320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pelmeenid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Pelmeenid!\'

    Algselt postitas SleepWalking


    Algselt postitas Robinho
    Mis sul ühtäkki noorte vastu hakkas? Et kui on alla 18, siis ei või unistada autost või üksi elada, kui vanemad näiteks suveks maale sõitsid?
    vanema ja muretseva inimesena ei taha näha, kuidas noorsugu elab mingisuguses virtuaalses unelmatemaailmas ning kujutavad endale ette asju, mida ei ole olemas.
    Ainuke ettekujutaja oled siin sina! Natuke ot nüüd, kuid minu kaitsmiseks auto teema pealt. Olen viimased 5 suve isa jaoks hooranud. Alati kooli alguseks olen omadega totaalselt läbi. Arvata on, et vastutasuks realiseerub mu unistus oma autost. Kas see just esialgu 750 on, on teine asi.

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Pelmeenid!\'

      Sleep sa oled vict natukene kibestunud?!
      742617000027
      (sic)
      (515)
      MAGGOT

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Pelmeenid!\'

        Algselt postitas Davids
        Sleep sa oled vict natukene kibestunud?!
        pean sind kurvastama, ei ole.
        ainult siiralt mures sinu vaimse tervise pärast

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Pelmeenid!\'

          Algselt postitas SleepWalking


          Algselt postitas Davids
          Sleep sa oled vict natukene kibestunud?!
          pean sind kurvastama, ei ole.
          ainult siiralt mures sinu vaimse tervise pärast
          No kade oled sa igaljuhul siis
          Nii armas sinu p2rast et muretsed!!!!!
          2ra karda v2ike Sleep minuga on k6ik korras
          742617000027
          (sic)
          (515)
          MAGGOT

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Pelmeenid!\'

            Algselt postitas Robinho

            Olen viimased 5 suve isa jaoks hooranud.
            Kas ma olen ainuke, keda see muretsema paneb?

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Pelmeenid!\'

              ärge rikkuge teemat ära, mingihetk lähitundidel päevadel kirjutan ka enda kogemustest pelmeenidega.

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Pelmeenid!\'

                See teema tuletas mul meelde, et pole mingil imelikul põhjusel juba kuid pelmeene söönud, aga see viga saab lähiajal kindlasti parandatud.
                Parimad on keedetult, kusjuures veest kurnamisega ei tasu üle pingutada, kuna teatud koguses teeb leem suutäied veelgi maitsvamaks. Süüa tuleks tulikuumalt, rohke ja ekstrasoolase hapukoorega, mis peaks siis ühtlasi hoidma ka suu kõrvetamise eest.
                Okei, ma jooksen nüüd poodi.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Devil Vaata postitust
                  ärge rikkuge teemat ära, mingihetk lähitundidel päevadel kirjutan ka enda kogemustest pelmeenidega.
                  Devili hinnang sõnale "lähitund-päevadel" on minu jaoks endiselt hämmastav.

                  Aga mul oli teemasse asja, sest pelmeen on mõnikord ainuvõimalik kiirsöök. Eriti trennipäevadel, kui kodus on umbes 30 minti. Ise olen viimastel kuudel panustanud rohke lihaga pelmeenidele (firmati ei teagi), kuid mingeid sorte on juurde tekkinud umbes sama palju kui riigieelarves auke.

                  Ehk kas olen midagi head kahe silma vahele jätnud? Siis hulka kuuluvad need seente, brokkoli ja juustutäidusega asjad kah. Pole ühtegi proovinud.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Devili hinnang sõnale "lähitund-päevadel" on minu jaoks endiselt hämmastav.

                    Aga mul oli teemasse asja, sest pelmeen on mõnikord ainuvõimalik kiirsöök. Eriti trennipäevadel, kui kodus on umbes 30 minti. Ise olen viimastel kuudel panustanud rohke lihaga pelmeenidele (firmati ei teagi), kuid mingeid sorte on juurde tekkinud umbes sama palju kui riigieelarves auke.

                    Ehk kas olen midagi head kahe silma vahele jätnud? Siis hulka kuuluvad need seente, brokkoli ja juustutäidusega asjad kah. Pole ühtegi proovinud.
                    Vahetult enne trenni ei sööda. See eest aga väike õlu on alati lubatud.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #40
                      Kõige paremad, mis poest saab, on need kõikse koledamas mingi orientaalse taami pildiga kollases kilepakis. Jyriöö kusjuures soovitas, ja sattus üks neid harvu kordi, kus ta ei eksinudki.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Vahetult enne trenni ei sööda. See eest aga väike õlu on alati lubatud.
                        Ei söödagi vahetult enne. Seetõttu ongi 30 minti, et 2 tundi seedida saaks. Duh.

                        Fittile tähh. Proovime. Tuleb ette küll.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #42
                          Jagan fitti arvamust parimate pelmeenide suhtes
                          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                            Jagan fitti arvamust parimate pelmeenide suhtes
                            kinnitan. mu meelest mingit muud marki peale nende eriti süüa ei kannatagi.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              kinnitan. mu meelest mingit muud marki peale nende eriti süüa ei kannatagi.
                              Jüri küüslaugu pelmeenid on ka head
                              Suhkruhaige

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Kõige paremad, mis poest saab, on need kõikse koledamas mingi orientaalse taami pildiga kollases kilepakis. Jyriöö kusjuures soovitas, ja sattus üks neid harvu kordi, kus ta ei eksinudki.
                                Muide. Kas ainult keedad või praed ka? Hapukoor?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X