320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pelmeenid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Avstraalias on igas suurlinnas Vene pood olemas, kus pelmeene müüakse.
    Ega iga pelmeen ei ole veel pelmeen. Tahan Hiina naise omasi. Siin isegi Eesti laat olemas ja kohe-kohe avatakse Eesti pood, aga Hiina naise pelmeene pole ikka.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Kellele äädikaga meeldib?
      Kastad pelmeeni äädika sisse ja pistad kerre. Ei tohiks olla muidugi superkange äädikas
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        Kellele äädikaga meeldib?
        Kastad pelmeeni äädika sisse ja pistad kerre. Ei tohiks olla muidugi superkange äädikas
        Ma olen mitu korda söönud pelmeene äädikaga. Tavaliselt lisan ka liha üldmaitseainet, aga seda lisan ma muidugi igale poole.

        Kommentaar


          Mulle lihtsalt hapukoor pelmeenide kõrvale üldse ei meeldi, küll aga sobib imehästi mingi kaste, mis mälu järgi sisaldav hapukoort, sibulat, küüslauku, toorest ja hapukurki, võib-olla midagi veel - kõike siis hästi peenikeseks tükeldatult.
          Tea, kas käsitsi tehtud pärispelmeene saab ainult hingehinna eest kusagilt Troikast ja Tšaikovskist või mõnest vähemnooblimast kohast ka?

          Kommentaar


            Parimad pelmeenid sain Peipsi äärest mingis külapoest kilekotiga.
            Alustuseks potti ja pärast pannile, kõrvale hapukoort cayenne pipraga.
            Või siis pelmeenivorm ahjus. Midagi taolist - http://nami-nami.ee/Recipe/View/2356

            Peipsi äärest ostsin ka pelmeenide tegemise vormi, nii et olen ka ise neid kodus teinud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Mulle lihtsalt hapukoor pelmeenide kõrvale üldse ei meeldi, küll aga sobib imehästi mingi kaste, mis mälu järgi sisaldav hapukoort, sibulat, küüslauku, toorest ja hapukurki, võib-olla midagi veel - kõike siis hästi peenikeseks tükeldatult.
              Tea, kas käsitsi tehtud pärispelmeene saab ainult hingehinna eest kusagilt Troikast ja Tšaikovskist või mõnest vähemnooblimast kohast ka?
              tartus sai/saab näituse tänava hiina restost(iga päev käin mööda, nimi ei ole meelde jäänud).
              kunagi oli seal igatahes vikerkaare kohvik.
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                Mõni pelmeenide (kiir)söögikoht ka veel Tallinnas elutseb (mitte vene restoran vms)? Kunagi oli Narva mnt-l mingi koht, kus sai kuivanud pelmeene sisse aetud, aga viimasel ajal pole nagu huvi tundnud enne selle teema taasärkamist.

                //juba vist küsiti paar posti tagasi, sorry. Aga vastust siiski pole.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                  Mõni pelmeenide (kiir)söögikoht ka veel Tallinnas elutseb (mitte vene restoran vms)? Kunagi oli Narva mnt-l mingi koht, kus sai kuivanud pelmeene sisse aetud, aga viimasel ajal pole nagu huvi tundnud enne selle teema taasärkamist.

                  //juba vist küsiti paar posti tagasi, sorry. Aga vastust siiski pole.

                  Väike-Karja 3/Sauna 2 seal peaks EAT Cafe asuma, osad inimesed on soovitanud, ise aga pole käinud.

                  Kommentaar


                    Eat on ok, suht odav ja ei midagi erilist. Tho, ilmselt odavatest kohtadest tallinna parim
                    Mia san mia

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                      Tilli lisamine teeb ka pelmeenid väga heaks praadides. Lihamaitseainet ka soola asemel.
                      Vaiki sa õnnetu! Totaalse tilli heiterina ei saa aru kuidas see malts võib midagi heaks teha!

                      Ise eelistan keedetult. Vette panen tavaliselt ka 0,5-1 puljongi kuubiku annab mekki juba keemisel. Pärast veidike musta pipart ja soola peale, hapukoor ja värske kurk kõrvale.
                      Eelistatuim sort Uvic'i Hiinakad.

                      Kommentaar


                        Mulle on viimasel ajal meeldima hakanud minipelmeenid. Suupärasemad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Mulle on viimasel ajal meeldima hakanud minipelmeenid. Suupärasemad.
                          Mind just nende suurus häirib. Tavalised pelmeenid on head. Üks pelmeen, üks amps. Minipelmeene tuleb kahvli otsa mingi 2-3 tk toppida, et midagi hamba alla ka saaks.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Mulle on viimasel ajal meeldima hakanud minipelmeenid. Suupärasemad.
                            Word. Palju mõnusamad kui need suured.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Mind just nende suurus häirib. Tavalised pelmeenid on head. Üks pelmeen, üks amps. Minipelmeene tuleb kahvli otsa mingi 2-3 tk toppida, et midagi hamba alla ka saaks.
                              Word. Palju mõnusamad kui need väiksed.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Naised.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X