320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pelmeenid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Opaa nice, väga huvitav!
    Annan teada kuidas maitsesid.

    Tänud.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      ee wtf pelmeenid kohupiimaga? Kus neid müüakse?
      Kohupiima ja pelmodega seoses tuleb meelde jaanid nii umbes 10a. tagasi. Sai vähe viinavõetud ja järgneva päeva hommikupoole, otsustas üksmees kerged pelmeenid kuumaks kütta. Muidugi kõik kaasaarvatud tema olid täiesti sassis. Mõeldud tehtud. Pelmod sai pruuniks praetud kerge kõrbemisega, taldrikussegi valatud. Ohtralt ketsupit, hapukoort ja mayot peale. Jaaaa siis see past, kui mees võttis esimesed ampsud pooltoorest, soola pipraga ning mayo keppari hapukoore seguga ülevalatud kohupiimaga pelmosid ning reaalsus lõugadevahelt ajju jõudis. Lagi !

      Kommentaar


        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        Kohupiima ja pelmodega seoses tuleb meelde jaanid nii umbes 10a. tagasi. Sai vähe viinavõetud ja järgneva päeva hommikupoole, otsustas üksmees kerged pelmeenid kuumaks kütta. Muidugi kõik kaasaarvatud tema olid täiesti sassis. Mõeldud tehtud. Pelmod sai pruuniks praetud kerge kõrbemisega, taldrikussegi valatud. Ohtralt ketsupit, hapukoort ja mayot peale. Jaaaa siis see past, kui mees võttis esimesed ampsud pooltoorest, soola pipraga ning mayo keppari hapukoore seguga ülevalatud kohupiimaga pelmosid ning reaalsus lõugadevahelt ajju jõudis. Lagi !
        Kas sa 10a tagasi 13-aastane ei olnud?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Kas sa 10a tagasi 13-aastane ei olnud?
          Väheke vanem siiski. Aga täielik tatikas jah. Miks see oluline on ?

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            https://www.selver.ee/pelmeenid-kohu...-of-pets-400-g

            Saad ise süüa, naisele romantilise õhtusöögi teha (sest see pilt on väga nummi seal pakendil) ja see on vegan ka ehk saad kõik sõbrad ka rämmarile kutsuda. Bon Appetit!
            Kohupiim pole vegan.

            Kommentaar


              Algselt postitas Fc.
              Sellega seoses kas vegan alla neelata võib?
              Võib.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Võib.
                Kuidas nii?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
                  Kuidas nii?
                  Noh, selle saamiseks ei kurnata ega rõhuta kedagi. Ala, et lammast pügada ei tohi, aga kui koer ajab karva, siis selle tuustidest võib miskit teha. Või kuidagi nii.

                  P.S. Ma ei mäleta täpselt seda loogikat, aga mul on paar veganist sõbrannat olnud ja siis nii nad kuidagi põhjendasid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kohupiim pole vegan.
                    Ma lugesin sealt, et see Vegan kuigi jah tekitab küsimus, mis see kohupiim seal endast sellisel juhul siis kujutab.

                    Kommentaar


                      Huvitav kohe see kuidas veganreeglitse leitakse loophole.

                      Kommentaar


                        Tihti aetakse sassi kaks mõistet "vegan" ja "vegetarian", sealt ka see segadus.

                        Kommentaar


                          see küsimus ammu selgeks arutatud ju.

                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Mingis teemas toimunud hipsterite ja peedijõuru põhjal tekkis küsimus, et kas veganpihvid alla tohivad neelata?
                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          ühtki looma ei vigastata selle filmi tegemisel ehk jah.
                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          No ma ei tea. Loomne produkt ikkagi.
                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          ma tean.
                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Noh, selle saamiseks ei kurnata ega rõhuta kedagi. Ala, et lammast pügada ei tohi, aga kui koer ajab karva, siis selle tuustidest võib miskit teha. Või kuidagi nii.

                            P.S. Ma ei mäleta täpselt seda loogikat, aga mul on paar veganist sõbrannat olnud ja siis nii nad kuidagi põhjendasid.
                            Veganid on ka erinevad, igaühel oma arvamus. Tegelikult on asi selles, et lambad jäävad paar aastat vanemaks ja hakkavad vähem villa andma, saadetakse lihtsalt tapamajja, sest see on rahaliselt kasumlikum.

                            Koertega väga võrrelda ei saa vist, aga kindlasti on ka selliseid inimesi, kes uue koera iga aasta tagant võtavad ja vana maha lasevad, sest kutsikad on nummid ju.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Veganid on ka erinevad, igaühel oma arvamus. Tegelikult on asi selles, et lambad jäävad paar aastat vanemaks ja hakkavad vähem villa andma, saadetakse lihtsalt tapamajja, sest see on rahaliselt kasumlikum.

                              Koertega väga võrrelda ei saa vist, aga kindlasti on ka selliseid inimesi, kes uue koera iga aasta tagant võtavad ja vana maha lasevad, sest kutsikad on nummid ju.
                              Või hoopis koeralihast pelmeenid maitsevad. Ma päris ei adu mis maailmas sa elad. Söö rohkem liha, äkki hakkab aju paremini tööle.

                              Kommentaar


                                Sõin lõunaks pelmeenisuppi. tekkis küsimus, et kuidas Iceman sellisesse asja suhtub? Pühaduse rüvetamine või krooniks toidulaual?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X