320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    Siiski, kodakondsus kodakondsuseks, koondise eest ta mänginud pole, seega oleks Raku esimene ja platsile ma usun et ta mõnes mängus saab, ka algkoosseisus.
    Ma usun, et Rakust saab ikka põhikooseisu poiss

    Kommentaar


      Kui me räägime eestlasest siis kodakontsus ei saa olla kodakondsuseks !
      Klavan on siis esimene Eesti koondislane Meistrite Liigas

      Kommentaar


        Algselt postitas Vova Vaata postitust
        Kui me räägime eestlasest siis kodakontsus ei saa olla kodakondsuseks !
        Salvestan aastalõpu auhindade jagamise tarvis. Kandideerib Maire Aunaste nimelises kategoorias 'Aasta selgeim mõte üle ültse'.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Loe eespool ühte postitust ja siis ei olegi enam äkki nii rask sul

          Kommentaar


            Ei tea, ikka on raske mul.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Karpin pole ju eestlane. Minu arust on ta venelane kellel on Eesti kodakondsus.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Kindlasti on Klavani fännidele hea uudis SC Freiburgi uus ost kaitsja Kees Luijckx AZ Alkmaarist.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Kindlasti on Klavani fännidele hea uudis SC Freiburgi uus ost kaitsja Kees Luijckx AZ Alkmaarist.
                  Nii tunni vanuse uudise kohaselt mees siiski Freiburgi ei siirdu, kuna ei jõutud kokkuleppele. Võimalik et mees otsustab siiski AZ jääda ja võidelda põhikoosseisu koha eest ja Bundesliga eeldatav autsaider polnud piisavalt atraktiivne valik.

                  Samas on minu hinnangul tegu AZ kaitsjatest selgelt nõrgima mehega olemasolevas selektsioonis ning silmas pidades mitmeid uusi oste DSB Stadionil just kaitse ja kaitsva pooliku ridadesse (just seal võib Luijckxx ka vajadusel pallida), siis ei näe ausalt öeldes tal erilisi lootusi algrivistusse tõusta kui just vigastused poolt kaitseliini laatsaretiks ei muuda. Ja loogiline oleks otsida alternatiive mujal.
                  Wij komen terug met de cup in de hands

                  Kommentaar


                    Ma ise ka eeldasin, et Alkmaar on huvitatud oma keskmise taseme tõstmisest uute ja parenmate meeste näol ja teine variant on nõrgemaid alt ära müüa ja Bundesliga tagumised kohad oleks arenguks täiesti ok. Eriti Freiburg, kes peaks asuma seal kuskil Hollandi piiri ääres.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Ma ise ka eeldasin, et Alkmaar on huvitatud oma keskmise taseme tõstmisest uute ja parenmate meeste näol ja teine variant on nõrgemaid alt ära müüa ja Bundesliga tagumised kohad oleks arenguks täiesti ok. Eriti Freiburg, kes peaks asuma seal kuskil Hollandi piiri ääres.
                      Luijckxi mänge näinuna oleks Freiburg muidugi talle tasemelt paras, kuid mingitel seletamatutel asjaoludel tehing katki jäi. AZ-s ma mehel küll mingit reaalset varianti ei näe, eriti veel CL mänge silmas pidades. Liialt staatiline ja aeglane et AZ suguse ambitsioonika klubi eest pidevalt põhis pallida.

                      Väike parandus ka. Freiburg asub siiski Edela-Saksamaal, Prantsuse piiri lähedal. Hollandi piir jääb sealt nii linnulennul ca 400 km kagusele. Küll on kohe Hollandi piiri lähedal 1 Bundesligas resideeruvate linnade klubidest nt Bochum ja Mönchengladbach (mõlemad vaid mõnekümne km kaugusel madalmaade piirist. Viimasesse siirdus siis ka Operi endine meeskonnakaaslane Roda päevilt Marcel Meeuwis.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                        Luijckxi mänge näinuna oleks Freiburg muidugi talle tasemelt paras, kuid mingitel seletamatutel asjaoludel tehing katki jäi. AZ-s ma mehel küll mingit reaalset varianti ei näe, eriti veel CL mänge silmas pidades. Liialt staatiline ja aeglane et AZ suguse ambitsioonika klubi eest pidevalt põhis pallida.

