320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Klavani tasemega mängijat ei tule vbl Eestist vahemikus "mitte nii pea" kuni "mitte nii kunagi". Praegu oleks tark nautida seda fenomeeni. See on vapustav!

      Kommentaar


        Algselt postitas seepolnudlahe Vaata postitust
        Klavani tasemega mängijat ei tule vbl Eestist vahemikus "mitte nii pea" kuni "mitte nii kunagi". Praegu oleks tark nautida seda fenomeeni. See on vapustav!
        Ma ei tea, Ojamaad küll delfis kommentaariumis kiidetakse

        Kommentaar


          Kommentaar


            'More self-confident? It wouldn't be Ragnar Klavan anymore'

            Kommentaar


              "Ragnar Klavan was unlucky with getting really ill and then a little bit injured in the moment when Virgil came in, but he is still a fantastic player."

              https://www.liverpoolecho.co.uk/spor...-take-14297212

              Kommentaar


                Kas ainult mulle tundub, et Klavani aeg Liverpoolis on otsa saamas?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  tunudb küll ja tegelikult muidugi isegi ebaõiglaselt pisut. pigem kuulub nende meeste sekka, kes päris ausat võimalust ei saanudki. ehk näeb mõnes muus premmi klubis veel hooaeg paar teda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budu Vaata postitust
                    Kas ainult mulle tundub, et Klavani aeg Liverpoolis on otsa saamas?
                    Mänguaeg see hooaeg küll. Kui just kusagilt väga head pakkumist ei tule, siis järgmine hooaeg istub pingil edasi ma arvan.

                    Kommentaar


                      Ei lähe Klavan mitte kuhugi. Liverpooli jaoks on Klavani kogemused ja ülim professionaalsus hindamatu väärtusega. Ta on kõva eeskuju kõigile terves klubis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Ei lähe Klavan mitte kuhugi.
                        Kurb asja juures on see, et ilmselt ei lastagi teda minema (alati võib mõni keskkaitsja katki minna ja siis on teda pingile vaja), aga mängupraktika puudumine võib vormile laastavalt mõjuda.

                        Kommentaar


                          Kui järgmiseks hooajaks ka Liverpooli jääb, siis ärge muretsega, pooli kaitse on piisavalt logisev ja ebastabiilne, et küll ta uuesti võimalusi saab. See haigus ja vigastus tuli nii valel ajal, kui ta tulla sai. Koht van Dijki kõrval oli vaba.

                          Kommentaar


                            ka võib olla, et jääb, kogenud mees, müües raha ei saa, palka palju ilmselgelt ei küsi, pahandusi ei tee ja ei inise. aga mänguaeg saab küll tal veel kasinam olema, kui seni. nii et koondise pärast ma pigem loodangi, et lahkub.

                            Kommentaar


                              Andke aega, kui suvel kedagi mehist juurde ei tooda pole hullu midagi.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Juuksur lõikas sisse või? Reedel rääkisime ju, ja minu seisukoht oli, et Klavani mänguaeg on nüüd vist suht otsas, aga ise ta vaevalt kuskile edasi läheb, tiksub rahumeeli lepingu lõpuni ja siis vaatab turul ringi. Karta laseb, et Premmis ta tagaotsitavate keskkaitsjate esikümnesse ei mahu, aga võib ju sarnaselt Läti hiljutisele kaptenile Championshipis tegusid teha.
                                Sõltub. Tegelikult on ta EPLis päris häid esitusi ka teinud. Neid ikka rohkem kui nigelaid.
                                Ja kui mõelda sellele, et iga aasta tuleb alt 3 näljast klubi juurde, kes on valmis EPLi kogemuse nimel ennast pooleks maksma siis miks mitte? Ei välistaks, et palgatõusugi saaks niimoodi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X