320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Pangakaartide jaoks on väga hea.
    rahaboss

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      rahaboss
      Ilmselgelt ta õhutab klassiviha.

      Kommentaar


        Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
        Mobiilikaaned on stilistiliselt samas kategoorias nagu rihma kylge kinnituv mobiilivutlar või vöökott
        Kaantel ja kaantel on vahe. Kuhu liigitub stilistiliselt ämblik ekraanil? Näen neid pidevalt, endal pole sellega probleeme olnud, kuigi telefonid on kukkunud küll ja veel.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Eks mõnel inimesel ole vähe teine ilumeel. Mõne arvates on ka stašiku-kott ilus ja praktiline.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Olen nii kaua kui mäletan Samsungi mees olnud. Nüüd on vaja mobla jälle välja vahetada ja vaatan ringi. Kellelgi Huaweidega on kogemusi? Kas mingi 400-500€ maksvad Huaweid on juustud või ikkagi asjalikud telefonid?
            Mul on P9. Endal oli alguses kergeid kahtlusi Huawei suhtes, aga need said kummutatud. Igati väärt ja hea telefon.

            Kommentaar


              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
              Mobiilikaaned on stilistiliselt samas kategoorias nagu rihma kylge kinnituv mobiilivutlar või vöökott
              Mobiil ja selle kaitseümbrised on ju kõige tähtsam stiilielement üldse.
              Endal on iPhone 6 olnud täpselt kaks aastat kaantega ja pole ühtegi kriimu kusagil ning Karolin Kuusik pole ka märkust teinud, et need kaaned ei lähe mu camo pükste või silmade värviga kokku.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                #kanakari
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  sai hangitud MiA1, muidu tore telefon, aga kaamera on hull sitt - arvustustes on parem kui iphone 6-l näiteks, aga seni sellist muljet pole küll jäänud. On kellegil kogemust, kuidas saaks seda parendada, sest kaamera specs on mindblowing (dual jne). Lugesin, et rootida ja peale lasta Google kaamera võiks aidata.

                  Kommentaar


                    ju on probleem kasutajas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      ju on probleem kasutajas.
                      sisetingimustes on kohutav ja üldse dim-lighted alades. Kuna mitu inimest proovinud, siis variant jaa, et kõik on automaatreziimiga kobad

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        sai hangitud MiA1, muidu tore telefon, aga kaamera on hull sitt - arvustustes on parem kui iphone 6-l näiteks, aga seni sellist muljet pole küll jäänud. On kellegil kogemust, kuidas saaks seda parendada, sest kaamera specs on mindblowing (dual jne). Lugesin, et rootida ja peale lasta Google kaamera võiks aidata.
                        Telefone, mis ei kanna hammustatud õuna märki on kriminaalne kutsuda telefonideks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Telefone, mis ei kanna hammustatud õuna märki on kriminaalne kutsuda telefonideks.
                          r u serious
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            sisetingimustes on kohutav ja üldse dim-lighted alades. Kuna mitu inimest proovinud, siis variant jaa, et kõik on automaatreziimiga kobad
                            Mul aasta algusest see olnud ja ei ühtegi halba sõna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              sisetingimustes on kohutav ja üldse dim-lighted alades. Kuna mitu inimest proovinud, siis variant jaa, et kõik on automaatreziimiga kobad
                              võid proovida vahelduseks näiteks ilusaid inimesi pildistada. Selles võib ka probleem olla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                r u serious
                                Kui sa oleksid sisemiselt kindel ja omaksid Iphone, siis kas küsiksid sellise kahtleva küsimuse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X