off'is Kaleviga)
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
              Puri minek Saksamaale oli ka 99.9% kindel
              ega see Puri saaga veel läbi pole ju talvine üleminekuperiood on ees veel.
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                kuidas selle asjaga siis on?
                mis juhtub, pole mu meelest ametlikult kuskil kinnitatud ja kuigi

                ,siis (olenevalt tavaliselt sellest, kes keda toetab) loodavad m6ned, et Vaprus kukub ikkagi ja otse t6useb esiliigast kaks klubi (ja kolmas on play-off'is Kaleviga)
                üldiselt sellist asja küll ei tehta, et esiliiga meeskondadele eeliseid antakse - kuidas seda muidu mõista, et üleminekumängule jõudja otse üles tõstetakse ning kolmas saadetakse üleminekumägule? liigade koosseisude stabiilsus on ainult kasuks - see on lihtsalt elementaarne.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  JK Tallinna Kalev vs JK Nõmme Kalju fotod

                  Kommentaar


                    Algselt postitas HABE Vaata postitust
                    Nõmme Kalju fännid toetavad Paide meeskonda ehk siis Kalevi fännid kohtuvad Pantritega veel sellel hooajal. Kalev ja esiliiga . Bye bye.
                    tundub, et kohtumine jääb siiski ära.

                    Kommentaar


                      Seekord siis vedas peale väga ebaõnnestunud hooaega. Jääme siis lootma,et järgmine hooaeg suudab Kalev siiski midagi ilusat korda saata! Edu kõigile!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gairi
                        Kui olen Kalevi mängudel käinud, siis külmematel aegadel tulen sealt alati ära nägu punane, kintsud ja tagumik külmetunud ja mille eest? Mida ma nii põnevat siis nägin...? Mitte midagi. Aga loll olen järgmine kord ka kohale lähen, kuid - tuleb ju käia Raimole rõõmu tegemas
                        Aga meil oli Janis, lätlane, kes ei jätnud ühtki virumaa tütart külmaks

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                          Aga meil oli Janis, lätlane
                          Lätlane!? Ta läti keelti kka valdab või on nagu meie "kuulus" hokimees Toivo Suursoo, kes eesti nimest hoolimat sõnakestki seda keelt ei reägi. Kui (6-varbaline) üks mäng Viljandi vastu kaartide tõttu eemale jäi, siis näris tribüünil sihvkasid ja ropendas suure idanaabri keeles nagu tõeline ... sibul

                          Kommentaar


                            Austrisega omavahel ikka lasid läti keeles.

                            Kommentaar


                              to sosku

                              Lätlasi nimetatakse "kiluvarasteks"! "kuuevarbalised" öeldakse leedukate kohta!

                              Kommentaar


                                tegelikult öeldakse küll lätlaste kohta kuuevarbalised, kuigi kuuldavasti hoopis hiinas sündis üks 12 varbaga laps, aga janis on tõesti lätlane.
                                mis puudutab prahti ja ümbruskonda suhtumisse, siis kunagise üleminekumängu järgi võiks mulke veel hullemaks kui sibulateks nimetada
                                pidanuks vist riietusruumist pildi tegema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X