320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise parim mäng

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Mänguliselt on ju üks parimaid olnud viimastel aastatel Ekvatoriaal-Guinea kohtumine, kuid positiivseid resultaate oleme ka mujalt saanud. Aga just mängupildi poolest pole vist isegi Andorra vastu niimoodi mänginud. Ja no iseenesest Portugaliga teine poolaeg oli ju ka ilus jalgpall. Aga kui hakata mingi reaalse tulemuse järgi parimat mängu otsima, siis ei oskagi midagi konkreetset esile tuua. Ehk võib-olla viik Türgiga või võit Venelaste ja kilude üle...
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      #92
      Lahingud šotlastega olid head kuigi muidugi ei lõppenud kõik need hea tulemusega. Valikmängudest jäid kindlasti meelde Läti vastu võetu 2-1 võit ja Venemaa vastu 1-1 viik.
      LFC

      Kommentaar


        #93
        Kas teema küsib kellegilt koondise ilusaima mängu kohta? Ei, parimast on jutt. Mina just räägiks Türgi viigist kui parimast.. kõik muud head tulemused on saavutatud sõprusmängudes või valikmängudes, kus enam midagi otsustada pole. Türgi mängus, aga Türgil oli väga võitu vaja ja kindel oli, et nemad pingutasid, seega parim mäng.

        Kommentaar


          #94
          Parim võib olla lai mõiste, Türgi mängus oldi ju enamik ajast enda poolel kasti kaitsmas. Igal ühel erinev arvamus selle "parima" koha pealt.
          LFC

          Kommentaar


            #95
            Eesti 2 - 1 Läti

            1. Tegemist oli valikmänguga, mille me võitsime.
            2. Lätlasi polnud ammu võitnud.
            3. Mängupilt oli väga ilus.
            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
              Parim võib olla lai mõiste, Türgi mängus oldi ju enamik ajast enda poolel kasti kaitsmas. Igal ühel erinev arvamus selle "parima" koha pealt.
              Jah nii on ja ma ei leia , et ilusad võidud Ekvatoriaal- Guinea ja Tonga saare üle oleks mingid saavutused - mängu ilu oleneb puhtalt vastasest - mina pean mängus tähtsaimaks tulemust. Aga eks see läheb samasse teemasse , et paljud "jalgpallisõbrad" lahkuvad 0-0 lõppevat mängult nördimusega, et küll oli ikka jama, väravaid üldse polnud.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                Jah nii on ja ma ei leia , et ilusad võidud Ekvatoriaal- Guinea ja Tonga saare üle oleks mingid saavutused - mängu ilu oleneb puhtalt vastasest - mina pean mängus tähtsaimaks tulemust. Aga eks see läheb samasse teemasse , et paljud "jalgpallisõbrad" lahkuvad 0-0 lõppevat mängult nördimusega, et küll oli ikka jama, väravaid üldse polnud.
                3-0 võit Ekv. Guinea vastu polnud minu arust kohe kindlasti parim või ilus mäng, sest Eesti oleks võinud võita ka 7-0. Türgi mängu tulemus oli meile kindlasti tähtis ja koha peal olles jäin sellega 100 % rahule. Võit Läti ja viik Venemaa vastu olid aga samuti valikmängud ja need tulemused räägivad enda eest, mängupilt oli ju samuti hea seega võib ka need ühtedeks parimateks lugeda (puhtalt minu arvamus muidugi.)
                LFC

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas jobikunn Vaata postitust
                  eesti 2:4 holland
                  nõustun jobikunniga.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas jobikunn Vaata postitust
                    eesti 2:4 holland
                    tra skoor on jah 'ilus'

                    Eesti-Venemaa 2:1

                    Kommentaar


                      Emotsionaalselt parim mäng oli kinldasti võit Venemaa üle. Operi lõpus löödud 2:1 võiduvärav, seda tunnet ei unusta! "Tagasi tulnud peremeestele" näidati koht mõnuga kätte!

                      Mängupildit parimad on olnud sõprusmäng Portugaliga ja viik Lätiga Riias.
                      Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                      http://www.jkpiraaja.ee/

                      Kommentaar

                      Working...
                      X