                        Väike parandus ka. Freiburg asub siiski Edela-Saksamaal, Prantsuse piiri lähedal. Hollandi piir jääb sealt nii linnulennul ca 400 km kagusele. Küll on kohe Hollandi piiri lähedal 1 Bundesligas resideeruvate linnade klubidest nt Bochum ja Mönchengladbach (mõlemad vaid mõnekümne km kaugusel madalmaade piirist. Viimasesse siirdus siis ka Operi endine meeskonnakaaslane Roda päevilt Marcel Meeuwis.

                        Just, just...mäletasin, et piiri ääres, aga mis piiri ääres ei mäletanud. Hollandiga linnadest tean veel hästi Düsseldorfi. Eindhovenisse reisimisel soovitati teda Amsterdamile eelistada, et sama maa, aga saab kiiremini. Mina muidugi käisin ikka läbi Amsterdami

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          Just, just...mäletasin, et piiri ääres, aga mis piiri ääres ei mäletanud. Hollandiga linnadest tean veel hästi Düsseldorfi. Eindhovenisse reisimisel soovitati teda Amsterdamile eelistada, et sama maa, aga saab kiiremini. Mina muidugi käisin ikka läbi Amsterdami
                          Hollandi idapiirile on lähedal veel Ruhri tööstuspiirkond eesotsas Duisburgiga ning muidugi juba nimetatud Düsseldorf ja ka Köln. Ega Dortmund-gi just mägede taga pole.
                          Wij komen terug met de cup in de hands

                          Kommentaar


                            Pindala: 41 526 km²
                            Elanikke: 16 366 600 (2007)
                            Pealinn: Amsterdam

                            Holland ehk Madalmaad (hollandi Nederland) on maa Lääne-Euroopas. Ta piirneb idast Saksamaaga ja lõunast Belgiaga (riigipiiri kogupikkus 1027 km) ning läänest Põhjamerega (rannajoone kogupikkus 451 km).

                            Nimi Nederland ('madal maa') viitab sellele, et pool Hollandist asub merepinnast madalamal.

                            Nimi "Holland" tuleneb endise Hollandi provintsi (praegu Lõuna-Hollandi ja Põhja-Hollandi provints) nimest.

                            Hollandi pealinn on Amsterdam, kuid valitsuse residents on Haag (Den Haag või 's-Gravenhage), mis on suuruselt kolmas linn. Suuruselt teises linnas Rotterdamis on üks maailma suurimaid sadamaid. Tähtis liiklussõlm on Utrecht. Suuruselt viies linn on Eindhoven.

                            Holland moodustab koos Aruba ja Hollandi Antillidega Madalmaade Kuningriigi ehk Hollandi laiemas mõttes. Nende maade vahelised suhted on määratud Madalmaade Kuningriigi Statuudiga 1954. aastast.

                            Hollandi riigikord on konstitutsiooniline monarhia. Kuningal on parlamendiga seadusandlik võim koostöös Riiginõukoguga ja valitsus vastutab Generalstaatide (parlamendi) ees. Kuningas määrab ametisse ministrid, kohtunikud, provintside komissarid ja kolooniate kubernerid. Põhiseadus annab Kuningale õiguse juhtida riigi välissuheteid ning sõlmida välisriikide ning rahvusvaheliste organisatsioonidega lepinguid nende hilisema kinnitamisega parlamendis. Kuningal on õigus kiita heaks või tagasi lükata parlamendi poolt heakskiidetud seaduste eelnõud. Ta võib ka parlamendi saata ennetähtaegselt laiali. Kuninga juures on spetsiaalne nõustamisorgan Riiginõukogu, mille liikmed määratakse ametisse Kuninga poolt, kes ise seda organit ka juhatab. Riiginõukogus vaadatakse eelnevalt kõik eelnõud läbi olgu need siis esitatud Kuninga või parlamendi poolt aga samuti ka kõik üldriiklikku juhtimist puudutavad normid.

                            Hollandi parlament asub Haagis ja koosneb kahest kojast. Ülemkojas (Esimene Koda, Eerste Kamer) on 75 saadikut ja alamkojas (Teine Koda, Tweede Kamer) on 150 liiget. Ülemkoja valivad provintside esindajad proportsionaalsel esindatusel. Alamkoda valitakse üldvalmistel iga nelja aasta tagant.

                            Kommentaar


                              millest see geograafiatund? see ju ammu ammu teada, et pindala neil väiksem kui Eestil, ent rahvast 15 korda enam.

                              Kommentaar


                                az - willem II live?
                                http://ragnar-klavan.ucoz.net/
                                Ragnar Klavan

                                Kommentaar

                                Working...
                                X