320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia klubid Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Kõik meeskonnad said alagruppidest edasi. Millal viimati nii hästi läks?
    Napoli oli pettumus

    Kommentaar


      Ashit ja. Prügi vedas alt. Minu paha

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Ashit ja. Prügi vedas alt. Minu paha
        Ei vedanud alt. Nad said alagrupist edasi küll. Lihtsalt võimetekohasemasse liigasse.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Napoli - L, valus põsk kodus.
          Lazio - L , võõrsil, aga ikka pask.
          Atalanta - L , enam-vähem, aga ikka lõpus ikka pask.
          gobbi - D - enam-vähem, aga siiski pigem pask.
          Roma tba
          Milan - W, põhimõtteliselt võib ülejäänud võitsluse ära jätta ja kohe karika Milanosse saata.

          [/QUOTE]
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            EL eikoti. Liiga ftw.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Isegi staadion oli tühi
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Watch "Caceres clears his own shot off the goal line vs FCSB" on Streamable.


                Tunnistage üles, kelle agent on agent Caceres!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                  Isegi staadion oli tühi
                  ega siis rahaga priisata pole.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    CLi veerandfinaalides kaks Itaalia satsi. Viimati juhtus see 2006/07 hooajal.

                    Kommentaar


                      Kõva sõna, Juve on juba vana kala, aga ootab siis reedese loosi ära. Roma vs Juve on võimalik.

                      Hetkel on nii, et Juve peaks ainult hispaania suuri kartma, Real ja Barca. Seal on jõuvahekorrad ikka vähe tugevamad, Bayern täitsa 50-50. Kõik teised (sealhulgas City) seal on Juve favo.

                      Kes teab , vb tuleb Romale Sevilla ja mängitakse Montella üle ja poolfinaali!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jr Vaata postitust
                        Kõik teised (sealhulgas City) seal on Juve favo.
                        Vale vastus.

                        Kommentaar


                          Pigem sobiks Juvele Realiga madistada ma usun. City paremas hoos.

                          Kommentaar


                            Ma ei tea, mina olen üsna kindel Juve võimalustes vs EPL klubi. Tegin Interi foorumis teise pässiga isegi 50Euri peale beti, et anna veerandis Juvele ükskõik kes EPL klubidest(ManU langes eile, Chelsea lootused vast 20% täna) jäävad ManCity v Liverpool ja Juve kütab nad auti. Kuidas nii? Sest need Premmi kõikvõimsad ei ole seni veel mänginud reaalselt top5 Euroopa satsiga, Baselid ja Portod ja teised, kes nende alagrupis olid, andke andeks NJET!

                            Keda Allegri kindlasti ei taha on Barca ja kuigi Realiga kodus ja võõrsil on võrdne kaklus siis alateadvusesse tuleb ikkagi see 4-1 saun ja Juve seda ei taha praegu.

                            Kommentaar


                              Ma ei tea, miks sa Cityt sinna nö Inglise puujalgade patta visata tahad nii väga puhtalt selle pärast, et nad Premmis mängivad. See hooaeg on nad stabiilsuselt ja tasemelt seni olnud parim sats kogu Euroopas. Mängustiililt ja mängijate osas pole seal nö traditsioonilise Premmi satsiga väga palju seoseid, totaalne Mandri-Euroopa sats. Ma ei näe, et keegi suudaks nende vastu paremat kui 50-50 võimalust saada see hooaeg. Ainsad probleemid on natuke küsitav kaitse ja see, et pole seda kõige suuremate Euroopa õhtute võitmise kogemust meeskonnana

                              Keegi muidugi meeletult ees ära pole kellelgi seal lõpupundis, ehk Roma ja Sevilla ja Liverpool jäävad natuke madalamasse kategooriasse, aga neil kõigil väga tugevad kodumängud.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Noojah, väga palju sitem loos ei saanuks Juventusel ega Romal tulla. Romast on isegi veidi kahju, sest Barcelona on seni nii La Ligas kui ka Meistite Liigas kaotuseta ning sealt edasiminek võrduks praeguses seisus väikese imega. Juventusel on asjad rohkem enda teha ja ma peaks Allegri tiimi isegi kergeks favoriidiks. Jah, eelmine aasta saadi finaalis valusalt sisse, aga kahemängulises seerias on Allegri enamasti suutnud 50-50 mängud enda kasuks pöörata. Ainus pask on see, et esimese mängu peab tegema ilma hooaja parima kaitsemängijata (Benatia) ning keskväljamootorita (Pjanic).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X