320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
    Millest selline valik, et just peab kõige kallima võtma? Saan aru küll, et ise ei maksa..aga on`s seal vahet kas 480 või 380eur telefon? Või hakkab sees kripeldama, kui kogu võimaliku eelarvet laiali ei löönud.

    Sitt jutt halb jutt. Pane enda kriteeriumid paika ja siis vali see, mis endale sobib. Paraku on nii, et negatiivset arvamust on lihtne leida, positiivset aga kirjutavad vähesed (pole põhjust ju). Kui just mingit hiinakat (kuigi, ka neil on juba head telefonid), siis tavakasutaja (võibolla teen liiga, aga teemat tundev inimene ilmselt siit abi ei küsiks), ei tee suurt telefonidel vahet. Aku tühjeneb ikka tulenevalt sellest, kas tarbijad on taga või ei. Telefon muutub aeglaselt ikka sellest, kas liigsed asjad risustavad mälu või ei. Jne.
    Kui muudmoodi ei suuda, lükka teh andmed võrdlusse ja osta sealt võitja.
    480g saad aasta vana tipu, 380ga enam mitte.
    Mõnu nimetatud Samsungi akupidamise probleemidest ma aru ei saa. Võib olla siis mingi konkreetne mudel?
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Miks valikus ainult Sony ja Samsung on?

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Miks valikus ainult Sony ja Samsung on?
        Ettevõtte kiiks.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          480g saad aasta vana tipu, 380ga enam mitte.
          Ja see muudab kasutusmugavust või midagi?

          Kommentaar


            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
            Ja see muudab kasutusmugavust või midagi?
            siis võiks juba üldse 150-se võtta?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              aa ja z5 aku on küll hea, päev otsa bluetoothid ja ja wifid connected aga ei mingit probleemi

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                aa ja z5 aku on küll hea, päev otsa bluetoothid ja ja wifid connected aga ei mingit probleemi
                Puhtalt BT ja wifi pealt ei tohikski probleeme olla. Ekraan ja kõva prose töö (mõni 3D mäng näiteks) võtab ikkagi akust oma.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Ma vist kaldun Samsung Galaxy S5 Neo poole. Tundub mõistlik hetkel.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    siis võiks juba üldse 150-se võtta?
                    Mis see 150 siia puutub. Sa ütlesid, et 480 euriga saab aasta vana tipu, 380ga enam mitte. Ma küsisin, et mille poolest see endine tipp telefon parem on, kui ala äsja välja tulnud keskmik?

                    Kui sa tood 150se, siis ma ütlen, et pigem võiks siis juba kõikse kallima võtma?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Mis see 150 siia puutub. Sa ütlesid, et 480 euriga saab aasta vana tipu, 380ga enam mitte. Ma küsisin, et mille poolest see endine tipp telefon parem on, kui ala äsja välja tulnud keskmik?

                      Kui sa tood 150se, siis ma ütlen, et pigem võiks siis juba kõikse kallima võtma?
                      Valikute küsimus, kui ma olen valikute ees, siis tavaliselt on selgunud, et neil nö keskmikel on mingi vimka sees, mingi kindel asi meelega ära jäetud, et ikka kallimaid ostetaks või on nad tehtud hirmus suured (N: One+ ja teised "hiinalsed").
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Samas, lätlased on 22.03 müüki paiskamas vaid 199 eurot maksva nutitelefoni, kus 3GB RAMi ja 32GB ROM, lisaks 16mpx kaamera taga ja 8mpx ees, 2800mAh aku ning kiirlaadimise võimalus, 2 micro-SIMi jms. Tundub vägagi lootustandev. Nimeks siis Freedom X1, ise kasutan hetkel poolteist kuud tagasi soetatud 129 eurost Blaster 2-te ja senine kogemus igati positiivne. http://www.just5.com/estonia/ee/freedom-x1/freedom-x1/

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marts Vaata postitust
                          Samas, lätlased on 22.03 müüki paiskamas vaid 199 eurot maksva nutitelefoni, kus 3GB RAMi ja 32GB ROM, lisaks 16mpx kaamera taga ja 8mpx ees, 2800mAh aku ning kiirlaadimise võimalus, 2 micro-SIMi jms. Tundub vägagi lootustandev. Nimeks siis Freedom X1, ise kasutan hetkel poolteist kuud tagasi soetatud 129 eurost Blaster 2-te ja senine kogemus igati positiivne. http://www.just5.com/estonia/ee/freedom-x1/freedom-x1/
                          Tulingi just selle telefoni pärast seda teemat ajaloohämarusest välja kaevama.
                          Nüüd ongi just sellise hinnaga just selline telefon müügis. Lisaks mainitud võtmenäitajatele on telefonis ka kaheksatuumaline protsessor, mida sellise hinnaklassiga telefonides naljalt ei leia.

                          Äkki keegi natukene rohkem biiti jagav inimene esitaks oma arvamuse teemal Just5 Freedom X1 vs One Plus X (hinnaklassi järgi paistab olema see selline One Plus'i ekvivalent X1'le) ? Pealiskaudselt lähenedes tundub One Plusi jubin enamustes näitajates (mälu, aku mahutavus, hind, kaamera) Lätakate jubinale alla jäävat justkui...

                          Kommentaar


                            Ekraan on tugev argument Oneplusi poole, samuti ilmselt ka tarkvara tugi ja mingigi kvaliteet. Läti-Hiina leiutis langeb sinna tavahiinakate klassi nii näitajatelt, kui ka hinnalt (no kasvõi selline http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_294232.html vms).

                            Kommentaar


                              Tahan kasutada oma vana telefoni, Samsung Galaxy S Plus, kuid telefon üliaeglane. Vahel reageerib alles 20seki jooksul, vahel 5seki.
                              Telefon pole olnud kasutuses üle 6 kuu.
                              Kuidas puhastada/kiirendada telefoni?
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                iPhone SE. Kas keegi on soetanud või mõnd pikemat reviewd lugenud juba? Olen väga rahul oma praeguse 5s-ga aga seda noolib naine endale ning ma asemele mõtlesin osta SE. Põhiline argument hetkel on telefoni suurus - olen 5s suurusega ja iOS-iga harjunud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X