320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pelmeenid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Iceman teeks neljaks. Jätkub kauemaks.
    Peaasi, et Iceman naist ei leiaks. Pärast teeb tema ka pooleks. Jagub kauemaks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
      Kas sa teed kommid ka pooleks, et jätkuks kauemaks?
      Siukseid pralinee komme ikka jaa. Ainult lutsukaid ei tee kuna neid pole võimalik teha.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Siukseid pralinee komme ikka jaa.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Pull lugu see pelmeenilugu. Nagu ma olin enamvähem kindel, et on ainult üks õige viis pelmeenide söömiseks. Siis lisandeid silmas pidades. Aga loed siinset teemat ja igasugust roppust tehakse. Põnev. Ja levinud hapukoorele lisaks ei maini keegi ära valget sibulat, mida peaks nagu hulgi koos hapukoorega sisse ajama. Minu reaalsuses vähemalt. Ja reeglina siis praetud versioon pelmeenidest.

          Kommentaar


            Proovisin täna pelmeene tatrapudruga. Ei tulnud kõige parem välja, ei soovita.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Proovisin eile šokolaadijäätist peekonikrõpsudega. Ei olnud hea, ei soovita.

              Kommentaar


                Scusi. Ma tegelikult alles avastan seda pelmeeni maailma. Varem mulle need ei meeldinud üldse. Suht kahetsen nüüd, et jäin ikka headest asjadest ilma lapsepõlves. Tatrapudruga seda süüa oli tõesti üsnagi rumalus. Lihtsalt ns paljalt tundub neid nõme süüa, seepärast otsingi huvitavaid lisandeid millega koos süüa. Vb peaks teema läbi lugema ja ehk saab paar head inspiratsiooni.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Keep it simple. Keeda normaalses suuruses kõige odavamaid (ja paremaid) "Economy" pelmeene. Lisa soola. Kui pinnale kerkivad, viska nad pannile, mis on eelnevalt kuumaks aetud ning õline. Prae pelmeene keskmisel kuumusel koos kaanega kuniks pelmeenid muutuvad kergelt kuldseks. Vahepeal pead neid mõistagi ka segama, et üks pool ära ei põleks. Kui pelmeenid on mõlemalt poolt kuldsed, siis on söök valmis, lükka taldrikule ning lisa hapukoort. Ongi kogu valem. Parimad pelmeenid garanteeritud.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Kas see on saatus, et mõtlesin täna pelmeene süüa ja just nüüd on see teema Off topicut kroonimas? Ma usun küll!
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Sõin eile neid väikeseid pelmeene. Võtsin korraga 2tk kahvli otsa ja käras küll.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Keep it simple. Keeda normaalses suuruses kõige odavamaid (ja paremaid) "Economy" pelmeene. Lisa soola. Kui pinnale kerkivad, viska nad pannile, mis on eelnevalt kuumaks aetud ning õline. Prae pelmeene keskmisel kuumusel koos kaanega kuniks pelmeenid muutuvad kergelt kuldseks. Vahepeal pead neid mõistagi ka segama, et üks pool ära ei põleks. Kui pelmeenid on mõlemalt poolt kuldsed, siis on söök valmis, lükka taldrikule ning lisa hapukoort. Ongi kogu valem. Parimad pelmeenid garanteeritud.
                        See on hea valem, teen isegi nii. Mina lisan karrit ainult soola asemel.
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar


                          Mina tegin kunagi ülikooli ajal pelmeene valemiga, et pann kuumaks, pelmeenid peale ja kui kärsahaisu tunda, siis oli aeg ära võtta. Seejärel hapukoort lademes peale. Samas hakkasin kogu seda teemat lugedes mõtlema, et vist pole juba mingi neli aastat pelmeene tehtud. Esiteks on nad natuke liiga rasvased ja pärast haiseb terve köök ka pelmeenide järgi. Aga ülikooli ajal, noh, siis oli tõesti igati ok söök - odav ja üleüldse.

                          Kommentaar


                            Ma imestan, et pelmeenid nii pop söök on. See rohkem selline säästukas nagu ka praekartulid, selline tudengiõhtusöök. Nüüd ei kipu küll eriti pelmeene sööma...

                            Aga kunagi sai neid üsna samamoodi tehtud nagu ka Mõnuagent_007.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Aa, kunagi Donetskis EM-i aegu ühe vanapaari juures tuba rentides sain lahkumispäeva hommikuks terve suure liuatäie selliseid suuri ja väga mahlaseid isetehtud pelmeene. Mammi tegi neid ikka mingi tund aega. Rääkis, et kuidas liha tuleb võtta selline parajalt rasvane, sest muidu lähevad pelmeenid kuivaks. Pelmeenid olid rangelt keedetud ja nägid välja nagu ilma selle vastikult nätske osata Gruusia hinkaalid. Ühesõnaga ports oli võimas. Vanahärra otsis veel konjaki ka välja ja nii me seal viinapuude all sõime-jõime. Nad olid veel Venemaalt pärit ja tulnud Ukrainasse pensionipõlve veetma, kuna olla rahulikum ja puha. Praegu hakkasin mõtlema, et kui pekki ikka nende arvestus läks ja tea, mis seisus see kant üleüldse on.

                              Kommentaar


                                Kuulge, rääkige palun, mis te teete allesjäänud pelmudega? Või noh, eile tegime liiga palju pelmusi ja ei jaksanud ära süüa. Nippe, kuidas neid täna normaalselt süüa? Niisama panni peal soojaks lastes ei ole enam väga head
                                Mia san mia

                                Kommentaar

                                Working...
                                X